Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co ;) na 19" jest ok to i na 20" by dało radę hehe

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tylko na gwincie i odpowiednich oponach.

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-5x112-q5-a6-a8-20-okazja-i6022710511.html

Pytanie do znawców. Wejdzie do do b7? I czy może ktoś dać foto auta na felach o podobnej specyfikacji.

Sam sobie policz i porównaj do tych co masz na aucie. Odległość do błotnika potrafisz zmierzyć.

http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

Opublikowano

Te kalkulatorki to ja znam. Dzięki za link. Ale chodzi mi o oponę kogoś kto już to ma. Teoria jedno a praktyka ....

Hamer jakie Ty masz ET ?

Edytowane przez davidlive

Opublikowano
  • Autor

Te kalkulatorki to ja znam. Dzięki za link. Ale chodzi mi o oponę kogoś kto już to ma. Teoria jedno a praktyka ....

Hamer jakie Ty masz ET ?

ET50, według tego kalkulatora wyliczyłem wszystko sam bez pytania co do milimetra.

Opublikowano

Ok dzięki

Edytowane przez davidlive

Opublikowano
  • Autor

Ciężko porównywać się do kogoś, bo decydujący czynnik to zawieszenie. Z przodu robi się negatyw to u jednego koło wchodzi, a u drugiego już nie. Z tyłu podobnie, inaczej jest jak ktoś ma dobrze kąty ustawione, a inaczej jak ktoś nie ruszał geometrii od nowości. Nie każda felga wchodzi na każdy zacisk i znowu trzeba kombinować z dystansem.

Opublikowano

Zgadzam sie. Tutaj gra sie toczy o milimetry. I nie oszukujmy sie nie robimy tego dla komfortu i bezpieczeństwa.

Opublikowano

słuchajcie dyfuzor s-line pasuje do kombi i sedana jest taki sam ? z góry dzięki ;)

Opublikowano

słuchajcie dyfuzor s-line pasuje do kombi i sedana jest taki sam ? z góry dzięki ;)

Tak

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Krótkie i szybkie pytanie:

Czy BFB ma EGR?

Opublikowano

Lubię jak ktoś odpowiada pytaniem na pytanie ;)

Chciałem się upewnić - Internet mówi, wiele różnych rzeczy.

Opublikowano

Lubię jak ktoś odpowiada pytaniem na pytanie ;)

Chciałem się upewnić - Internet mówi, wiele różnych rzeczy.

Lubię jak ktoś odpowiada pytaniem na pytanie ;)

Chciałem się upewnić - Internet mówi, wiele różnych rzeczy.

Andy

Chyba każdy diesel ma egr a tuningowcy go albo zaslepiaja albo usuwają

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Bfb to benzyna nie diesel

Opublikowano
  • Autor

Poprawka. Nie widzę nic takiego w BFB, ogólnie w benzynie. Z drugiej strony po co EGR w ben..

Opublikowano

Żeby mieli na czym kasę robić

Opublikowano

Witam fachowców

Chcę dzieciom zamontować w zagłówkach LCD.

Znalazłem ciekawą ofertę na allegro:

http://allegro.pl/monitor-7-hd-w-zaglowku-xbs-dvd-dvb-t-sd-usb-fm-i6031515164.html

http://allegro.pl/v-s-7-hd-tft-sharp-led-dvd-dvix-mp3-mp4-mp5pl-i6022793442.html

Co o tym sądzicie?

Może już ktoś przerabiał temat.

Będę wdzięczny za sugestie.

Opublikowano

Lepiej zainwestuj ta kasę na dobre tablety. Tez kiedyś myślałem o takim czymś i zrezygnowałem. Tablet masz 10 cali a w zagłówki max masz 7 i dzieciak mało co będzie widział.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Koledzy czy to możliwe żeby FIS pokazywał inny dystans niż licznik kilometrów? Dzisiaj zauważyłem że na FISie mam 830km, a na liczniku 803km. Wydaje mi się że oba liczniki skasowałem zaraz po tankowaniu. Niedawno wymieniałem licznik na kolorowy, możliwe że mam gdzieś ustawiony zły rozmiar kół? Czy rozmiar kół gdzieś się w ogóle ustawia?

Opublikowano

Szybkie pytanko. Czy włącznik świateł 8E0 941 531D może zastąpić 8E0 941 531B?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.