Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niedawno wymieniałem dwumas+sprzęgło, i mam taki problem i nie wiem czy to tego dotyczy a mianowicie jak jadę np. na 3 biedu daje gazu i puszczam pedał gazu to jest lekkie szarpnięcie i tak samo mam na pierwszym piegu jak jadę 20 km na h i puszczę gaz to lekkie szarpnięcie. Problem z szarpnięciem jest też przy zmianie biegów jeżeli zbyt szybko puszczę pedał to jest szarpnięcie. Z oględzin przeprowadzonych w A4, tylko u mnie jest taki problem. Jeżeli macie jakieś ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu to proszę o odpowiedź.

Jedna poducha pod silnikiem do wymiany wg. Vag-a, poduszki skrzyni mogą mieć coż z tym wspólnego?

PS.

Poszę nie pisać, żebym się nauczył jeździć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą to być poduszki, u mnie nawet czasem szarpnie jak gwałtownie wcisnę pedał gazu. Zajrzyj pod maskę,a ktoś niech na ręcznym i na 1 biegu lekko puszcza sprzęgło to będziesz widział czy silnik się buja, jak tak to poduszki słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem ze AH nie jest pod czujnik deszczu? Z wlkp bym i moze ja sie skusil, tylko ze pod czujnik potrzebna...

Szyba ogrzewana była tylko w B6 - w B7 jej nie montowano (Twój panel klimy najprawdopodobniej jej nie obsłuży + nie pasuje pod czujnik deszczu = nie ten uchwyt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ty juz cos tu wymyslisz by podeszlo :)

Kombinowałem ale auto na sprzedaż będzie więc odpuściłem temat. Z tego co widzę to u Ciebie też się zmiany szykują więc... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą to być poduszki, u mnie nawet czasem szarpnie jak gwałtownie wcisnę pedał gazu. Zajrzyj pod maskę,a ktoś niech na ręcznym i na 1 biegu lekko puszcza sprzęgło to będziesz widział czy silnik się buja, jak tak to poduszki słabe.

po oględzinach wstępnych widać jak lekko dźwiga się silnik od strony pasażera, a vag mi pokazuje ze do wymiany jest od strony kierowcy. Nie wiem czy to jest wina poduchy czy może w takiej sytuacji jest jakieś dopuszczalne podniesienie się silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Ale jak odwrotnie? Tylko lewą poduszkę masz podłączoną - w prawej nie ma gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Ale jak odwrotnie? Tylko lewą poduszkę masz podłączoną - w prawej nie ma gniazda.

a tego to nie wiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki silnika masz dwie, gdzie tylko w jednej jest czujnik...

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

no i jeszcze poduszka skrzyni... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat, polecam przyjrzeć się czy postojówka DOBRZE siedzi w swoim gnieździe, druga sprawa to to że oprawka do której wkłada się postojówkę z czasem się nadpala, plastik się topi i żarówka się przykleja do obudowy a dalej to już wiadomo, ja w swojej padace poprzycinałem oprawkę na tyle że po włożeniu żarówki już nie dotyka nawet kawałeczka oprawki, problem został wyeliminowany, myślę że to zrozumiałe :wink:

tylko ja mam taki problem ze moj xenon ma raptem rok czasu byl kupiony nowy orginalny w salonie a wlasciwie przez nich zakladany jak byla kolizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...