Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pilne?

Niestety tak :/ Przepraszam Marcin...

Swoją drogą - tyle namodziliśmy w Twojej a ja nie mam skanu z Twojego auta :facepalm:

Edytowane przez Bart-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S dziękuje :)

Inne pytanko jak sprawdzić nie zaglądając pod maskę jaki alternator jest zamontowany w aucie ? da się z wlepki czy VINu ?

a 2 czy ktoś używa aku żelowego ? warto ? moje auto czasami stoi 1msc nie ruszane a słyszałem że żelowe mają mniejszą podatność na samo rozładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z wlepki, Któryś kod wyposażenia podaje jaki jest altek. Musiał byś rozkodować wszystkie, niestety ja nie pamiętam, ktróy kod {wiersz i kolumna) odpowiada za to.

Edytowane przez Pjotras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żelowego akumulatora byle czym ładować nie można, a B7 raczej nie jest przystosowanie pod takie baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R czy Ty się kiedyś mylisz ? :P

Czytam o tych aku wszyscy wychwalają ale jak przyjdzie do ładowania to nie ma czy naładować.

Nawet jeśli silnik nie ma precyzyjnego regulatora ładowania, to akumulator żelowy bardzo szybko ulegnie uszkodzeniu, bo zelówki są ekstremalnie czułe na nawet chwilowe przerosty napięcia. Nie mówiąc już o ładowaniu z prundu w garażu.

Dzięki chłopaki szybko wybiłem sobie żelówkę z głowy...

Alternator 150A, wlepka z kodem była pomocna

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QabhU7D.jpg

Panowie grill z RS4 pasuje p&p do B7 ? i od czego są te kółka - okrągłe dziury obok tablicy rejestracyjnej ?

Grill z RS'a pasuje do zderzaka S line /S4 do zwykłego nie no chyba ,że po jakieś rzeźbie, otwory są na czujniki PDC kupujesz mocowania czujników, odpowiednią blendę w zależności czy chcesz mieć PDC przód to są otwory lub nie to wtedy nie ma, a kratka halogenów niestety nie pasuje ani do zwykłego ani do S line/S4 tylko do RS'a ( wiem bo mam takie kratki na zbyciu kupiłem do zderzaka S Line / S4 i leżą , nikt przypadkiem nie potrzebuje ?? )

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza lepsza z gogle tu masz z PDC wersje widać czujniki obok tablicy

:

https://www.google.pl/search?q=rs4+b7&biw=1920&bih=927&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoI3Aupu7yAIVxbxyCh2Wnw5L#imgrc=sB3hA8cx5iBxDM%3A

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyciągnąłem radio i mi się rozkodowało a nie ma nigdzie kodu. Gdzie znajdę ten kod?

Przy drugim komplecie kluczyków mam doczepioną kartkę z takim czymś 8E1 GD czy to może być kod do radia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś potwierdzenie ze w wersji sline nie ma żadnego innego oprogramowania niż w normalnym a4 bo mam małą wojnę z gościem od żarówek który wciska mi taki kit. dzisiaj dzwoniłem do aso ale babka mało kumata byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jedynie moduly bez diagnozy spalonej żarówki. Rozwin bardziej temat to sie wyjasni

Maciej, kod musi byc w ksiazce serwisowej przy instrukcji obslugi radia. Ale wlacz radio i zostaw na kilka minut moze okaze sie ze nie bedzie trzeba kodu wklepywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...