Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam ale ze podczas jazdy nie regulują, bo po pierwszym teście świeciły za wysoko, i skrecilem je imbusem manualnie i po jeździe testowej tak zostały.

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Mam dobre wieści na temat podświetlenia tablicy rejestracyjnej w B7. Wczoraj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera z kufateca. Zamówiłem dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg

Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

Kufatec ma w Niemczech opinie najlepszego dostawcy rozwiązań technicznych do samochodów poza ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po odpaleniu silnika na światłach. ( wiem ze nie powinno sie tak robić :P )

Nie no dobrze, gorzej jakby po zapłonie skakały, to wtedy nie było by adaptacji. Wyskość lamp reguluje się na odpalonym silniku wtedy zapamiętuje pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre wieści na temat podświetlenia tablicy rejestracyjnej w B7. Wczoraj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera z kufateca. Zamówiłem dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg

Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

jakbyście mieli zamiar zamawiać to proszę o info o takim zamiarze na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu silnika na światłach. ( wiem ze nie powinno sie tak robić :P )

test samo poziomowania jest wykonywany przy kazdym odpaleniu obojetnie czy światła sa włączone czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre wieści na temat podświetlenia tablicy rejestracyjnej w B7. Wczoraj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera z kufateca. Zamówiłem dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/2819/7737d2bec93f0053med.jpg

Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

jakbyście mieli zamiar zamawiać to proszę o info o takim zamiarze na PW

Przypuszczam, że za niedługo pojawią się na polskim rynku kopie tego produktu w trochę niższej cenie. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu i dostęp do ori wtyczek od tych lampek to mógłby się z tym pobawić :wink:

Na mnie w domu już czeka taki adapter :kox: dzięki akjam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy zakupiłem w ASO ok. 50PLNów za sztukę, a jeśli chodzi o koszt adaptera razem z przesyłką z DE to ok. 150plnów. Ja zamawiałem dwa tak jak wyżej pisałem więc przesyłka 18euro była na pół z sh_akal'em. Przesyłka DHLem w 3 dni u mnie. :kox: Warto pomyśleć o jakimś zbiorowym zakupie bo bankowo ktoś się na to zdecyduje a koszty przesyłki byłyby niższe. :wink4: Tanie to nie jest ale mimo wszystko polecam bo nie ma żadnego druciarstwa. :good:

Szybka rejestracja na ich stronie, zakup i płatność CC. :wink4: Od razu mail potwierdzający o zakupie o wysyłce (nr przesyłki), etc. Bardzo dobry kontakt mailowy w english. :good:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Widzę, że lampki też mają w ofercie i mógłbyś razem to zamówić bo koszt podobny do tego z ASO... :wink4:

LED number plate light - original Audi - 4H0 943 021 / 4H0 943022-39264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam, i jak tam musiałeś zmieniać jakieś kabelki przy montażu, czy zaświeciły ledy bez żadnych przeróbek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut roboty. Tylko demontaż tapicerki bagażnika. WYpięcie wtyczki z listwy, wpięcie adaptera i wymiana starych lampek na nowe. :kox: Nic nie trzeba więcej odkręcać, wyjmować etc. jak to opisane jest w temacie o ledach... Krótka piłka i wygląda to tak jak ma wyglądać a nie jakieś klejenie rezystorów (które się grzeją) i inne kombinacje. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy zakupiłem w ASO ok. 50PLNów za sztukę, a jeśli chodzi o koszt adaptera razem z przesyłką z DE to ok. 150plnów. Ja zamawiałem dwa tak jak wyżej pisałem więc przesyłka 18euro była na pół z sh_akal'em. Przesyłka DHLem w 3 dni u mnie. :kox: Warto pomyśleć o jakimś zbiorowym zakupie bo bankowo ktoś się na to zdecyduje a koszty przesyłki byłyby niższe. :wink4: Tanie to nie jest ale mimo wszystko polecam bo nie ma żadnego druciarstwa. :good:

Szybka rejestracja na ich stronie, zakup i płatność CC. :wink4: Od razu mail potwierdzający o zakupie o wysyłce (nr przesyłki), etc. Bardzo dobry kontakt mailowy w english. :good:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Widzę, że lampki też mają w ofercie i mógłbyś razem to zamówić bo koszt podobny do tego z ASO... :wink4:

LED number plate light - original Audi - 4H0 943 021 / 4H0 943022-39264

Thx za info, mozesz jeszcze podac linka, ktory to kabelek u nich :wink:

Czyli jeden kabelek wystarczy na 1 audi tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też jestem chętny na taki kabelek,bo do swoich ledków jeszcze nie lutowałem rezystorka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...