Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzięki wielkie :)

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Zakodowalem zaadoptowalem i...

Navi sie wlacza ale jak wlacze zaplon, obraz z navi znika i jest tylko na zegarach, wylacze zaplon, pojawia sie na navi obraz, ktos wie co zmienic? :-(

I stracilem zmiane utworow z kiery moge tylko glosnosc zmieniac

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Ustaw z powrotem stare kodowanie i zobacz co się dzieje (chociaż nie widzę związku).

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

...pisz do mikasziego. Wychodzę właśnie do pracy i nie będę mógł już dziś pomóc.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, w tych mapach do RNS-E na 2013 r ze Speedcams, trzeba jakoś włączyć tę funkcję, aby fotoradary były widoczne? Wczoraj wróciłem z trasy, mijałem kilka żółtych fotoradarów, a na mapie nic:kwasny:

Opublikowano

Bart-S

dzięki, już napisałem..

nie wiem dlaczego, coś się rypie przy kodowaniu, na a4, znika obraz i zostaje tylko na fisie, a jak wracam do a3 to jest ok, ale się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka itp.

dziwne, szkoda, że nie znam kodowania swojej starje rnski, byłoby łatwiej.

Opublikowano

Ok, trzeba bylo zaznaczyc w punktach wyswietlania

Opublikowano

Panowie jest gdzies opis jak wymienic ramke 1din na 2din?:wink:

Opublikowano

Bart, albo inne gady, a zna ktos numer takiego mocowania ??

S-LINE (jesli to ma jakies znaczenie) - strona lewa (kierowcy)

1004910_544953735571546_1305546094_n.jpg?oh=924e9b667b8f90a0f43c42dc903865aa&oe=520205BD&__gda__=1375911901_0c87b0c8ae98204fe9ee73bffd8d0508

541711_544953345571585_1425181240_n.jpg?oh=03d7402d620fccde5616afeddd0abd52&oe=5201CFAD&__gda__=1375937164_8f4ecaf323a6b8a6deb235b2ad879bdd

Opublikowano

Na rysunku poglądowym wygląda to zupełnie inaczej :kwasny:

Opublikowano

z tym moim rns-e, jakby ktoś miał pomysł jak zakodować to dajcie znać, napisałem do mikasziego więc może odpisze, jak nie to poszukam gdzieś na zachodnich forach bo w sumie tu takich problemów z kodowaniem nie widziałem. a sam już nie mam pomysłu co zmienić.

czy ten problem ze znikającym obrazem po uruchomieniu zapłony może wynikac z nieodłączenia rnsa, bezpiecznika, aku, po zakodowaniu a jedynie zresetowaniu rns-e?

bo pojęcia nie mam jak inaczej zakodować...

Opublikowano

Panowie potrzebuję jakieś podpowiedzi co do ulokowania gaśnicy w B7... Gdzie i na jakim ori uchywice była mocowana? :hi:

Opublikowano
Panowie potrzebuję jakieś podpowiedzi co do ulokowania gaśnicy w B7... Gdzie i na jakim ori uchywice była mocowana? :hi:

Oryginalne miejsce jest kiepskie... Dolny słupek A po stronie pasażera :facepalm:

Nie mam ori foty z B6/B7 ale mniej więcej wygląda to tak:

page.h26.jpg

...sam myślę nad jakimś customowym uchwycie w bagażniku.

Opublikowano

No rzeczywiście średnie to miejsce. :kwasny: Masz może nr tego uchwytu Bartek? Jak to jest mocowane do tapicerki? :mysli:

Opublikowano

Moja schowała się w lewym boczku w bagażniku.

Opublikowano
No rzeczywiście średnie to miejsce. :kwasny: Masz może nr tego uchwytu Bartek? Jak to jest mocowane do tapicerki? :mysli:

Zestaw mocowań kosztuje fortunę...

8E0 860 985 - 344zł

8E0 860 296 - 135zł

8E0 862 263 4PK - 490zł

8E0 860 997 - 279zł

Jak to jest zamocowane - nie wiem... Ale na pewno rzeźba bo w osłonie progowej otworów żadnych nie ma.

Opublikowano

No rzeczywiście cena kompletu przeraża! :shocked:

Opublikowano
Ostatnio wywaliłem dpf i po tym pojawił się świst. Pewnie masz rację. Przez usunięcie dpf wydech zrobił się przelotowy i może dlatego jest ten świst.

Czy można coś zrobić aby nie było tego świstu??

Opublikowano

Załóż katalizator.

Opublikowano

No ale katalizator chyba mam, bo nikt go nie usuwał. Usunięty został tylko DPF.

Opublikowano
  • Autor
No ale katalizator chyba mam, bo nikt go nie usuwał. Usunięty został tylko DPF.

Jak się niema katalizatora to jest DPF i odwrotnie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.