Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez złapałem szczypcami za kable i lewo prawo góra dół i poszło bez problemu ogólnie kilka min roboty a efekt hmm...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

466d41cc726ec3c8058db8b151681fc2.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Opublikowano

Panowie jakie żarówki led macie w swoich halogenach ? nie chcę tam montować jakiś xenonów itp. mi halogen służy jako "Coming Home- Leaving home" Montował ktoś już coś takiego ? http://allegro.pl/zarowka-h8-h11-zarowki-led-cree-canbus-osram-i5603167115.html

Opublikowano

Podepne sie to pytania a jak wogule wymienić żarówkę trzeba zderzak ściągać? Czy od przodu jakoś? Chodzi o zwykły zderzak nie sline.

Opublikowano

Ja mam jakieś hidy 7500k ale się ładnie zgrywa z xenonem. Kupywalem ma jafra.com ale nie polecam goscia.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Do żarówek zastrzeżeń nie mam

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

466d41cc726ec3c8058db8b151681fc2.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Ale że co? Nie wie która żarówka mu się spaliła?

Panowie jakie żarówki led macie w swoich halogenach ? nie chcę tam montować jakiś xenonów itp. mi halogen służy jako "Coming Home- Leaving home" Montował ktoś już coś takiego ? http://allegro.pl/zarowka-h8-h11-zarowki-led-cree-canbus-osram-i5603167115.html

Ja mam jakieś Plasma XENON, świecą na biało i nie ma problemu z błędami. U mnie w temacie powinno być foto.

Podepne sie to pytania a jak wogule wymienić żarówkę trzeba zderzak ściągać? Czy od przodu jakoś? Chodzi o zwykły zderzak nie sline.

Odkrecasz od przodu, masz tam 3 śrubki na torx
Opublikowano

A w zwykłym zderzaku nie sa czasem halogeny kręcone od środka? :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Taka lipa by byla? WTF

Opublikowano
  • Autor

A w zwykłym zderzaku nie sa czasem halogeny kręcone od środka? :wink:

Wysłane z iPhone

Chyba masz rację, z przodu jest tylko otwór do regulacji.
Opublikowano

Czy VCDS pokaże mi błędy webasto??

Opublikowano

jesli ori to tak


w 08- Auto HVAC

Opublikowano

:hi: dajcie jakieś namiary na laser do rns-a albo tego co aby działała navi

(ogarnę wymianę sam w domowym zaciszu)????

Opublikowano

jesli ori to tak

w 08- Auto HVAC

wydaje mi się że ori.

A po czym można poznać czy ori czy nie??

Opublikowano

Pewny nie jestem ale ori ustawiasz z FIS i u mnie jest jeszcze oryginalny pilot Audi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pewny nie jestem ale ori ustawiasz z FIS i u mnie jest jeszcze oryginalny pilot Audi.

U mnie jest tak samo Pilot taki czarny i ustawienie w fisie w vcds pokazuje na 100% bo robiłem dogrzewacze i webasto i normalnie

Opublikowano

Czyli ori :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

u mnie z fis nie ustawia sie. mam pilota telestar z wyświetlaczem.

czyli vcds nic nie zrobie?

Opublikowano

Taka lipa by byla? WTF

A w zwykłym zderzaku nie sa czasem halogeny kręcone od środka? :wink:

Wysłane z iPhone

Chyba masz rację, z przodu jest tylko otwór do regulacji.

Wuala :decayed:

50790c82ca6517c3.jpg

Jest tak jak mówiłem :wink: dobrze że mam stary zderzak w piwnicy :decayed:

Opublikowano

No to i cały misterny plan...

Opublikowano

panowie wymienial ktos sonde lambde w 2.0TDI BPW? i ma jakis numer. Wywala mi blad zbyt bogatej mieszanki na allegro widzialem z czerwona kostka i czarna i chyba z ta czarna potrzebuje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.