Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby obniżyć auto do 18 cali bo będzie koza :D , do tego wąska felga szkoda że nie jest 18x8j i do tego wysokie ET, musisz celować tak żeby uzyskać et 31, dystans 2 cm załatwił by sprawę, miałbyś wtedy jak ja na feldze 18x8j, na felgę o szerokości 7,5j możesz załadować oponę od 195 do 235, 235 będzie balon , każdy rozmiar w dół będzie wyglądał lepiej ale jak obniżysz auto, co do komfortu ja mam teraz zimówki Nankang Snow Viva 2 225/40/18 na feldze RS6 18X8J ET 35 OEM, jak dla mnie jest dobrze i jeździ się :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sadzicie do B7 będzie pasować wizualnie ta felga

ps. bez obniżenia chyba się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie do B7 będzie pasować wizualnie ta felga

ps. bez obniżenia chyba się nie obejdzie.

Jeśli chcesz żeby to naprawdę fajnie wyglądało to obniżaj autko, mi osobiście koło się nie podoba ale to tylko moja skromna opinia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ma ktoś nr wtyczek od blend z podświetleniem lusterek z A6 C6 jak tu u kolegi na aukcji :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346242-lusterka-15-pin-fotochrom-a6c6-led/

( lub może ktoś ma na odsprzedanie dwie ?? :naughty: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie do B7 będzie pasować wizualnie ta felga

ps. bez obniżenia chyba się nie obejdzie.

Większość felg bez obniżenia zawieszenia będzie komicznie wyglądać, minimum -30mm i seryjne amory lub do tego bilstein b8 lub amorki sline siądzie bardzo fajnie i komfort powinien być dobry;). Co do wzoru felgi uważam, że są ładniejsze i ciekawsze ale to Tobie się ma podobać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła

ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40

Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.

Jak z komfortem przy takich kołach?

audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Na seryjnym zawieszeniu będzie straszna koza, przez to na komforcie nie stracisz..

Wrzuć koła na auto, potem przyłóż coś płaskiego i długiego(może być deska), od błotnika do ziemi. Następnie zmierz odległość od deski do rantu felgi w górnym punkcie. Teraz już wiesz jaki gruby dystans potrzebujesz...

Tak można mierzyć przy naciągach ale nie przy takiej feldze i oponie bo będzie mu opona tarła o błotnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jeżeli do zawieszenia 1be planuje dołożyć do tylnych sprężyn w avancie ori podkładki od zawieszenia 1BD to należałoby po tym od nowa poustawiać całą geometrie kól, zbieżność, kąty pochylenia??? czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki a niestety tylko tu zawsze w tej kwestii ktos pomogl - potrzebuje sprawdzi numer VIN marki Chrysler ... Ktos cos ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła

ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40

Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.

Jak z komfortem przy takich kołach?

audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Na seryjnym zawieszeniu będzie straszna koza, przez to na komforcie nie stracisz..

Wrzuć koła na auto, potem przyłóż coś płaskiego i długiego(może być deska), od błotnika do ziemi. Następnie zmierz odległość od deski do rantu felgi w górnym punkcie. Teraz już wiesz jaki gruby dystans potrzebujesz...

Tak można mierzyć przy naciągach ale nie przy takiej feldze i oponie bo będzie mu opona tarła o błotnik

To mierzy od najbardziej wystającego punktu, w tym wypadku opony. Zresztą przy takim zawieszeniu jak dobije to koło się schowa w nadkolu, bo tak jest skonstruowane zawieszenie że robi się negatyw.

Panowie czy jeżeli do zawieszenia 1be planuje dołożyć do tylnych sprężyn w avancie ori podkładki od zawieszenia 1BD to należałoby po tym od nowa poustawiać całą geometrie kól, zbieżność, kąty pochylenia??? czy niekoniecznie?

Ustaw na wiosnę jak wrzucisz letnie koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie czy jeżeli do zawieszenia 1be planuje dołożyć do tylnych sprężyn w avancie ori podkładki od zawieszenia 1BD to należałoby po tym od nowa poustawiać całą geometrie kól, zbieżność, kąty pochylenia??? czy niekoniecznie?



Ustaw na wiosnę jak wrzucisz letnie koła

OK dzięki H4mm3R :hi: Włąsnie dlatego pytałem bo mam na nowy sezon nówki sztuki letnie to by szkoda ich było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=70366472

Czegoś mi brakuje w tym grill'u? Idzie ten grill podmienić z s-line czy duża rzeźba będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem to ;) chodzi mi o to czy tą górną osłonę z mojego grilla wezmę przełożę do rs'a :)

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie założyłem zawieszenie 1be mam samochód teraz na zimowkach 16 cali tylko nie pamiętam rozmiaru ale chyba 205.50 i teraz pytanko jak zaloze lato 225.45.17 czy coś się zmieni na przykład przestrzeń między blotnikiem a opona czy coś niżej bądź wyżej albo zostanie tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kalkulator opon to policz różnicę. Auto powinno być min. wyżej bo mniejszy profil opony i guma się tak nie podda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczujesz i nie zauważysz różnicy. Ja miałem 205/55 r16 a teraz 225/45r17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję ze tak będzie nie chciał bym zeby np wieksza japa się zrobiła :wink: to co jest jest dobrze dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...