Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to lepiej iść w ori? 
Poszukaj ładnych ori, puść w piasek potem epoxyd I lakier.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chce ktoś erenesa ledowego? :rolleyes:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, kaju napisał:

Chce ktoś erenesa ledowego? :rolleyes:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

a wiecej info w jakim stanie itp i w jakiej cenie?

Opublikowano

panowie z innej beczki ma ktoś na forum takie felgi VEEMANN V-FS23 18" 8J ET42 + 9J ET40 5x112 ?? chcę je kupić natomiast mam zawieszenie 1 bv i nie wiem jak to siądzie na aucie nie chcę wkłądać żadnego gwintu itd.. bo auto mi służy jako dojazd do pracy 400km wiec musi być komfortowo

907e04b69394e53dmed.jpg

Opublikowano
panowie z innej beczki ma ktoś na forum takie felgi VEEMANN V-FS23 18" 8J ET42 + 9J ET40 5x112 ?? chcę je kupić natomiast mam zawieszenie 1 bv i nie wiem jak to siądzie na aucie nie chcę wkłądać żadnego gwintu itd.. bo auto mi służy jako dojazd do pracy 400km wiec musi być komfortowo

907e04b69394e53dmed.jpg


A jak ma siasc? Jak kazda 18.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

i wejdzie bez problemu :wink:

a jak chcesz komfortowo to pakuj 16tki na balonie:grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
13 godzin temu, KewsonND napisał:

nie chcę wkłądać żadnego gwintu itd.. bo auto mi służy jako dojazd do pracy 400km wiec musi być komfortowo

Jedno nie wyklucza drugiego.

Opublikowano

Cześć, pytanko mam, w schowku pasażera mam złącze pod ipod (niedawno to odkryłem hehe) da się to jakoś przerobić żeby podłączyć "normalny" telefon, jakaś przejściówka czy coś w tym stylu?

Opublikowano
23 minuty temu, Kędzior napisał:

Cześć, pytanko mam, w schowku pasażera mam złącze pod ipod (niedawno to odkryłem hehe) da się to jakoś przerobić żeby podłączyć "normalny" telefon, jakaś przejściówka czy coś w tym stylu?

Ale to masz pod AMI? Coś takiego? Tylko ze ja mam mmi a ty rnse pewnie 

z tego co wiem to ktoś podłączył telefon i nie chodziło to, jeśli masz ledowego to tak, ale w b7nie było ledowych wiec masz zwykłego pewnie

Ja mam iPoda ze złączem do sprzedania jak coś 

BC178AC0-02F0-4B68-A4D1-E4C5B493394A.jpeg

E5DE9BA4-E114-40E0-8A69-2915994EC8B6.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Tak o to ami chodzi

Opublikowano
2 godziny temu, Kędzior napisał:

Cześć, pytanko mam, w schowku pasażera mam złącze pod ipod (niedawno to odkryłem hehe) da się to jakoś przerobić żeby podłączyć "normalny" telefon, jakaś przejściówka czy coś w tym stylu?

Miałem to ale ani razu nie użyłem więc wywaliłem i wstawiłem Wiwę z obsługą aux i usb.

Opublikowano
5 minut temu, cysiek18 napisał:

Warto brać taki zestaw do amatorskich okazjonalnych napraw ?

http://allegro.pl/podnosnik-2-5t-hydrauliczny-kobylki-3t-zaba-guma-i7324728044.html#thumb/10

Mam ten podnośnik i podobne kobyłki. Do domowego użytku jak najbardziej ok.

Opublikowano
15 godzin temu, muunv napisał:

 


A jak ma siasc? Jak kazda 18.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Będzie koza i tyle ;p 9J ładnie siedzą jak jest gleba.

Opublikowano
39 minut temu, hejneken napisał:

Będzie koza i tyle ;p 9J ładnie siedzą jak jest gleba.

tak właśnie myślę że tak będzie jak napisałeś. Mimo iż mam to niższe zawieszenie to i tak będzie wysoko więc pewnie bez springów obniżających się nie obejdzie, mój kolega teraz kupił OEMS-y 19' do A6 C6 ale ma zwykłe zawieszenie i jest taka koza że aż wahacz widać i nie wygląda to ładnie mimo że felga zacna :)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, cysiek18 napisał:

Warto brać taki zestaw do amatorskich okazjonalnych napraw ?

http://allegro.pl/podnosnik-2-5t-hydrauliczny-kobylki-3t-zaba-guma-i7324728044.html#thumb/10

Warto, ale coś drogo. Kiedyś kupiłem o 50zł taniej.

 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/podnosnik-niskoprofilowy-samochodowy-2-5-tony-zaba-i4053696459.html

Opublikowano
Ale bez kobyłek w zestawie [emoji41]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 minut temu, H4mm3R napisał:

Chyba że tak...

Wysłane z 1+3T
 

A jak ci się sprawuje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.