Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak są podświetlane na czerwono ale czy podejdzie nie wiem

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda :kwasny:

A taką z B7 też się nie da wsadzić ?

d89752eca289.jpg

Opublikowano

Hammer zainstalowałem te oprogramowanie ale to z 11 nie poszło nie wiem czemu przeinstalowałem na ten środkowy 12.12 i gra gitar

Opublikowano
  • Autor
Hammer zainstalowałem te oprogramowanie ale to z 11 nie poszło nie wiem czemu przeinstalowałem na ten środkowy 12.12 i gra gitar

A co pisało na kablu? 12.12 to taki miałeś instalować.

Opublikowano

wiem dopiero jak zainstalowalem sie zorientowalem

ale dziala sprawdzalem

zrobilem skan i kodowanie zielonej kontrolki lampki

bez problemu

Opublikowano
Szkoda :kwasny:

A taką z B7 też się nie da wsadzić ?

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d89752eca289.jpg

Da się, wtyczka jest ta sama.

To super, dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Pany. stojac w korku dostrzeglem ulotke mapy do nawigacji sam. zadzwonilem do goscia ze chce mape do a4 kolorowy fis ( navi miedzy zegarami ) ma takie plyty zintegrowane z polskim menu. jest to mozliwe na jednej plycie? to ich "wyrob" i mam dylemat... czy brac....

Opublikowano

Panowie da rade zmienić zwykłe lampy na takie z soczewkami w B7?

Opublikowano

Pewnie ze sie da,bez większego problemu

Opublikowano

A czy soczewki były tylko w xenonie i bixenonie czy zwykłe lampy też były? I nie chodzi mi o rezanie autopoziomu i bixa. Tylko czy jest jakas prosta opcja dla aut ze zwykłymi lampami?

Opublikowano

W B7 były tylko bixy

Opublikowano

czyli trzeba rezać autopoziomke? Czy może Querty umie coś zmodzic jak to do B6 dlubie

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Bo nie wiem czy mam polować na coś z bixem czy brać ze zwykłymi lampami jak sie coś znajdzie ciekawego i sie cos doreza?

Opublikowano

A co to za różnica czy masz ori bixy czy jakieś dlubane soczewki bez samopoziomu? efekt bedzie taki sam,w pewnych sytuacjach będziesz oslepial

Opublikowano

Nawet o tym nie mysl by oslepiac xenonem. trzeba rezac autopoziom...

Opublikowano

Tak szczerze to w b5 mam ori klosze z ksenona i ręczny autopoziom a w b7 ori ksenon z autopoziomem i powiem szczerze ze tym b5 mniej oślepiam jak b7, bo jak coś to zawsze moge ręcznie skorygować a w B 7 jak coś nawali to będzie oślepiac aż nie ustawie i zrobię adaptacji vagiem. A mój vag niewiedziec czemu nie czyta kanału 55 wiec muszę z tym jeździć ( oslepiajac) do kumpla.

Tak przy okazji: w nowych audi jest taki bajer : tempomat z utrzymywaniem dystansu do poprzedzającego samochodu.

Kumpel chciał w takim aucie ustawić zbierznosc i mu powiedzieli: tylko Audi, a w Audi kosztuje to 500€

Pierdooole ten : "Vorsprung durch technik"

Wysłane z hajźla

Opublikowano

Samopoziom to dynamiczna korekcja w czasie jazdy,jak niby zastepujesz to ręczną regulacją:decayed:

Opublikowano

Ja mam bixy bez samopoziomu ustawiona wysokosc przez diagnoste i nikogo nie razi ;-)

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.