Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wiem bo znajomemu w b8 taka Zapodalem [emoji6]

Może też zainwestuje w taką

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju przeca to nie u Ciebie, za czysto tam :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Kaju przeca to nie u Ciebie, za czysto tam :grin: :grin: :grin:

poczekaj zaraz cykne zdjęcie na zewnątrz co się dzieje :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hej

Orientujecie się czy były takie szare z perforowanej skóry?

Opublikowano

bb3f5d4a26be7ccd0515f450fa6deb28.jpg

TOM3K :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jest taka jaka ja pamiętam :grin:

Opublikowano

afroo. nie za duże te heble :decayed:

4ebcee0d354beb85abdb16160fb4409c.jpg3ee4b44f6da11e4cd891b494a51a18a7.jpg

PS. Podaj adres na PW bo zapomniałem płyty :facepalm:

Dobrze jest. :kox:

Opublikowano

co do oswietlenia tablicy , sprawdziłem całą wiazke od mce do końca , wiazka jest dobra , listwa również nic nie jest upalone, jedynie co to z mce po włączeniu nie wychodzi żadne napięcie , po wpięciu wiązki na listwie pokazuje mi jakieś śmieci ok 1V ale to pewnie dlatego że minimalnie sie indukuje z innymi przewodami, teraz co ciekawe co sie mogło wykszaczyć w mce ? czy tylko wymiana modułu wchodzi w gre?

Opublikowano

Wyciąg moduł mce trzeba rozebrac i zobaczyć czy widac cos spalonego itp

Opublikowano

afroo. nie za duże te heble :decayed:

4ebcee0d354beb85abdb16160fb4409c.jpg3ee4b44f6da11e4cd891b494a51a18a7.jpg

PS. Podaj adres na PW bo zapomniałem płyty :facepalm:

Dobrze jest. :kox:

345/330?

Opublikowano

Wyciąg moduł mce trzeba rozebrac i zobaczyć czy widac cos spalonego itp

eh , kurde musze dorwać jakiś moduł chociaż na chwile na podmianke i sprawdzić a jeśli sie skończy na wymianie modułu to na pewno puszcze przewód podswietlania przez bezpiecznik

Opublikowano
  • Autor

afroo. nie za duże te heble :decayed:

4ebcee0d354beb85abdb16160fb4409c.jpg3ee4b44f6da11e4cd891b494a51a18a7.jpg

PS. Podaj adres na PW bo zapomniałem płyty :facepalm:

Dobrze jest. :kox:

345/330?

Tak Panie
Opublikowano

Wyciąg moduł mce trzeba rozebrac i zobaczyć czy widac cos spalonego itp

eh , kurde musze dorwać jakiś moduł chociaż na chwile na podmianke i sprawdzić a jeśli sie skończy na wymianie modułu to na pewno puszcze przewód podswietlania przez bezpiecznik
czasami tylko jeden układ się upali, wystarczy wymiana u elektronika i będzie żyło dalej :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

czasami tylko jeden układ się upali, wystarczy wymiana u elektronika i będzie żyło dalej
na ledzie było zwarcie i żeby aż w mce cos uwaliło :facepalm: no nic rozbiore moduł może da sie uratować jakoś , ale na pewno wiązke rozwale i puszcze przez bezpiecznik żeby na przyszłość uniknąć takich niespodzianek
Opublikowano
345/330?

:yes2:

Opublikowano

czasami tylko jeden układ się upali, wystarczy wymiana u elektronika i będzie żyło dalej

na ledzie było zwarcie i żeby aż w mce cos uwaliło :facepalm: no nic rozbiore moduł może da sie uratować jakoś , ale na pewno wiązke rozwale i puszcze przez bezpiecznik żeby na przyszłość uniknąć takich niespodzianek
czasem to nawet tak się zdarzy, że alternator zamiast ładować to pobiera prąd - przykład mojego auta zaraz po zakupie, jebaniutki 3,3A na śpiochu szarpał :kox: także mce mimo że jest samo w sobie bezpiecznikiem potrafi się uwalić na głupich ledach :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaju

Opublikowano

także mce mimo że jest samo w sobie bezpiecznikiem
a to fakt zadziałało :decayed:
Opublikowano

:grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie ma ktoś z Was takich gumek na sell? potrzebuje 2-3 sztuki do osłony silnika..

HJ1xIuQ.jpg

Edytowane przez IroN_87

Opublikowano

07C103226A

14zł/sztuka w ASO :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.