Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się wydaje, że te ori co były z ramionami dużo lepiej zbierają, nie zostawiają smug po każdym przejściu. Te z linku wydają się być ori ale cena naprawdę dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem Ci Bartku, że owszem są to valeo, ale linia montażowa wycieraczek na pierwszy montaż a do marketów to dwie różne linie i nawet mieszanka gumy jest inna

bardzo dobrze napisane '' NA PIERWSZY MONTAŻ '' a nie do serwisów gdzie nadrukowywany jest zamiast valeo nr oem i pakowane w oem pudełka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te do serwisu i te do marketu to różnią się tylko tym że jest dokładniejsza weryfikacja błędów produkcyjnych, czyli krótko mówiąc w markecie możemy kupić szajs a w serwisie są na 99% dobrze jakościowo wykonane, ale niestety mieszanka gumy jest ta tańsza czytaj gorsza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre są te czy lipa jakaś??muszę kupić ponieważ od kierowcy trze głośno ale wycierać wyciera elegancko od nowości są raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem znalazłem aukcje i tyle :) wydaje się, że są ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce być upierdliwy :D ale mam takie pytanie: w Naszym dziale Moje A4 B7/A4/S4/RS4, jest kilka tematów typu: jakie zderzaki , jaki motor 2.0, chce RS4,czujniki parkowania....chce to , chce sramto,czy ktoś to może usunąć ? A wystarczy :rtfm:


Thx :good: teraz można bez przeszkód przeglądać autka innych :oklasky: :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, czy za 1400zł opłaca się brać skóry w dobrym stanie podgrzewane dzielona kanapa avant

http://allegro.pl/fotele-skorzane-skora-czarna-s-line-a4-b6-b7-sedan-i5934034981.html

foto podglądowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu ogarnięte:

lampy b7 sedan:

ba26df39c5505212.jpg

bf6f84df39a9fa37.jpg

67ecd875ee733daa.jpg

111bba1e6220cdf5.jpg

e656b4c9cfbf9649.jpg

dbf0f4ac7cff5cf7.jpg

ba3f8b69d2de2aa0.jpg

niestety w sedanie nie da się lepiej zgrać . górna krawędź lampy w błotniku jest opadająca i nie da się wyżej podnieść wkładu led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w sedanie nie da się lepiej zgrać . górna krawędź lampy w błotniku jest opadająca i nie da się wyżej podnieść wkładu led.

Szkoda, bo właśnie w tej części lampy ledy na dole nachodzą na pasek odblaskowy klosza i psują cały efekt. Nie mniej jednak graty za podjęcie się tematu. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wyłącza się Wam ESP po wduszeniu guzika na desce? Bo u mnie mimo wciśnięcia i zapalenia na desce ikonki to system wciąż jest aktywny i przyhamowuje koła w poślizgu. Zastanawiam się na ile jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje wyłączać ESP :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wyłącza się Wam ESP po wduszeniu guzika na desce? Bo u mnie mimo wciśnięcia i zapalenia na desce ikonki to system wciąż jest aktywny i przyhamowuje koła w poślizgu. Zastanawiam się na ile jest to normalne.

Na deszczu nie czuję jak np. polecę bokiem na skrzyżowaniu, ale można to zauważyć na śniegu, czuć że pomaga opanować auto, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Skoro jest możliwość wyłączenia to powinno to działać zero-jedynkowo. Albo działa albo nie.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kolega w bmw 3 miał tak ze musiał dłużej przytrzymać wtedy wyłączało sie w 100% a jak przycis i puścił to właśnie tak nie do końca może u nas tez tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyłączonym esp na pewno można kręcić bączki na śniegu :decayed: no i jak zawiśniesz to międli wszystkimi kołami a nie zdusza żeby złapać przyczepność, jak dobrze pamiętam to chyba trzeba przytrzymać przycisk dłużej i wtedy esp działa w znikomym stopniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wyłączeniu nie stabilizuje toru jazdy i nie reaguje na zerwanie przyczepności podczas przyśpieszania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyłączonym esp na pewno można kręcić bączki na śniegu

W tym sęk, że u mnie nie można właśnie. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne, sprawdzałem ostatnio jak trochę śnieżku spadło i kręcił ładnie ... może sprawdź czy jakiś błędów nie masz, albo spróbuj przytrzymać dłużej przycisk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie w swoim drugim autku czyli A4 B6 mam zwykłe lampy chciałbym wymienić żarówki na mocniejsze, myślę o H7 OSRAM NIGHTBREAKER UNLIMITED PLUS 110%, brać czy polecicie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...