Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, problem z oswietleniem tablicy.....

to na vagu : 01504 - Bulb for License-Plate Light

cholera wie gdzie szukać , napiecia nie ma na listwie , żarówki miałem ledowe jezdziłem rok czasu z nimi wszystko bylo ok , w sobote chcialem zmienic tylko oprawki ,zmienilem zalozylem chwile swiecilo pozniej z żarówek poszedł dym i tyle nic nie świeci , jakieś zwarcie ? bezpieczników też zadnych nie ma jakieś pomysły ? :facepalm:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bezpieczników nie ma, wszystko jest wysterowane przez mce... zajrzyj po wątkach o mce który pin idzie na listwe i zobacz czy z mce wychodzi prąd, jutro postaram Ci się zerknąć w elsie przez które kostki się potem przebijają dalej te kable.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

gniazdo C pin 5 , oki jutro sprawdze czy z mce wychodzi napiecie , jest mozliwosc że coś w mce sie uszkodziło czy tylko jakieś zwarcie na wiazce ?

Opublikowano

gniazdo C pin 5 , oki jutro sprawdze czy z mce wychodzi napiecie , jest mozliwosc że coś w mce sie uszkodziło czy tylko jakieś zwarcie na wiazce ?

Mogło iść zwarcie jak miles chinskie diody
Opublikowano

Mogło iść zwarcie jak miles chinskie diody
ledy były od tomnika i siedziały ponad rok na aucie i nic sie nie działo
Opublikowano

Mogło iść zwarcie jak miles chinskie diody

ledy były od tomnika i siedziały ponad rok na aucie i nic sie nie działo
No tak ale wystarczy ze pójdzie w nich opornik i masz zwarcie a przy normalnej zarowce tego nie bedziesz mial
Opublikowano

poszlo bo led aż czarny tylko gdzie teraz szukać bo nic nie swieci nawet zwykła żarówka

Opublikowano

Odepnij wtyczkę od listwy i wyłącz i po czasie włącz zapłon i sprawdź napięcie. Chociaż nie jestem pewien czy bedzie. Tam jest coś takiego że mce testuje układ i jak jest bezpiecznie to podaje napięcie.

Najlepiej by było listwę zmienić- też mi sie kiedyś od Ledow przepaliła.

Opublikowano

sprawdzałem tak już i nic na listwe dalej nie podaje nap. sprawdze jeszcze od mce czy wychodzi, chociaz listwa sama jest dobra przynajmniej tak mi sie wydaje , na stykach jest przejscie , możliwe że coś we wiązce uwaliło?

Opublikowano
  • Autor

Musisz wtyczki posprawdzac i listwe ale od środka a nie od tablicy.

Opublikowano

a w razie czego sam wklad do listwy kupi czy całośc ?

Opublikowano

W ASO sprzedają chyba całość. Coś koło 60€ u nas.

Opublikowano

oki to sprawdze od mce czy wszystko w porzadku jesli tak to zmienie samą listwe

Opublikowano
  • Autor

afroo. nie za duże te heble :decayed:

4ebcee0d354beb85abdb16160fb4409c.jpg3ee4b44f6da11e4cd891b494a51a18a7.jpg

PS. Podaj adres na PW bo zapomniałem płyty :facepalm:

Opublikowano

70191d6fdf8c72e0cd780f8640ef8f17.jpg

chwale się - zapodałem gałe z b8 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

[emoji2] [emoji86][emoji87] [emoji106]

Opublikowano

70191d6fdf8c72e0cd780f8640ef8f17.jpg

chwale się - zapodałem gałe z b8 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale to nie gałka s-line?
Opublikowano

70191d6fdf8c72e0cd780f8640ef8f17.jpg

chwale się - zapodałem gałe z b8 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez taka sama zapodalem sobie ;-)

Opublikowano

70191d6fdf8c72e0cd780f8640ef8f17.jpg

chwale się - zapodałem gałe z b8 :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale to nie gałka s-line?
a nie wiem, nie znam się na pakietach B8 :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale w ręce siedzi elegancko :kox: jedynie trzeba się pobawić z przebiciem mieszka, bo pierścień z B8 jest za mały na mieszek z B7 - grubość skóry i ilość przeszyć jest w B8 skromniejsza :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.