Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

opony deko duzawe jak do b7,jak bez naciangów to daj przod 225/35 i tyl 235/35,mysle ze profil 40 w 19" to troszke za duzo

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szczególnie przy tej szerokości będzie troszke balon przy 245/40

Opublikowano

Ok Dziękuje bardzo. Ale ogólnie koła wejdą z tym et? Mam zamiar zrolować jeszcze nadkola ale nie wiem czy będzie to potrzebne .

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano

wejda.tylko nie z tymi oponami co podales

Opublikowano

hmm mam mały problem. dzisiaj wymieniałem baterię w pilocie do b7, i nie mogę go zaadaptować "przez stacyjkę", postępowałem tak jak w opisach na forum tzn, kluczyk w stacyjkę, przekręcić 1 raz, przycisnąć przycisk na pilocie i powinno być ok. No i własnie nie jest ok, kluczyk otwiera i domyka szyby gdy jest w zamku drzwi, a jak się wyjmie to nic się nie dziej, czy to może być wina transpondera? jakie są wyjścia?

Opublikowano

Wsadz kluczyk w stacyjke, wlacz zaplon przytrzymaj chwilę zamykanie pozniej otwieranie. Drzwi zamkniete. Wyciagnij kluczyk powinno dzialac....

Opublikowano

Wsadz kluczyk w stacyjke, wlacz zaplon przytrzymaj chwilę zamykanie pozniej otwieranie. Drzwi zamkniete. Wyciagnij kluczyk powinno dzialac....

niestety nie działa, spróbuję jeszcze podłączyć kabel czy go w ogóle widzi, jak nie zadziała to trzeba się rozglądać za drugim pilotem,

Opublikowano
  • Autor

hmm mam mały problem. dzisiaj wymieniałem baterię w pilocie do b7, i nie mogę go zaadaptować "przez stacyjkę", postępowałem tak jak w opisach na forum tzn, kluczyk w stacyjkę, przekręcić 1 raz, przycisnąć przycisk na pilocie i powinno być ok. No i własnie nie jest ok, kluczyk otwiera i domyka szyby gdy jest w zamku drzwi, a jak się wyjmie to nic się nie dziej, czy to może być wina transpondera? jakie są wyjścia?

Szyb Ci nie domyka czy ogólnie nie zamyka auta?

Opublikowano

Wsadzić w stacyjka włącz zapłon naciśnij zamykanie i tak trzymając wyłącz zapłon i dopiero puść przycisk.

Opublikowano

Gdy ten uszkodzony kluczyk jest w zamku drzwi, po przekręceniu kluczyka do pozycji otworzenia czyli w lewo i naciśnięcie i przetrzymaniu otworzenia czyli przycisku na dole kluczyka szyby się otwierają, a jak kluczyk przekręcę do pozycji zamknięcia czyli w prawo i naciśnięcie i przytrzymanie zamknięcia czyli przycisku na górze, szyby się domykają. Po włożeniu do stacyjki i po próbie zakodowania, nic się nie dziej. Reasumując uszkodzony kluczyk otwiera i domyka szyby jak jest w zamku drzwi, normalnie odpala i jeździ, tylko nie działa zamykanie/otwieranie auta z pilota.

Dodam, iż próba kodowania na drugim sprawnym kluczyku, sposób kodowania wskazany powyżej działa bez problemu. Działa oczywiście ten sprawny

Edytowane przez Aragon99

Opublikowano
  • Autor

Vcdsem trzeba sprawdzić czy komfort reaguje na przyciski i tyle. A to że w drzwiach domyka szyby to wystarczy chyba przytrzymać kluczyk w danej pozycji i tez otwiera lub domyka szyby bez naciskania przycisków.

Opublikowano

No faktycznie nie potrzeba przycisków, żeby szyby zadziałały. Co do VCDS dopiero za miesiąc będę miał dostęp, więc narazie to drugi pilot w użyciu, a koszt w ASO to 635 zł kluczyk z zrobionym grotem po nr vin i czysty transponder, dodatkowo 160 zł za zaprogramowanie, oczywiście na zamówienie, odbiór tylko w ASO po okazaniu kluczyków, dowodu rejestracyjnego

Opublikowano

Gupie, ale baterie wymień w pilocie bo może jej wina. [emoji6]

Opublikowano

Juz kiedys wymienilem na rozladowane...

Opublikowano

Kodowanie przez vcds i po temacie

Opublikowano

Panowie jakiś patent jest na wymianę pozycji w bi-xenon? Ręce już mam pociachane, a żarówki dalej nie chcą wyjść :facepalm:

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Mozliwe ze oprawke masz nadtopiona... tez sie z tym meczylem. Plaskoszczepami dalem rade...

Opublikowano

Ma ktoś może foto jak to na aucie będzie wyglądać ? Chciał bym dać to na zimówki.

5x112 / 18x8J / ET43 / otw. 57.1

Opublikowano

To chyba moja felga ;)

Opublikowano

Bo chce takie wrzucić na zimę ;) i zastanawiam się czy to ET będzie ok ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.