Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niedlugo sprawdzę ale chyba 9cali

Opublikowano

albo masz 8,5 z Et 48 to przy takiej oponie jest to możliwe

Opublikowano

Jeśli ori te Speedline to 9j et33. Do B7 powinny wejść.

Opublikowano

no wlasnie jest wybite BBS i znaczk audi wiec wygladaja na ori ale dzisiaj przymierzalem i lipa zdaje mi sie ze min trze o zacisk 320 i napewno o zwrotnice opona. A na tyle do konca na pierscien centrujacy nie chce wejsc chyba ze dobrze wyczyscic felge i przy piascie. Opony 255 wiec one sa glownym problemem? jesli ew dam dystans to ile 10mm? pomoze?

Opublikowano

Jeśli ori te Speedline to 9j et33. Do B7 powinny wejść.

a te z ET 41 to są już jie oryginalne ?? albo te 8,5 ?? bo ro umiem że piszesz o tych 8T0 601 025 K 8Z8 występujące najczęściej w A5/S5

Opublikowano

Panowie ktoś regeneruje zaciski hamulcowe z malowaniem ?

jaki koszt mniej więcej ?

jaki kolor pod czarną budę najlepiej pasuje ? dalej iść w srebro ?

Opublikowano

Speedline kojarzą mi się z A5. Jeśli są też z innymi parametrami to ok, mój błąd. :whistling:


Panowie ktoś regeneruje zaciski hamulcowe z malowaniem ?

jaki koszt mniej więcej ?

jaki kolor pod czarną budę najlepiej pasuje ? dalej iść w srebro ?

Malowanie polecam w Eltom ale musisz dostarczyć zaciski rozebrane do naga.

Opublikowano
Opublikowano

Mam tą aluminiową "pancerną" i nie narzekam

Opublikowano

a ja mam wlasnie 8,5 cala i et 43 wiec jaki dystans kupic zeby bylo dobrze? 15mm 20mm? Jest tego duzo na allegro ktos bral dystanse i moze polecic jakiegos sprzedawce?

Opublikowano

Jeśli spasowanie otworów spoko to można pomyśleć za tą cenę. Mówię o plastiku. Ori sprzedawał R7 JAREK w nie dużo gorszej cenie.

Alu trochę kosztuje i pewnie tez trochę waży.

Opublikowano

Mam tą aluminiową "pancerną" i nie narzekam

Spasowanie OK? Czy trzeba coś działać przy montażu? Masz jakąś fotkę? Ktoś chyba już gdzieś o tym pisał...

Jeśli spasowanie otworów spoko to można pomyśleć za tą cenę. Mówię o plastiku. Ori sprzedawał R7 JAREK w nie dużo gorszej cenie.

Alu trochę kosztuje i pewnie tez trochę waży.

Na wadze to mi nie zależy i dlatego biorę pod uwagę również tą aluminiową osłone...

Opublikowano
  • Autor

a ja mam wlasnie 8,5 cala i et 43 wiec jaki dystans kupic zeby bylo dobrze? 15mm 20mm? Jest tego duzo na allegro ktos bral dystanse i moze polecic jakiegos sprzedawce?

na początek opona do wymiany, najlepiej 225/35 lub 235/35. Dystans 15mm z pierścieniem centrującym załatwi sprawę.

Mam tą aluminiową "pancerną" i nie narzekam

Spasowanie OK? Czy trzeba coś działać przy montażu? Masz jakąś fotkę? Ktoś chyba już gdzieś o tym pisał...

Jeśli spasowanie otworów spoko to można pomyśleć za tą cenę. Mówię o plastiku. Ori sprzedawał R7 JAREK w nie dużo gorszej cenie.

Alu trochę kosztuje i pewnie tez trochę waży.

Na wadze to mi nie zależy i dlatego biorę pod uwagę również tą aluminiową osłone...

secio ma tą alu...

Ta jest konkretna, ale cena też powala...

https://www.ecstuning.com/News/Audi_B7_A4_20T_ECS_Tuning_Street_Shield/

Opublikowano

tomek wlasnie opony zmienie na 235/35 dystanse jak kupie to pierscienie tez? jezeli sa pod 57,1?

Opublikowano
  • Autor

Felgi z jakim masz otworem? 57,1? To dystans właśnie z takim pierścieniem.

Opublikowano

a ja mam wlasnie 8,5 cala i et 43 wiec jaki dystans kupic zeby bylo dobrze? 15mm 20mm? Jest tego duzo na allegro ktos bral dystanse i moze polecic jakiegos sprzedawce?

na początek opona do wymiany, najlepiej 225/35 lub 235/35. Dystans 15mm z pierścieniem centrującym załatwi sprawę.

Mam tą aluminiową "pancerną" i nie narzekam

Spasowanie OK? Czy trzeba coś działać przy montażu? Masz jakąś fotkę? Ktoś chyba już gdzieś o tym pisał...

Jeśli spasowanie otworów spoko to można pomyśleć za tą cenę. Mówię o plastiku. Ori sprzedawał R7 JAREK w nie dużo gorszej cenie.

Alu trochę kosztuje i pewnie tez trochę waży.

Na wadze to mi nie zależy i dlatego biorę pod uwagę również tą aluminiową osłone...

secio ma tą alu...

Ta jest konkretna, ale cena też powala...

https://www.ecstuning.com/News/Audi_B7_A4_20T_ECS_Tuning_Street_Shield/

No właśnie, Secio mi o tym kiedyś mówił! Tą co wrzuciłeś to owszem jest konkret ale cena... :heat:

Opublikowano

Spasowanie Ok otwory pasują BDB

Opublikowano

Dzięki Bartek! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.