Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaka jest realna cena za zawieszenie 1be od 2.0 TDi avant?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

400-600zł

dzięki

Panowie, jak by ktoś był chętny, to znajomy ma pełny pakiet sline zewnętrzny na sprzedaż avant (zderzak przód komplet bez sprysków, listwy drzwi , zd tył, klapa z lotką) info na priv

Opublikowano

400-600zł

dzięki

Panowie, jak by ktoś był chętny, to znajomy ma pełny pakiet sline zewnętrzny na sprzedaż avant (zderzak przód komplet bez sprysków, listwy drzwi , zd tył, klapa z lotką) info na priv

B6 czy B7

Opublikowano

B7

Opublikowano

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

też tak mam, ale mam wrażenie, że to przez śpiewające już anielski orszak pióra :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

też tak mam, ale mam wrażenie, że to przez śpiewające już anielski orszak pióra :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie pióra właśnie są prawie funkiel nówki a szyba w tym miejscu po pryśnięciu jest sucha :eusathink:

Opublikowano

A może któraś strona spryska się przestawila i nie siedzi jak powinna. I nie pryska po całej szybie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będę musiał to sprawdzić, ale od rana do wieczora w robocie a po ciemku nie chce sie nic przy aucie robić. Pozostaje weekend, trzeba będzie poczekać :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

Ten Typ już tak ma, pryskaj na postoju :wink:
Opublikowano

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

Ten Typ już tak ma, pryskaj na postoju :wink:

Muszę przy tym pogrzebać bo na autostradzie stawał nie będę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Raczej nic z tym nie zrobisz, chyba że dasz żeby niżej pryskał, ale czy to pomoże...

PS. Mapa wysłana ;-)

Opublikowano

Coś pokombinuje, najwyżej trzeba będzie kupić drugi komplet :lol:

Mapę zaraz będę testował w aucie....

tylko wydrukuję :decayed::grin::naughty:

mapa-scienna-europa-polityczna-100x70cm-

Opublikowano

Na jednej płycie masz całą Europę i do tego w różnych kolorkach ? :decayed::kox:

Mogłem poczekać na 2016 :disgust:

Opublikowano

Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona? :decayed:

Ten Typ już tak ma, pryskaj na postoju :wink:

Faktycznie ten typ tak ma, ja na ori spryskach tez tak miałem, teraz na mgiełkowych to samo, wycieraczki tez juz były ori, bosch teraz valeo i cały czas to samo, ale u mnie jak tak sie jedzie poniżej 100km/h i sie spryskiwacz troche potrzyma to sie rozleje po całej szybie albo raczej wycieraczki rozrzucą i doczyści, z tym ze jest taki minus ze jak tak pożadnie potrzymasz i tego płynu troche na szybe wywalisz to zaraz strugi płynu na boczne szyby płyną :kwasny: mnie to drażni strasznie

Opublikowano

Witam


Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła


ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40


Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.


Jak z komfortem przy takich kołach?




audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam

Mam B7 na zwykłym zawiasie chcę założyć koła

ori z S3 8V 7,5x18' ET51 opona 225/40

Jaki dobrać dystans żeby dobrze wyglądało.

Jak z komfortem przy takich kołach?

audi-s3-8v-quattro-test-7599.jpg

Na seryjnym zawieszeniu będzie straszna koza, przez to na komforcie nie stracisz..

Wrzuć koła na auto, potem przyłóż coś płaskiego i długiego(może być deska), od błotnika do ziemi. Następnie zmierz odległość od deski do rantu felgi w górnym punkcie. Teraz już wiesz jaki gruby dystans potrzebujesz...

Opublikowano

Na 1BE wyglądało by znośniej?

Może ktoś ma takie w bardzo dobrym stanie

do B7 Avant 2.0 TDI kat wagowa przód OJJ tył OYK

Opublikowano
  • Autor

Lepiej wyglądają sprężyny -30 np z eibacha lub H&R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.