Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz, tylko co to za wynalazek ten YUASA.. na forum masz gościa co ma rewelacyjne ceny akumulatorów.

Kto ma takie rewelacyjne ceny? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz, tylko co to za wynalazek ten YUASA.. na forum masz gościa co ma rewelacyjne ceny akumulatorów.

Kto ma takie rewelacyjne ceny? :eusathink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/page-92

Przeleć kilka stron wstecz, polecałem tam gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie warto już kupować jakichś firmowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma montuje na pierwszy montaż np: w hondzie. Firma produkuje baterie przemysłowe, ale i akumulatory są b.dobre, tylko mało znane :).

Mam na nie dobre ceny od znajomego.

Naprawdę dobry ten oku jest tylko jest pewien problem dokładnie po 2 latach i 15 dniach siadają i tak siadają ze nie da sie z nim nic zrobić ( miałem taka markę raz w vwborze) i też kupiłem bo miałem dobra cenę 5 lat temu płaciłem około 170 zł . dlatego później wolałem parę złoty dodać i kupić coś znanego . Nigdy nie kupie Exide , Yuasa Molla a nawet Kagera . Dobrymi aku i naprawdę nawet po gwarancji da sie je podładować , naprawić to Bosch np silver4 lub 5 lub Warta wszelkie modela A D C , swojego czasu dobrymi uku były też Centry teraz bym się zastanowił czy je kupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś w swoim avancie zmienioną dokładkę podobną jaka jest w rs4 ?

coś takiego

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Audi_RS4_B7_4.jpg

z tym że ja bym to widział bez tych kratek czy co tam jest

chciałbym wsadzić takie końcówki do zderzaka slinowego ale nie wiem jak by to wygladało

Edytowane przez miecio7934
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma montuje na pierwszy montaż np: w hondzie. Firma produkuje baterie przemysłowe, ale i akumulatory są b.dobre, tylko mało znane :).

Mam na nie dobre ceny od znajomego.

Naprawdę dobry ten oku jest tylko jest pewien problem dokładnie po 2 latach i 15 dniach siadają i tak siadają ze nie da sie z nim nic zrobić ( miałem taka markę raz w vwborze) i też kupiłem bo miałem dobra cenę 5 lat temu płaciłem około 170 zł . dlatego później wolałem parę złoty dodać i kupić coś znanego . Nigdy nie kupie Exide , Yuasa Molla a nawet Kagera . Dobrymi aku i naprawdę nawet po gwarancji da sie je podładować , naprawić to Bosch np silver4 lub 5 lub Warta wszelkie modela A D C , swojego czasu dobrymi uku były też Centry teraz bym się zastanowił czy je kupić .

Dokładnie, mało już jest dobrych aku. W razie co nie będę miał problemu z wymianą ;). Chociaż yuasa już w trzech autach nam się sprawdziły.

W 126p mam jakiś ich tańszy produkt, pod inną nazwą i po ponad miesiącu daje radę kręcić kilka razy maluszka, który jest na prądnicy.

Mój moll siedzi raczej od nowości, nowy już tyle nie wytrzyma.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

Mam taką bateryjkę, chyba siedzi od nowości:

a08a6fec9861.jpg

Czy mogę śmiało pakować o takich parametrach ? Rozmiarami jest ten sam i szukając po numerze wyskakuje taki:

e4b805625fc0.jpg

Kupiłem tej samej firmy tyle że mniejszą :

dc5e044ddd2eede233938be18214ab3e.jpg

A też mam w aucie moll chyba od nowości ;) Yuasa na wyspach maja jak widać na zdjęciu pięć lat gwarancji....

A wymieniałem bo nie chciało auto odpalić dziewczynie , wsadziłem nowy akumulator i odpala ale nie za każdym razem :( więc do moll-a dolałem wody destylowanej bo mało było i naładowałem i dalej jest ok.Gdzie szukać przyczyny ? Kręci normalnie ale nie zapala za każdym razem.

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałem do Yuasy dostępu. Każdy kto ma motocykl wie że to super akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kabel-vag-usb-obd-ii-4-409-1-audi-seat-skoda-vw-i5333130378.htmlpany czy ten kabelek bedzie dobry do kasowania bledow? I skad moge sciagnac program ma ktos moze wrzucone na serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kabel-vag-usb-obd-ii-4-409-1-audi-seat-skoda-vw-i5333130378.htmlpany czy ten kabelek bedzie dobry do kasowania bledow? I skad moge sciagnac program ma ktos moze wrzucone na serwer?

Musisz mięc kabel obsługujący CAN, ten jest dobry ale do A4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakiego szukac? Macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce?

Potrzebujesz vcds'a, jak co to pisz na pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso
Prawie tyle płaciłem za Bosch-a na wyspach i zostawiają po dwie kreski każda .... Ale nie piszczą jeszcze ;)

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Boscha i Valeo odczucia raczej podobne ale ostatnio zmieniałem ramiona i z nowymi były ori wycieraczki. Moim zdaniem są najlepsze ;) tylko ciekawe ile same piora ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

218zł kpl w aso

I to tez są Valeo gdzie na allegro można dostać za około 120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Bartku, że owszem są to valeo, ale linia montażowa wycieraczek na pierwszy montaż a do marketów to dwie różne linie i nawet mieszanka gumy jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...