Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm::facepalm:

3B7 955 681

do 3 razy sztuka :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na zderzak

a w s-linowych ta częśc jest połączona ze spryskiem i wtedy całość idzie pod zderzak

Opublikowano

Panowie 2.0 tdi BRD po programie ma jakieś szanse z 3.0 tdi Q tym co wychodził od 2006 roku?

Opublikowano

no... szanse marne :wink:

Opublikowano

No nie zgodzę się...

bo moje byłe BLB zrobione na ok. 200KM - szło równo z A6 3.0 TDI 224KM - masa wchodzi w delikatną gre :)

więc teoretycznie jak jest mocny program...to bedzie to chodziło podobnie....oczywiście do momentu dopoki nie popada :)

Opublikowano
No nie zgodzę się...

bo moje byłe BLB zrobione na ok. 200KM - szło równo z A6 3.0 TDI 224KM - masa wchodzi w delikatną gre :)

więc teoretycznie jak jest mocny program...to bedzie to chodziło podobnie....oczywiście do momentu dopoki nie popada :)

ja swoim dostałem o poł długosci od 3.0 224:wink: jazda z rolki od 30 km/h na odcinku 400 m

Opublikowano

kerczi zartowalem :grin::grin::grin:, wiadomo nie tylko KM wchodza w gre ale w 3.0 za to jaki ma moment...

Opublikowano

pojedzcie mi teraz najlepiej ...:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Pany, jak w b7 jest tempomat to znaczy że ma moduł q? znajomy chce dołożyć Multi i fisa

Opublikowano
Pany, jak w b7 jest tempomat to znaczy że ma moduł q? znajomy chce dołożyć Multi i fisa
Tak, Q to obsłuży.
Opublikowano

Panowie co może być przyczyną że silnik nie osiąga 90 stopni?? Zauważyłem dziś podczas jazdy w trasie (120km) z wskazówka temperatury wahają się miedzy 60 a 90 stopni. Jak dawałem gazu to szła do góry jak jazda spokojna to w dół. Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Termostat wymieniony był około miesiąca temu ( oryginał z ASO). Jeśli to wina termostatu to czy można go reklamować?? Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Silni 2.0.

Opublikowano
  • Autor

Wyglada na termostat, na starym też miałeś ten problem?

Opublikowano
Pany, jak w b7 jest tempomat to znaczy że ma moduł q? znajomy chce dołożyć Multi i fisa
Tak, Q to obsłuży.

To powiedz jeszcze Bartku, do multi trzeba zwijak inny nie?

Opublikowano
Pany, jak w b7 jest tempomat to znaczy że ma moduł q? znajomy chce dołożyć Multi i fisa
Tak, Q to obsłuży.

To powiedz jeszcze Bartku, do multi trzeba zwijak inny nie?

Tak - taśma musi mieć wszystkie piny (bodajże końcówka A lub B).

Opublikowano
Wyglada na termostat, na starym też miałeś ten problem?

Na starym tego nie miałem. Na starym temperatura dochodziła do 80 stopni i była sztywna. A teraz raz spada raz rośnie.

Opublikowano
  • Autor
Wyglada na termostat, na starym też miałeś ten problem?

Na starym tego nie miałem. Na starym temperatura dochodziła do 80 stopni i była sztywna. A teraz raz spada raz rośnie.

To po co termostat wymieniałeś skoro stary był dobry? Możesz jeszcze sprawdzić czujnik, ale do tego potrzebujesz vcdsa.

Opublikowano

No bo temperatura dochodziła do 80 stopni co nie jest prawidłowe.

Czy ASO przyjmie reklamację lub wymieni na nowy??

Mam VCDS. W którym bloku sprawdzić czujnik??

Opublikowano
  • Autor
No bo temperatura dochodziła do 80 stopni co nie jest prawidłowe.

Czy ASO przyjmie reklamację lub wymieni na nowy??

Może być ciężko jak to nie było u nich montowane. VCDSa masz żeby sprawdzić czujnik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.