Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No dokladnie tak. Ja mam CAHA i kolektor z A5 i nic nie trzeba było kombinować. :naughty:

Jeździłeś może tez na BRD? Chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto na obydwu jeździł. Może nawet dalobysie porównać jakieś wykresy?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie miałem okazji. :wink:

Opublikowano

jeśli podłącze hak (moduł i wiązka to trzeba coś programować vagiem czy automatycznie wykryje)?

Opublikowano

raczej trzeba kodować

Opublikowano

Przymierzam się do kupna felg i opon na lato. Zastanawiam się nad 17 lub 18. Cenowo w sumie wychodzi prawie to samo...

Jak to wygląda z komfortem Panowie? Czy ktoś jeździł na 17 i 18 i mógłby coś poradzić.... ?

Mam wersje S-Line więc auto już jest nieco twardsze. Boje się, że na 18 będzie jak taczka...

Opublikowano

Minimum 18 :wink:

Jak nie jeździsz po polnych drogach to nie będzie źle. Sezon jeździłem na 18 a teraz Na 19 :good: Wiadomo że komfort mniejszy ale nie ma tragedii jak niektórzy potrafią opowiadać. :cool:

Opublikowano

No właśnie w B5 miałem 17''. Obniżone o -30 było strasznie twarde.

Tutaj w B7 jest pakiet S-Line i nie chce mieć takiej samej taczki jak w B5 :P

Tylko tego się boje... ;) Da się to jakoś porównać ? :D

Opublikowano

S-Line b to znaczy jakie? 1BE czy 1BV? Generalnie 1BV jest twardsze. :wink:

Opublikowano
S-Line b to znaczy jakie? 1BE czy 1BV? Generalnie 1BV jest twardsze. :wink:

a nawet nie wiem :P obecnie mam 16'' jest ok. zastanawiam się jaka byłaby różnica na 18

Opublikowano

Zalezy tez jakie oponki zalozysz. Run-flaty sa strasznie twarde opony. Ja mam 18 " lato a 16 zima i powiem szczerze ze jest tylko minimalna roznica. Na 17" run-flat bylo duzo gorzej...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

swoje 16 dopompuj do 3,5 bara i zobaczysz jaka będzie różnica pomiędzy 16 a 18 przy oponie 225/40 18 napompowanej do 2,4 , chyba będzie najprościej to sprawdzić :wink:

Opublikowano

@niestandardowy - właśnie myślałem o identycznym zestawie alu jak u Ciebie :)

@vwbartus - a nie wybuchną ? ;)

Opublikowano

wytrzymają, tylko będziesz się ślizgał po deszczu na zakrętach. ja u siebie zakładam na lato takie coś

IMAG0502.jpg

to są 19" a oponka 255/35;) też mam zawias 1BE to masz porównanie jak wygląda

Opublikowano

Wczoraj wkroczyłem w grono aut z przebiegiem nie do sprzedania :grin:

fe6941903974.jpg

Opublikowano
  • Autor

Takie coś to do utylizacji :whistling:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

No właśnie w B5 miałem 17''. Obniżone o -30 było strasznie twarde.

Tutaj w B7 jest pakiet S-Line i nie chce mieć takiej samej taczki jak w B5 :P

Tylko tego się boje... ;) Da się to jakoś porównać ? :D

Wrzuć sprężyny z FK to będziesz miał lepszy komfort niż na s-linowym zawieszeniu, nie zależnie od felgi.

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Wczoraj wkroczyłem w grono aut z przebiegiem nie do sprzedania :grin:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe6941903974.jpg

Jak już turas przed Tobą skręcił to nie jest tak źle skoro jeszcze jeździ :decayed:

Opublikowano

Na vcds'ie wychodzi to co na liczniku, plus naklejki z przebiegami i książką, na szczęście ręce turasa minął, ale polak już mógł głęboko pogrzebać :grin:

Opublikowano

Pytanko, bo mnie zmyliły numery w tym temacie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci-88035/ (trzeba co nieco zaktualizować).

Dobrze rozumuje, na poniższym rysunku, kierownica powietrza do zderzaka s-line to: 8E0117335N

Czy jeszcze coś muszę dokupić z gratów przy zmianie zderzaka na slinowy ?

42a292954372.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak. Podobną są jeszcze inne kierownica powietrza przy głównej chłodnicy ale tego nikt nie zmienia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.