Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogą świecić przy otwieraniu za każdym razem, tylko muszą się włączać po zmierzchu. Natomiast przed zamykaniem auta musi działać wtedy gdy jest już zmierzch, natomiast kiedy się wrócisz po coś to otwierając auto po zmierzchu zadziała CLH, a gdy za chwile zamkniesz je z powrotem muszą się zgasić, ponieważ nie aktywowałeś zapłonu auta.

Z tym podświetleniem pozycji AUTO to już u kogoś tak widziałem i to jest oryginalnie, natomiast u mnie jest albo pomarańczowe albo zielone zależnie od przełączenia. Jeszcze kwestia czy wprowadzałeś korekcje czujnika przez VCDS. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mogą świecić przy otwieraniu za każdym razem, tylko muszą się włączać po zmierzchu. Natomiast przed zamykaniem auta musi działać wtedy gdy jest już zmierzch, natomiast kiedy się wrócisz po coś to otwierając auto po zmierzchu zadziała CLH, a gdy za chwile zamkniesz je z powrotem muszą się zgasić, ponieważ nie aktywowałeś zapłonu auta.

Z tym podświetleniem pozycji AUTO to już u kogoś tak widziałem i to jest oryginalnie, natomiast u mnie jest albo pomarańczowe albo zielone zależnie od przełączenia. Jeszcze kwestia czy wprowadzałeś korekcje czujnika przez VCDS. Pozdro

No to w tym wypadku działa mi to wszystko tak jak powinno :wink:

Może się ktoś orientuje czy można zmienić kodowanie dla tej funkcji żeby po każdym zamknięciu auta świeciło doświetlanie? (oczywiście po zadziałania czujnika zmierzchu)

Jakieś pomysły co zrobić żeby świecił napis AUTO? napis świeci po manualnym włączeniu świateł mijania, może wymiana na inny? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek widzę nowa furmanka :decayed:

mi się napis non stop świeci obojętnie czy jest włączone auto czy przełączę na mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek widzę nowa furmanka :decayed:

mi się napis non stop świeci obojętnie czy jest włączone auto czy przełączę na mijania

Przynajmniej wiem że jest coś nie tak :wink:

Skoro ten wyłącznik tak łatwo się wyciąga to spróbuje od kogoś pożyczyć na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala poprawka :facepalm:

jak mam włączone auto to świeci napis a jak przełączę na mijania to świeci napis ale nie na (żółto) tylko czerwony czyli podświetlanie napisu znika zobaczę jak będzie po zmierzchu ale to dopiero wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastaw czujnik to sprawdzisz teraz! :grin: Pucek... A pamiętam jak mówiłeś, że nigdy B7... :decayed::guma:

Nigdy B6 - za mały przeskok jak już mi coś wypominasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmierzchu jest tak samo na zero wszystko na czerwono

Na auto to napis na żółto postojowe na zielono reszta czerwono

Na mijania brak podświetlenia napisu auto postoje na zielono mijania na czerwono

Przy włączonym trybie auto podczas działania CLH auto świeci postoje na zielono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastaw czujnik to sprawdzisz teraz! :grin: Pucek... A pamiętam jak mówiłeś, że nigdy B7... :decayed::guma:

Nigdy B6 - za mały przeskok jak już mi coś wypominasz :wink:

Ta, ta, taaa... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedam swoje 19ki. Zdjecia w galerii

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/avant-stano-brd-ic-eibach-19ki-rude-skory-281304/index4.html

cena 3300zl z oponami w bardzo dobrym stanie. Zainteresowani na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppanowie czy jest jakaś możliwość regulowania spryskiwaczy przedniej szyby?? Nie wiem jak to się stało ale z jednego spryskiwacz z jednej dziurki sika mi w powietrze a z drugiej dziurki na sam dół szyby. Da radę to jakoś wyregulować?? Poza tym jestem ciekawy jak do tego doszło jak wcześniej było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppanowie czy jest jakaś możliwość regulowania spryskiwaczy przedniej szyby?? Nie wiem jak to się stało ale z jednego spryskiwacz z jednej dziurki sika mi w powietrze a z drugiej dziurki na sam dół szyby. Da radę to jakoś wyregulować?? Poza tym jestem ciekawy jak do tego doszło jak wcześniej było w porządku.

Da się, tam są ruchome dysze. Wkładasz igłę i regulujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...