Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie poszukuję nr części przezroczystych szkiełek do kierunkowskazów lamp przednich, wiem że gdzieś to na forum było ale moje poszukiwania nie przyniosły rezultatów

:)))))))

Życzę powodzenia!

( z tego co wiem to taki numer VAG - czesci nie występuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

Jest zaraz przed akumulatorem, ja dałem rady bez odkręcania rozpórki wyjąć aku więc to nie problem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

Jest zaraz przed akumulatorem, ja dałem rady bez odkręcania rozpórki wyjąć aku więc to nie problem:wink:

Wymieniałem aku pół roku temu i nie zauważyłem żadnej rozpórki, albo po prostu nie zwróciłem na to uwagi bo aku wyszedł bardzo łatwo. Macie to na jakimś foto jak to wygląda?

Człowiek głupi i może ma coś takiego a nawet nie zauważył. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Właśnie idzie za grodzią koło aku

rozporka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Właśnie idzie za grodzią koło aku

http://s9.postimg.org/ifif0ezxn/rozporka.jpg

I to jest ori? W etce nie znalazłem a przeglądam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie jest ori tylko dokładana widać na pierwszy rzut oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyżej twierdzą, że ori dlatego tez pytam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 94-99r rozpórka przednia górna TaTechnix (3920129094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu masz coś podobnego więc możesz sobie porównać wzrokowo

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

a tak poza tym zdjecie powyżej nie przedstawia B7 tylko B5 i to chyba o ile się nie myle z silnikiem AFN

a rozpórka kielichów to

036RG74 - Sparco

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

a pomijając temat to jeżeli była by taka rozpórka w originale to na pewno mega rezacze :decayed:tego forum Hammer Akjam i shakal :naughty:i cała banda z pierwszego posta na pewno by już je miała na pokładzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomijając temat to jeżeli była by taka rozpórka w originale to na pewno mega rezacze :decayed:tego forum Hammer Akjam i shakal :naughty:i cała banda z pierwszego posta na pewno by już je miała na pokładzie :whistling:

:polew::polew: Się uśmiałem hehe. Do mega reżaczy takich jak np. H4mm3r, akjam itp. to mnie brakuje tyle co z Warszawy do Chin :grin:

Ale dziękuje za wyróżnienie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu dla rozpórki w B6/B7 - ścianka dzieląca przedział silnikowy i podszybie powinna wystarczyć- łączy oba kielichy i w sumie spełnia taką samą funkcję jak rozpórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebował bym numer guziczka z rs4 b7 co był koło esp i pdc, sluzyl chyba do ustawiania trybu sport w zawieszeniu :> ? pomoze kto ? przy okazji potrzebowal bym tez numer guziczka podnoszenia tylnej roletki ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...