Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze się składa bo też potrzebuję tą część :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, da sie odebrac telefon przez kier multi gdy mam radio chorusa?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do takiej atrapy ja poniżej czyli czarne żeberka, numery podkładki i osłony się zgadzają:

83dafb9c418c.jpg

Adapter: 8E0807083 A

Ramka zasłaniająca tablicę: 8E0807285 AT 3FZ

lub

Ramka do której się przykręca: 8EO807285 BB 3FZ

Google różnie mi pokazuje obrazki do tych numerów :kwasny:

H4mm3r Ty chyba masz taką czarną, pamiętasz numer ?

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Chyba będzie tak jak w tym temacie : http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b7-s-line-s4-numer-ramki-tablice-rejestracyjna-47184/index2.html

Opublikowano
  • Autor

Teraz mnie niema w domu, więc Ci tego nie sprawdzę :whistling:

Opublikowano

Ok, nie pali się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest bezpieczne.

Jak ma 8J to et może być.

Felga to felga, parametry się liczą a nie w czym jeździła..

Opublikowano

Do a4 et zalecane to 45... Tutaj tylko 29. Czy to nie za mało?

Nie chodzi mi na czym jeździło tylko ze to felgi do a5 ;)

Opublikowano
  • Autor
Do a4 et zalecane to 45... Tutaj tylko 29. Czy to nie za mało?

Nie chodzi mi na czym jeździło tylko ze to felgi do a5 ;)

Wiesz w ogóle co to ET? Odsyłam do lektury > ET (felgi)

Jeśli chcesz dobry spas felgi z nadkolem to ET29 + szerokość felgi 8J będzie bardzo dobrze wyglądać. Natomiast jeśli chcesz mieć koło schowane w nadkolach to kup felgę z ET40-45

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor
Do takiej atrapy ja poniżej czyli czarne żeberka, numery podkładki i osłony się zgadzają:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/83dafb9c418c.jpg

Adapter: 8E0807083 A

Ramka zasłaniająca tablicę: 8E0807285 AT 3FZ

lub

Ramka do której się przykręca: 8EO807285 BB 3FZ

Google różnie mi pokazuje obrazki do tych numerów :kwasny:

H4mm3r Ty chyba masz taką czarną, pamiętasz numer ?

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Chyba będzie tak jak w tym temacie : http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b7-s-line-s4-numer-ramki-tablice-rejestracyjna-47184/index2.html

Będzie dobre :wink:

Opublikowano

Dziękować :decayed:

Opublikowano
FELGI 18 AUDI A5 A4 A8 ORGINAL LUBIN (3937048340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na bank trzeba pierścienie centrujące - czy to jest bezpieczne?

No i to ET29...

Czy felgi od A5 można założyć a A4 ??

8,5 cala na ET 29 bedzie obcierac lekko o ranty przednich błotników przy oponie 225/40/18

tyl bedzie pasowac idealnie

Przy wiekszej glebie czy twardym zawiasie problem obcierania nie wystepuje

Sam smigam na kołach z A5 o identycznych parametrach tylko ze na przednich felgach mam zrobiony myk i ET powiekszone na 33 i przy 1BE+ eibach nic z przodu nie obciera :wink:

Opublikowano

Pytanie czy taki stabilizator AUDI A4 S4 RS4 A5 S5 RS5 stabilizator 8K0411309N (3951746902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do B7 ? bo szukam i szukam ale nigdzie znaleźć nie mogę :doh: i jeszcze jedno pytanko , czy pasuje jeszcze jakieś zawieszenie od innej marki np, vw , skody , seata do audi a4 b7 ? Wiem że np od takie auta jak golf4 , leon I , octavia I , A3 miały takie same zawieszenia .

Opublikowano

Bo były na tej samej płycie,B7 ma wspolna plyte tylko z seatem exeo,a stabilizator z aukcji jest do B8

Opublikowano

Pany potrzebuje numer przednich spryskiwaczy lamp do zwyklego zderzaka. Poratujecie? :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Pany potrzebuje numer przednich spryskiwaczy lamp do zwyklego zderzaka. Poratujecie? :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

8E0955101D, 8E0955102D

:hi:

Opublikowano

THX...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kto sprzedaje pewne żarniki? Potrzebuję D2S

Opublikowano

Hammerek , recze za niego ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.