Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogą świecić przy otwieraniu za każdym razem, tylko muszą się włączać po zmierzchu. Natomiast przed zamykaniem auta musi działać wtedy gdy jest już zmierzch, natomiast kiedy się wrócisz po coś to otwierając auto po zmierzchu zadziała CLH, a gdy za chwile zamkniesz je z powrotem muszą się zgasić, ponieważ nie aktywowałeś zapłonu auta.

Z tym podświetleniem pozycji AUTO to już u kogoś tak widziałem i to jest oryginalnie, natomiast u mnie jest albo pomarańczowe albo zielone zależnie od przełączenia. Jeszcze kwestia czy wprowadzałeś korekcje czujnika przez VCDS. Pozdro

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie mogą świecić przy otwieraniu za każdym razem, tylko muszą się włączać po zmierzchu. Natomiast przed zamykaniem auta musi działać wtedy gdy jest już zmierzch, natomiast kiedy się wrócisz po coś to otwierając auto po zmierzchu zadziała CLH, a gdy za chwile zamkniesz je z powrotem muszą się zgasić, ponieważ nie aktywowałeś zapłonu auta.

Z tym podświetleniem pozycji AUTO to już u kogoś tak widziałem i to jest oryginalnie, natomiast u mnie jest albo pomarańczowe albo zielone zależnie od przełączenia. Jeszcze kwestia czy wprowadzałeś korekcje czujnika przez VCDS. Pozdro

No to w tym wypadku działa mi to wszystko tak jak powinno :wink:

Może się ktoś orientuje czy można zmienić kodowanie dla tej funkcji żeby po każdym zamknięciu auta świeciło doświetlanie? (oczywiście po zadziałania czujnika zmierzchu)

Jakieś pomysły co zrobić żeby świecił napis AUTO? napis świeci po manualnym włączeniu świateł mijania, może wymiana na inny? :whistling:

Opublikowano

Pucek widzę nowa furmanka :decayed:

mi się napis non stop świeci obojętnie czy jest włączone auto czy przełączę na mijania

Opublikowano
Pucek widzę nowa furmanka :decayed:

mi się napis non stop świeci obojętnie czy jest włączone auto czy przełączę na mijania

Przynajmniej wiem że jest coś nie tak :wink:

Skoro ten wyłącznik tak łatwo się wyciąga to spróbuje od kogoś pożyczyć na próbę.

Opublikowano

mala poprawka :facepalm:

jak mam włączone auto to świeci napis a jak przełączę na mijania to świeci napis ale nie na (żółto) tylko czerwony czyli podświetlanie napisu znika zobaczę jak będzie po zmierzchu ale to dopiero wieczorem

Opublikowano

Zastaw czujnik to sprawdzisz teraz! :grin: Pucek... A pamiętam jak mówiłeś, że nigdy B7... :decayed::guma:

Opublikowano
Zastaw czujnik to sprawdzisz teraz! :grin: Pucek... A pamiętam jak mówiłeś, że nigdy B7... :decayed::guma:

Nigdy B6 - za mały przeskok jak już mi coś wypominasz :wink:

Opublikowano

Po zmierzchu jest tak samo na zero wszystko na czerwono

Na auto to napis na żółto postojowe na zielono reszta czerwono

Na mijania brak podświetlenia napisu auto postoje na zielono mijania na czerwono

Przy włączonym trybie auto podczas działania CLH auto świeci postoje na zielono

Opublikowano
Zastaw czujnik to sprawdzisz teraz! :grin: Pucek... A pamiętam jak mówiłeś, że nigdy B7... :decayed::guma:

Nigdy B6 - za mały przeskok jak już mi coś wypominasz :wink:

Ta, ta, taaa... :decayed:
Opublikowano

Panowie, jak sie sprawa tyczy siedzen skorzanych z a6 c6 do a4 b7? slyszalem ze idzie to zamontowac?

Opublikowano
  • Autor

Przód jest ten sam, tylna kanapa jest troszkę szersza.

Opublikowano

a wchodzi p&p?

Opublikowano

Ale wejśc wejdzie bo ktoś u Na na forum to już robił, coś mi się kojarzy... :mysli:

Opublikowano

Nie wiem czy czasami czaki22 nie ma kanapy z A6 C6. Zapytać go trzeba :wink:

Opublikowano

dzieki :hi:

Opublikowano

siemian chyba też zna temat o przerabianiu tylnej kanapy z C6:wink:

Opublikowano

Ppanowie czy jest jakaś możliwość regulowania spryskiwaczy przedniej szyby?? Nie wiem jak to się stało ale z jednego spryskiwacz z jednej dziurki sika mi w powietrze a z drugiej dziurki na sam dół szyby. Da radę to jakoś wyregulować?? Poza tym jestem ciekawy jak do tego doszło jak wcześniej było w porządku.

Opublikowano
  • Autor
Ppanowie czy jest jakaś możliwość regulowania spryskiwaczy przedniej szyby?? Nie wiem jak to się stało ale z jednego spryskiwacz z jednej dziurki sika mi w powietrze a z drugiej dziurki na sam dół szyby. Da radę to jakoś wyregulować?? Poza tym jestem ciekawy jak do tego doszło jak wcześniej było w porządku.

Da się, tam są ruchome dysze. Wkładasz igłę i regulujesz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.