Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie stawiam piwo jak ktos mi powie jakie te felgi maja otwor centrujacy (potrzebuje wyrobic dystanse pod ten otwór zeby nie stosowac pierscienia).

http://www.ebay.com/itm/Original-Audi-TT-Aluminium-Felge-19-Zoll-9-0Jx19-ET52-8J0601025AG-titan-grau-/150734948065

Opublikowano

Jeśli z TT to 57,1mm.

Opublikowano

No właśnie nie bo mam pierścień centrujacy na 57.1

Opublikowano
  • Autor

To na pierścieniu masz napisane wymiary. Choć pewnie jest 66,6

Opublikowano

Panowie musze wymienić turbine w swoim 1.9 brb... Mój mechanik ma namiar na nowy wirnik, wtedy obudowa zostaje, wnetrze wymieniam na nowe, ale chce miec jakąs zapasową opcje np nowa turbina. Macie jakieś namiary gdzie idzie nówki dostać poza ASO oczywiście? Moto Remo kiedyś słyszałem ze mozna u nich brać, macie jakies inne propozycje?

Opublikowano

Panowie musze wymienić turbine w swoim 1.9 brb... Mój mechanik ma namiar na nowy wirnik, wtedy obudowa zostaje, wnetrze wymieniam na nowe, ale chce miec jakąs zapasową opcje np nowa turbina. Macie jakieś namiary gdzie idzie nówki dostać poza ASO oczywiście? Moto Remo kiedyś słyszałem ze mozna u nich brać, macie jakies inne propozycje?

adifek u nas na forum, napisz mu że masz namiar ode mnie. z oleśnicy chłop, robiłem z nim chwile przy tym, ogarnięty jest :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

a moze ktoś powiedzieć jak wyjąć lampę boczna z kombiaka? Musze zdejmować boczek? Czy tylko po boku wykręcam?

Opublikowano
  • Autor

a moze ktoś powiedzieć jak wyjąć lampę boczna z kombiaka? Musze zdejmować boczek? Czy tylko po boku wykręcam?

Masz zaślepki, zdejmujesz i wykręcasz jedną śrubę płaskim śrubokrętem.

Opublikowano

a moze ktoś powiedzieć jak wyjąć lampę boczna z kombiaka? Musze zdejmować boczek? Czy tylko po boku wykręcam?

Masz zaślepki, zdejmujesz i wykręcasz jedną śrubę płaskim śrubokrętem.

Płaskim?

Ja tam mam 10 oczko

Opublikowano

ok dzięki za info:)

Opublikowano
  • Autor

a moze ktoś powiedzieć jak wyjąć lampę boczna z kombiaka? Musze zdejmować boczek? Czy tylko po boku wykręcam?

Masz zaślepki, zdejmujesz i wykręcasz jedną śrubę płaskim śrubokrętem.

Płaskim?

Ja tam mam 10 oczko

A Ty masz B7 ? :decayed:

Płaski lub imbus

Opublikowano

Mam dużo części z b7 [emoji6]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

W b7 jest śruba zakończona plastikiem do którego wkładasz śrubokręt płaski i odkrecasz i jest imbus ale duży z tego co pamiętam

Opublikowano

apropo wymiany zarowek lewa strona mi sie wogole nie pali i teraz jeszscze sie cos zwalilo ze ciagle wsteczny mi sie pali;/ Do tego jak auta z bliska przejezdzaja to glosniczek pdc sie odzywa. Co sie moglo zwalic? Wina tych nie palacych sie zarowek z lewej strony?

Opublikowano

apropo wymiany zarowek lewa strona mi sie wogole nie pali i teraz jeszscze sie cos zwalilo ze ciagle wsteczny mi sie pali;/ Do tego jak auta z bliska przejezdzaja to glosniczek pdc sie odzywa. Co sie moglo zwalic? Wina tych nie palacych sie zarowek z lewej strony?

no jak zwarcie jest na wstecznym to się nie dziw, że pdc się aktywuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

tylko co moze byc przyczyna?zaczelo sie ze w lewej lampie nie mialem oswietlenia potem kierunki szybko migaly jak chcialem skrecic w lewo (prawa strona ok) i od wczoraj ten wstek... Dzisiaj wymienie zarowki tylko co z tym wstecznym?

Opublikowano

a jesli mce jest suche to gdzie szukac przyczyny? Moze cos sie wali przez te przepalone zarowki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.