Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie czy felgi z tymi parametrami wejda do b7 bez zadnych dystansow? (19" 8,5 i 9,5" 8,5J ET45 + 9,5J ET38 5x112 z oponami odpowiedni 215/35 225/35)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wejdą bez żadnych problemów z tymi oponami choć jakbym się pokusił o dystans 15 mm na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył ideał, ale jak wyżej przód będzie wymagał sporego dystansu.


:hi:

Wyłącza się Wam ESP po wduszeniu guzika na desce? Bo u mnie mimo wciśnięcia i zapalenia na desce ikonki to system wciąż jest aktywny i przyhamowuje koła w poślizgu. Zastanawiam się na ile jest to normalne.

Mi wyłącza do zera. Na śniegu testowałem i można ślizgać się bokami bez żadnej ingerencji systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie w swoim drugim autku czyli A4 B6 mam zwykłe lampy chciałbym wymienić żarówki na mocniejsze, myślę o H7 OSRAM NIGHTBREAKER UNLIMITED PLUS 110%, brać czy polecicie coś innego?

Ja mogę polecić te osramy. W porównaniu do tych "lepszych" philipsow widać dość dobrze podczas deszczu. Co prawda jeżdżą one w b5 ale bardzo fajnie widać za ta kasę warto brać

Tył ideał, ale jak wyżej przód będzie wymagał sporego dystansu.

:hi:

Wyłącza się Wam ESP po wduszeniu guzika na desce? Bo u mnie mimo wciśnięcia i zapalenia na desce ikonki to system wciąż jest aktywny i przyhamowuje koła w poślizgu. Zastanawiam się na ile jest to normalne.

Mi wyłącza do zera. Na śniegu testowałem i można ślizgać się bokami bez żadnej ingerencji systemów.
A ja wczoraj jadąc do roboty na wyłączonym nie zauważyłem żadnej różnicy. Ciekawe od czego to zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , w takim razie biere :D

Gdzieś ktoś nawet wstawial ze dają najwięcej światła z tych wszystkich żarówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , w takim razie biere :D

Gdzieś ktoś nawet wstawial ze dają najwięcej światła z tych wszystkich żarówek

Chce zrobić polerkę lamp no i wstawię nowe żarówki , żeby troszkę odżyło oświetlenie, bo porównując do bixa w b7 to zostawiają sporo do życzenia, dlatego zapytałem jakie wybrać, wiec nie czekam i zamawiam, dziękuje za poradę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam, że mam właśnie takie w swojej B5 i naprawdę dają radę jak na H7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rezystory do lodów w drl 25ohm czy większe i gdzie zamontować rezystor mogę na klapce od lampy od wewnętrznej strony widziałem gotowe takie zestawy ale za sztuke 80zl hha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie :hi: bo zbieram graty do PDC na przód jednak nie moge znaleźć żadnej informacji jak montowane są czujniki w b7 w grillu?

są jakieś specjalne adaptery do tego które można wpiąć w te otwory w grilu a potem włożyć w to czujnik czy jak? Normalnie szukam szukam szukam i o b7 nic nie pisze :kwasny: albo nie umiem znaleźć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wymienić samo pióro wycieraczki tylnej jeśli mam wycieraczkę z Q5 czy trzeba całość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie :hi: bo zbieram graty do PDC na przód jednak nie moge znaleźć żadnej informacji jak montowane są czujniki w b7 w grillu?

są jakieś specjalne adaptery do tego które można wpiąć w te otwory w grilu a potem włożyć w to czujnik czy jak? Normalnie szukam szukam szukam i o b7 nic nie pisze :kwasny: albo nie umiem znaleźć :facepalm:

Są takie ala koszyczki do których wkłada się czujniki.

Czy można wymienić samo pióro wycieraczki tylnej jeśli mam wycieraczkę z Q5 czy trzeba całość??

Wymienisz tak samo normalnie jak z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wymienić samo pióro wycieraczki tylnej jeśli mam wycieraczkę z Q5 czy trzeba całość??

Wymienisz tak samo normalnie jak z przodu.

Czyli samo pióro.

Jakiej firmy najlepsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z q3 by podpasowalo?

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z q3 by podpasowalo?

Kup, zamontuj i daj znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie :hi: bo zbieram graty do PDC na przód jednak nie moge znaleźć żadnej informacji jak montowane są czujniki w b7 w grillu?

są jakieś specjalne adaptery do tego które można wpiąć w te otwory w grilu a potem włożyć w to czujnik czy jak? Normalnie szukam szukam szukam i o b7 nic nie pisze :kwasny: albo nie umiem znaleźć :facepalm:

Są takie ala koszyczki do których wkłada się czujniki.

A można coś takiego nabyć w aso? bo szukałem w etce ale nie moge znaleźć żadnego numeru tej części :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...