Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok Dziękuje bardzo. Ale ogólnie koła wejdą z tym et? Mam zamiar zrolować jeszcze nadkola ale nie wiem czy będzie to potrzebne .

Edytowane przez monthrey12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam mały problem. dzisiaj wymieniałem baterię w pilocie do b7, i nie mogę go zaadaptować "przez stacyjkę", postępowałem tak jak w opisach na forum tzn, kluczyk w stacyjkę, przekręcić 1 raz, przycisnąć przycisk na pilocie i powinno być ok. No i własnie nie jest ok, kluczyk otwiera i domyka szyby gdy jest w zamku drzwi, a jak się wyjmie to nic się nie dziej, czy to może być wina transpondera? jakie są wyjścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadz kluczyk w stacyjke, wlacz zaplon przytrzymaj chwilę zamykanie pozniej otwieranie. Drzwi zamkniete. Wyciagnij kluczyk powinno dzialac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadz kluczyk w stacyjke, wlacz zaplon przytrzymaj chwilę zamykanie pozniej otwieranie. Drzwi zamkniete. Wyciagnij kluczyk powinno dzialac....

niestety nie działa, spróbuję jeszcze podłączyć kabel czy go w ogóle widzi, jak nie zadziała to trzeba się rozglądać za drugim pilotem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam mały problem. dzisiaj wymieniałem baterię w pilocie do b7, i nie mogę go zaadaptować "przez stacyjkę", postępowałem tak jak w opisach na forum tzn, kluczyk w stacyjkę, przekręcić 1 raz, przycisnąć przycisk na pilocie i powinno być ok. No i własnie nie jest ok, kluczyk otwiera i domyka szyby gdy jest w zamku drzwi, a jak się wyjmie to nic się nie dziej, czy to może być wina transpondera? jakie są wyjścia?

Szyb Ci nie domyka czy ogólnie nie zamyka auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzić w stacyjka włącz zapłon naciśnij zamykanie i tak trzymając wyłącz zapłon i dopiero puść przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ten uszkodzony kluczyk jest w zamku drzwi, po przekręceniu kluczyka do pozycji otworzenia czyli w lewo i naciśnięcie i przetrzymaniu otworzenia czyli przycisku na dole kluczyka szyby się otwierają, a jak kluczyk przekręcę do pozycji zamknięcia czyli w prawo i naciśnięcie i przytrzymanie zamknięcia czyli przycisku na górze, szyby się domykają. Po włożeniu do stacyjki i po próbie zakodowania, nic się nie dziej. Reasumując uszkodzony kluczyk otwiera i domyka szyby jak jest w zamku drzwi, normalnie odpala i jeździ, tylko nie działa zamykanie/otwieranie auta z pilota.

Dodam, iż próba kodowania na drugim sprawnym kluczyku, sposób kodowania wskazany powyżej działa bez problemu. Działa oczywiście ten sprawny

Edytowane przez Aragon99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcdsem trzeba sprawdzić czy komfort reaguje na przyciski i tyle. A to że w drzwiach domyka szyby to wystarczy chyba przytrzymać kluczyk w danej pozycji i tez otwiera lub domyka szyby bez naciskania przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie potrzeba przycisków, żeby szyby zadziałały. Co do VCDS dopiero za miesiąc będę miał dostęp, więc narazie to drugi pilot w użyciu, a koszt w ASO to 635 zł kluczyk z zrobionym grotem po nr vin i czysty transponder, dodatkowo 160 zł za zaprogramowanie, oczywiście na zamówienie, odbiór tylko w ASO po okazaniu kluczyków, dowodu rejestracyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś patent jest na wymianę pozycji w bi-xenon? Ręce już mam pociachane, a żarówki dalej nie chcą wyjść :facepalm:

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może foto jak to na aucie będzie wyglądać ? Chciał bym dać to na zimówki.

5x112 / 18x8J / ET43 / otw. 57.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...