Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za friko?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Gdy stoje na postoju i wciskam gaz słysze dziwne objawy Dzieje mi się to co jakiś czas po przejechaniu minimum 15 KM

Czy ktoś się z takim czymś spotkał??

co to może być ? dodam że jak stoje to silnik tak jak by się dusił telepie nim , ale obroty nie spadają sa w normie ?

Po jakims czasie coś sie załancza i jest okej na jakis czas ...

Edytowane przez strazak990

Opublikowano
  • Autor

Pewnie któryś wtrysk jest przypchany i na ciepłym silniku ma odchyły...


Za friko?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
Niezły biznes...
Opublikowano

Pewnie któryś wtrysk jest przypchany i na ciepłym silniku ma odchyły...

Za friko?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
Niezły biznes...
Biznes? Przeciez kaucja zwrotna jest, maszynka do mnie wraca i oddaje sianko, a jak ktos chce sobie zrolowac to w 1 dzien sie uwinie
Opublikowano

za dzień licząc od dnia wysyłki?

Opublikowano

Liczac od dnia dostarczenia do dnia wydania kurierowi do zwrotu

Opublikowano

Pewnie któryś wtrysk jest przypchany i na ciepłym silniku ma odchyły...

Za friko?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
Niezły biznes...

Czyli czeka mnie wymiana wtryskiwaczy ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie któryś wtrysk jest przypchany i na ciepłym silniku ma odchyły...

Za friko?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
Niezły biznes...

Czyli czeka mnie wymiana wtryskiwaczy ?

Nie koniecznie, sprawdź vcdsem korekcje wtryskow na ciepłym silnikiu a później zalej środek do czyszczenia układu paliwowego.
Opublikowano

Pewnie któryś wtrysk jest przypchany i na ciepłym silniku ma odchyły...

Za friko?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za friko to nie ale cena jest przystepna ;) 30zl za dzien + kaucja zwrotna 150zl ale o tym tez mozna pogadac
Niezły biznes...

Czyli czeka mnie wymiana wtryskiwaczy ?

Nie koniecznie, sprawdź vcdsem korekcje wtryskow na ciepłym silnikiu a później zalej środek do czyszczenia układu paliwowego.

vcds sprawdze ale dopiero po 17.11 bo będe w Polsce powiesz mi które grupy ??

I jaki środek najlepiej kupić ?

Opublikowano

Ok dzięki kolego własnieposiadam teraz jedną butelkę więc wleje ją jutro

stp_formula_do_czyszczenia_wtr_Diesla_30

I zobaczymy

Opublikowano

jak moge dostac taka naklejke B Crew...????

Opublikowano

jak moge dostac taka naklejke B Crew...????

Warunki do spełnienia:

- Modyfikacje auta odróżniające je od serii

- Temat w dziale "Moja A4"

- Lista wykonanych modyfikacji

- Plany odnośnie dalszej modyfikacji

- Odpowiednio długi staż na forum

- Poudzielać się tu i tam ;)

Opublikowano

Już się zapisałem :-)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Może głupie pytanie, ale co daje taki stabilizator??

Opublikowano

Szkoda ze ilośc postów mi nie pozwala,ale pisałem do moda odnośnie postów i jak to jest liczone?u mnie chyba za 10 postów dostaje tylko 1 na tablicy :( tez jestem chętny na ten stabi

Opublikowano

ale na co Ci ilość postów nie pozwala ? przecież możesz pisać wszędzie a nie możesz tylko zakładać tematu w dziale sprzedam. Posty liczą się tylko z forum technicznego

Opublikowano

Aha spoko rozumiem,w dziale sprzedam tez nie mogę odpowiadać No ale już nie długo sie to zmieni ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.