Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz, tylko co to za wynalazek ten YUASA.. na forum masz gościa co ma rewelacyjne ceny akumulatorów.

Kto ma takie rewelacyjne ceny? :eusathink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Możesz, tylko co to za wynalazek ten YUASA.. na forum masz gościa co ma rewelacyjne ceny akumulatorów.

Kto ma takie rewelacyjne ceny? :eusathink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/page-92

Przeleć kilka stron wstecz, polecałem tam gościa

Opublikowano

To co nie warto już kupować jakichś firmowek?

Opublikowano

Dzięki H4mm3R :hi:

Opublikowano

Firma montuje na pierwszy montaż np: w hondzie. Firma produkuje baterie przemysłowe, ale i akumulatory są b.dobre, tylko mało znane :).

Mam na nie dobre ceny od znajomego.

Naprawdę dobry ten oku jest tylko jest pewien problem dokładnie po 2 latach i 15 dniach siadają i tak siadają ze nie da sie z nim nic zrobić ( miałem taka markę raz w vwborze) i też kupiłem bo miałem dobra cenę 5 lat temu płaciłem około 170 zł . dlatego później wolałem parę złoty dodać i kupić coś znanego . Nigdy nie kupie Exide , Yuasa Molla a nawet Kagera . Dobrymi aku i naprawdę nawet po gwarancji da sie je podładować , naprawić to Bosch np silver4 lub 5 lub Warta wszelkie modela A D C , swojego czasu dobrymi uku były też Centry teraz bym się zastanowił czy je kupić .

Opublikowano

Panowie ma ktoś w swoim avancie zmienioną dokładkę podobną jaka jest w rs4 ?

coś takiego

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Audi_RS4_B7_4.jpg

z tym że ja bym to widział bez tych kratek czy co tam jest

chciałbym wsadzić takie końcówki do zderzaka slinowego ale nie wiem jak by to wygladało

Edytowane przez miecio7934

Opublikowano

Firma montuje na pierwszy montaż np: w hondzie. Firma produkuje baterie przemysłowe, ale i akumulatory są b.dobre, tylko mało znane :).

Mam na nie dobre ceny od znajomego.

Naprawdę dobry ten oku jest tylko jest pewien problem dokładnie po 2 latach i 15 dniach siadają i tak siadają ze nie da sie z nim nic zrobić ( miałem taka markę raz w vwborze) i też kupiłem bo miałem dobra cenę 5 lat temu płaciłem około 170 zł . dlatego później wolałem parę złoty dodać i kupić coś znanego . Nigdy nie kupie Exide , Yuasa Molla a nawet Kagera . Dobrymi aku i naprawdę nawet po gwarancji da sie je podładować , naprawić to Bosch np silver4 lub 5 lub Warta wszelkie modela A D C , swojego czasu dobrymi uku były też Centry teraz bym się zastanowił czy je kupić .

Dokładnie, mało już jest dobrych aku. W razie co nie będę miał problemu z wymianą ;). Chociaż yuasa już w trzech autach nam się sprawdziły.

W 126p mam jakiś ich tańszy produkt, pod inną nazwą i po ponad miesiącu daje radę kręcić kilka razy maluszka, który jest na prądnicy.

Mój moll siedzi raczej od nowości, nowy już tyle nie wytrzyma.

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Pytanko:

Mam taką bateryjkę, chyba siedzi od nowości:

a08a6fec9861.jpg

Czy mogę śmiało pakować o takich parametrach ? Rozmiarami jest ten sam i szukając po numerze wyskakuje taki:

e4b805625fc0.jpg

Kupiłem tej samej firmy tyle że mniejszą :

dc5e044ddd2eede233938be18214ab3e.jpg

A też mam w aucie moll chyba od nowości ;) Yuasa na wyspach maja jak widać na zdjęciu pięć lat gwarancji....

A wymieniałem bo nie chciało auto odpalić dziewczynie , wsadziłem nowy akumulator i odpala ale nie za każdym razem :( więc do moll-a dolałem wody destylowanej bo mało było i naładowałem i dalej jest ok.Gdzie szukać przyczyny ? Kręci normalnie ale nie zapala za każdym razem.

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Ja akurat nie miałem do Yuasy dostępu. Każdy kto ma motocykl wie że to super akumulator.

Opublikowano

http://allegro.pl/kabel-vag-usb-obd-ii-4-409-1-audi-seat-skoda-vw-i5333130378.htmlpany czy ten kabelek bedzie dobry do kasowania bledow? I skad moge sciagnac program ma ktos moze wrzucone na serwer?

Musisz mięc kabel obsługujący CAN, ten jest dobry ale do A4 B6.

Opublikowano

czyli jakiego szukac? Macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce?

Opublikowano
  • Autor

czyli jakiego szukac? Macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce?

Potrzebujesz vcds'a, jak co to pisz na pw :hi:

Opublikowano

Panowie jakie wycieraczki do szyb polecacie? Tylko przód

Opublikowano

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso

Opublikowano

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso
Prawie tyle płaciłem za Bosch-a na wyspach i zostawiają po dwie kreski każda .... Ale nie piszczą jeszcze ;)

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso

I to tez są Valeo gdzie na allegro można dostać za około 120 zł

Opublikowano

powiem Ci Bartku, że owszem są to valeo, ale linia montażowa wycieraczek na pierwszy montaż a do marketów to dwie różne linie i nawet mieszanka gumy jest inna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.