Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie :)

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Zakodowalem zaadoptowalem i...

Navi sie wlacza ale jak wlacze zaplon, obraz z navi znika i jest tylko na zegarach, wylacze zaplon, pojawia sie na navi obraz, ktos wie co zmienic? :-(

I stracilem zmiane utworow z kiery moge tylko glosnosc zmieniac

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Ustaw z powrotem stare kodowanie i zobacz co się dzieje (chociaż nie widzę związku).

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

...pisz do mikasziego. Wychodzę właśnie do pracy i nie będę mógł już dziś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, w tych mapach do RNS-E na 2013 r ze Speedcams, trzeba jakoś włączyć tę funkcję, aby fotoradary były widoczne? Wczoraj wróciłem z trasy, mijałem kilka żółtych fotoradarów, a na mapie nic:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S

dzięki, już napisałem..

nie wiem dlaczego, coś się rypie przy kodowaniu, na a4, znika obraz i zostaje tylko na fisie, a jak wracam do a3 to jest ok, ale się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka itp.

dziwne, szkoda, że nie znam kodowania swojej starje rnski, byłoby łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, albo inne gady, a zna ktos numer takiego mocowania ??

S-LINE (jesli to ma jakies znaczenie) - strona lewa (kierowcy)

1004910_544953735571546_1305546094_n.jpg?oh=924e9b667b8f90a0f43c42dc903865aa&oe=520205BD&__gda__=1375911901_0c87b0c8ae98204fe9ee73bffd8d0508

541711_544953345571585_1425181240_n.jpg?oh=03d7402d620fccde5616afeddd0abd52&oe=5201CFAD&__gda__=1375937164_8f4ecaf323a6b8a6deb235b2ad879bdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rysunku poglądowym wygląda to zupełnie inaczej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym moim rns-e, jakby ktoś miał pomysł jak zakodować to dajcie znać, napisałem do mikasziego więc może odpisze, jak nie to poszukam gdzieś na zachodnich forach bo w sumie tu takich problemów z kodowaniem nie widziałem. a sam już nie mam pomysłu co zmienić.

czy ten problem ze znikającym obrazem po uruchomieniu zapłony może wynikac z nieodłączenia rnsa, bezpiecznika, aku, po zakodowaniu a jedynie zresetowaniu rns-e?

bo pojęcia nie mam jak inaczej zakodować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję jakieś podpowiedzi co do ulokowania gaśnicy w B7... Gdzie i na jakim ori uchywice była mocowana? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję jakieś podpowiedzi co do ulokowania gaśnicy w B7... Gdzie i na jakim ori uchywice była mocowana? :hi:

Oryginalne miejsce jest kiepskie... Dolny słupek A po stronie pasażera :facepalm:

Nie mam ori foty z B6/B7 ale mniej więcej wygląda to tak:

page.h26.jpg

...sam myślę nad jakimś customowym uchwycie w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście średnie to miejsce. :kwasny: Masz może nr tego uchwytu Bartek? Jak to jest mocowane do tapicerki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście średnie to miejsce. :kwasny: Masz może nr tego uchwytu Bartek? Jak to jest mocowane do tapicerki? :mysli:

Zestaw mocowań kosztuje fortunę...

8E0 860 985 - 344zł

8E0 860 296 - 135zł

8E0 862 263 4PK - 490zł

8E0 860 997 - 279zł

Jak to jest zamocowane - nie wiem... Ale na pewno rzeźba bo w osłonie progowej otworów żadnych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wywaliłem dpf i po tym pojawił się świst. Pewnie masz rację. Przez usunięcie dpf wydech zrobił się przelotowy i może dlatego jest ten świst.

Czy można coś zrobić aby nie było tego świstu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale katalizator chyba mam, bo nikt go nie usuwał. Usunięty został tylko DPF.

Jak się niema katalizatora to jest DPF i odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...