Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LZ9W chyba nie był stosowany w B7:eusathink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 825,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LZ9Y był

Opublikowano
panowie pytanie, jaki kod lakieru ma taki ciemny grafit wpadający już praktycznie w czerń w b7??

LZ9W ebonyschwarz perleffect u mnie taki jest, niby czarny a nie czarny:decayed: jeśli Ci o ten kolor chodzi:wink:

nie o ten raczej nie, lz9y bardziej chociaż tem ciemny grafit jest dosyć metaliczny, taki czarny pod kątem fajnie błyszczący, ale nie smoła bez efektu :eusathink:

Opublikowano

Hej . Chlopaki z fabrycznym alarmem. Macie zakodowana opcje potwierdzenia uzbrojenia alarmu piknieciem?

Opublikowano

U mnie nic nie pika, a jest taka opcja by to ustawić ?

Opublikowano
  • Autor
U mnie nic nie pika, a jest taka opcja by to ustawić ?

Jest

Opublikowano

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

Fajna sprawa :D

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Udalo mi sie kupic za pare zl. Zawiasy tylnej klapy z samootwieraniem . Teraz jeszcze tylko przycisk w schowek drzwi kierowcy i rezamy;D

Opublikowano

hmmm :eusathink: a jak sprawdzić czy mam alarm fabryczny?

Opublikowano

jak masz takie przyciski:

a4club.jpg

w schowku, w drzwiach kierowcy to masz :wink:

Opublikowano

No wlasnie tam bede mial jeszcze jeden przycisk do otwierania klapy :)

Opublikowano
  • Autor
jak masz takie przyciski:

http://img163.imageshack.us/img163/8189/a4club.jpg

w schowku, w drzwiach kierowcy to masz :wink:

Przyciski to nie alarm, ja też takie miałem jak boczki zmieniłem :decayed: a alarmu fabrycznego nie mam :decayed:

Opublikowano

bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:

Opublikowano
bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:
nawet lakier :decayed:
Opublikowano
  • Autor
bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:

seria jest dla bogatych :decayed:

Opublikowano
bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:
nawet lakier :decayed:

:grin:

bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:

seria jest dla bogatych :decayed:

no ba! :decayed: ejj, a Ty mi możesz to zalicytować na jebaju?

Opublikowano
  • Autor
bo Ty to w ogóle prawie nic seryjnego już w tym samochodzie nie masz :decayed:

seria jest dla bogatych :decayed:

no ba! :decayed: ejj, a Ty mi możesz to zalicytować na jebaju?

Mogę, ale się nie odzywasz :whistling:

Opublikowano

już się odezwałem :decayed:

Opublikowano

:hi:Pany podeśle ktoś numery wizytownika,esp i uchwytu na kubek z chromem i podświetleniem :wink:

Opublikowano
jak masz takie przyciski:

http://img163.imageshack.us/img163/8189/a4club.jpg

w schowku, w drzwiach kierowcy to masz :wink:

Przyciski to nie alarm, ja też takie miałem jak boczki zmieniłem :decayed: a alarmu fabrycznego nie mam :decayed:

No dobra, ale jak swieca po nacisnieciu to chyba dzialaja i tym samym alarm jest?

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

U mnie nic nie pika, a jest taka opcja by to ustawić ?

Nie pika bo w standardzie jest to wylaczone, bo w niektorych krajach potwierdzenie uzbrojenia alarmu przez sygnal dzwiekowy jest zabronione- i dobrze ze tak jest- mialem takiego pod balkonem- pip, pip! za kazdym razem jak otwieral i zamykal auto. Hardkor

Opublikowano
  • Autor
jak masz takie przyciski:

http://img163.imageshack.us/img163/8189/a4club.jpg

w schowku, w drzwiach kierowcy to masz :wink:

Przyciski to nie alarm, ja też takie miałem jak boczki zmieniłem :decayed: a alarmu fabrycznego nie mam :decayed:

No dobra, ale jak swieca po nacisnieciu to chyba dzialaja i tym samym alarm jest?

Mi też świeciły :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.