Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś może foto jak to na aucie będzie wyglądać ? Chciał bym dać to na zimówki.

5x112 / 18x8J / ET43 / otw. 57.1

Miałem takie s-linowe kola o takich wlasnie parametrach. Foto masz gdzieś w moim watku.
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś może foto jak to na aucie będzie wyglądać ? Chciał bym dać to na zimówki.

5x112 / 18x8J / ET43 / otw. 57.1

Bo chce takie wrzucić na zimę ;) i zastanawiam się czy to ET będzie ok ;)

Ja mam takie zimówki :wink4:eqq6suu.jpg

Koniecznie dystans bo tak to koła pochowane... :thumbdown: Tutaj dystans 12mm na tył na każdą stronę. :wink4:

Opublikowano

na zime bedzie ok. kolo troche schowane. teraz mam dolozone dystanse tyl 15 przod 13mm

Opublikowano

Cześć Miśki... kto z Was ma 2.0TDI BPW z manualną skrzynią biegów? Potrzebna mi więcej niż 1 osoba...

Jaa [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Żeby wyciągnąć lampę trzeba zrzucić zderzak ?

Opublikowano

Józek pokaż furę

Opublikowano

Żeby wyciągnąć lampę trzeba zrzucić zderzak ?

niestety tak.

pokazuj wozidlo!!! :) :) :)

Opublikowano

Niestety trzeba zrzucić zderzak.

Ale jest szybki sposób zrzucenia zderzaka w B7 przetestowany przeze mnie w zeszłym tygodniu.

Podjeżdżasz pod wysoki krawężnik powolutku a później dajesz wsteka trochę szybciej zderzak zdejmujesz w 5 sekund :) Minus taki ze już go nie założysz :kwasny:

A tak na poważnie to jak dojdziesz do wprawy to w 10 do 15 minut będziesz zdejmować :)


Prościzna

Opublikowano

Nie ma za dużo co pokazywać, standardowe auto :wink:

LdPprcg.jpg

CZUPLnd.jpg

Opublikowano

No no. Zacny kolorek, juz w s-linie no i 2.0T !

Zakladaj watek :)

Opublikowano

Panowi bo nie ma teraz dostępu do etki a nie pamiętam jak to było z halogenami w zderzaku czy ze zwykłego podejdą do s-line czy są inne?

Opublikowano

Halogeny podejdą kratki inne.

Opublikowano

ok dzięki MaciejK

Opublikowano
  • Autor

Halogeny podejdą kratki inne.

Przecież w zwykłym zderzaku nie ma kratek.
Opublikowano

Halogeny podejdą kratki inne.

Przecież w zwykłym zderzaku nie ma kratek.

dokładnie.zwykły zderzak to jedna całość

Opublikowano

Miałem na myśli te plastiki co są przy halogenach.

Opublikowano

Panowie mam pytanko... zastanawiam sie nad kupnem nowych felg na lato nastepnego sezonu i śnią mi sie 19 calowe. Ale mam pytanko czy przy oryginalnym zawiasie s-line bedzie to jakos wygladało czy moze byc kicha i lepiej zostac przy 18?

I druga kwestia latam glownie po autostradzie a4 niemcy-polska i tam w kilku miejscach sa straszne uskoki jak myslicie 19 by to wytrzymala?

Opublikowano

Jaki silnik zamiast BLB podejdzie? Ukręcona korba,tłoki wyszły bokiem,ogólnie cztery dziurki w bloku.Doradźcie,podlinkujcie jaki swap.Prośba

Opublikowano
  • Autor

Z mitsubishi, więcej u mnie w wątku.

Opublikowano

witam. Panowie mam pytanie czy chromy wokol szyb i drzwi beda pasowaly z b6 do b7? Avant?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.