Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
34 minuty temu, WydRos napisał:

Musiałeś macać trochę dalej

Tak bo myślałem, że to na samym końcu tapicerki... a tu jednak troszke wyżej:decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Tak bo myślałem, że to na samym końcu tapicerki... a tu jednak troszke wyżej:decayed:

Jak coś to nóż to tapet podgrzać zapalniczka i wejdzie jak w masło, żeby nie poszarpac

Opublikowano

Adasiu damu radeNapisze jutro bo pije tera?

Opublikowano

:hi:    co pijecie ? :drinks:  :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

@stanley 40%

Chyba starczy

Opublikowano

O masakra :confused4:

 

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

O masakra :confused4:

 

i co miałeś siłę działać dzisiaj z boczkami? :D

Opublikowano
16 minut temu, MarcinL napisał:

i co miałeś siłę działać dzisiaj z boczkami? :D

Niestety :sick3:

Wezmę się za to dopiero w listopadzie bo jutro wracam do pracy, a po wszystkich Świętych mam 2 tyg wolnego to się zdziała..

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Niestety :sick3:

Wezmę się za to dopiero w listopadzie bo jutro wracam do pracy, a po wszystkich Świętych mam 2 tyg wolnego to się zdziała..

Jak mi jutro kurier da do południa paczkę, to założę i dam znać jak poszło wycinanie.

Opublikowano
Teraz, MarcinL napisał:

Jak mi jutro kurier da do południa paczkę, to założę i dam znać jak poszło wycinanie.

Porób fotki :thumbup1:

Opublikowano

Pany pytanie do tych co zmienili wnetrze na led. Jak zdemontować lampki podsufitki i oświetlenia daszkow ? Jak policzyłem żarówki w moim sedan to ni jak się to ma do tego co opisują na forum dlatego chciałem sprawdzić u siebie wszystkie jakie mam żeby zrobić zakupy.  Chyba ze ktoś ma pewne na 100% info jakie to żarówki są w sedanie z całym pakietem oświetlenia?

Opublikowano
6 minut temu, Damianq napisał:

Pany pytanie do tych co zmienili wnetrze na led. Jak zdemontować lampki podsufitki i oświetlenia daszkow ? Jak policzyłem żarówki w moim sedan to ni jak się to ma do tego co opisują na forum dlatego chciałem sprawdzić u siebie wszystkie jakie mam żeby zrobić zakupy.  Chyba ze ktoś ma pewne na 100% info jakie to żarówki są w sedanie z całym pakietem oświetlenia?

Sedan B6/7:

-Podsufitka przód: 2x T4W

-Podsufitka przód: 2x C10W 42mm

-Podsufitka tył: 2x T4W

-Spód drzwi: 4x W5W

-Schowek: 1x W5W

-Oświetlenie nóg: 4x W5W

-Osłony przeciwsłoneczne: 2x C5W 36mm

-Bagażnik: 2x W5W

-Klapa bagażnika: 1x C5W 36mm

 

Co do ściągania, to wszystko podważasz i schodzi.

Opublikowano

No właśnie np w bagażniku mam tylko jedna żarówkę a nie dwie...  a w klapie bagażnika (nad rejestracja) mam dwie a nie jedna... nie wiem czy to jest zamienione czy co...?

Opublikowano
3 minuty temu, Damianq napisał:

No właśnie np w bagażniku mam tylko jedna żarówkę a nie dwie...  a w klapie bagażnika (nad rejestracja) mam dwie a nie jedna... nie wiem czy to jest zamienione czy co...?

Gościu co robił ten spis na innym forum raczej się pomylił. Raczej miało być to odwrotnie w ilości.

Opublikowano

Mimo wszystko dziekuje za pomoc :) Jutro zrobię spis swoich i porównamy ;)

Opublikowano
18 godzin temu, Adam87 napisał:

Porób fotki :thumbup1:

Założyłem póki co kierowcy i klamka świeci, ale czerwone i białe nie. Jakoś to się koduje czy w nocy tylko świeci jak mam czujnik? Sprawdzę jeszcze żarówki czy nie spalone, ale wątpię.

edit: auto musiało przez 15min się zastanowić i nagle zaczęło działać :D

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Założyłem póki co kierowcy i klamka świeci, ale czerwone i białe nie. Jakoś to się koduje czy w nocy tylko świeci jak mam czujnik? Sprawdzę jeszcze żarówki czy nie spalone, ale wątpię.

edit: auto musiało przez 15min się zastanowić i nagle zaczęło działać :D

Jak coś nowego to musi się przyzwyczaić:decayed:

Panowie a da się jakoś te diody ambiente rozjaśnić??? Tak wydaje mi się, że trochę za ciemno świecą.. chyba,że tak ma być:wink4:

Opublikowano
55 minut temu, Adam87 napisał:

Jak coś nowego to musi się przyzwyczaić:decayed:

Panowie a da się jakoś te diody ambiente rozjaśnić??? Tak wydaje mi się, że trochę za ciemno świecą.. chyba,że tak ma być:wink4:

Niestety tak jest. Poczytaj tu jak przerobić. 

 

Opublikowano

Panowie wie ktoś z was, może jaki nr lub jakie musze kupić uchwyty do relingów do sedana???

Mam okazje kupić skiboxa z relingami no ale wiadomo że nie będzie pasowało..

Opublikowano

Klubowicze, wiem że nie każdy przegląda dział "Kupię", więc napiszę też tutaj:

 

Kupię silnik 2.0 TDI BRD 170PS bez osprzętu. 

 

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.