Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kumpel potrzebuje zamek pasa bezp. kierowcy. W tym przypadku pasażera ;)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W jakim stanie przednie błotniki ? Gdzie by było do odbioru ?

 

Opublikowano

Zagadka na dziś.

Dwa pierwsze zdjęcia to klamki z allegro, dwa kolejne to zdjęcia mojej klamki.

Czy któraś jest taka sama?

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano
W dniu 2.09.2018 o 16:27, bartekzks napisał:

Witam  błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... 

 

Pozdrawiam 

Nr czujnika cofania 01E941521B. Ja swój kupowałem w salonie skody ori coś koło 70zł.

Opublikowano

Witam, padł mi czujnik cofania jeden z tyłu i jeden z przodu. Pomoże ktoś z numerami do b7 avant? Jakieś dobre zamienniki czy lepiej ori?

Opublikowano

Witam .Potrzebuje szybkiej konkretnej odp  szukam modułu do bixenonu nie skrętnego

1. 8P0 907 357 B,G,H,J,L,M - Sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł

Musi być literka na końcu z tych co mamy podane czy może być obojętnie jaka ? ( na allegro pełno z f, c i a moze być z taka literka ??)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Pany ostatnio miałem sytuacje na drodze i uszkodziłem felgę przez wymuszenie, sprawa zgłoszona, sprawca ukarany i zostaje teraz ubezpieczenie. Felga zakwalifikowana do wymiany, opona do sprawdzenia. Felga ori z Q5 19” 8R0 601 025 BD i wycenili na 420zl. Przeciez ja za to nie kupię nowej felgi w ASO. Da się wyciągnąć więcej? Ktoś coś doradzi? 

 

Edit: felga w ASO 3735 zł kosztuje

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Panowie szukam ogarniętego magika w dolnośląskiem który by mi ogarnął wrzucenie kompletnego BOSE do Avanta.. do kogo sie zwrócić, dla mnie to czarna magia. :eusathink:

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Panowie szukam ogarniętego magika w dolnośląskiem który by mi ogarnął wrzucenie kompletnego BOSE do Avanta.. do kogo sie zwrócić, dla mnie to czarna magia. :eusathink:

Kaju ;) jak trzeba to i wiązkę Ci zmajstruje ;) 

Opublikowano

Ma ktos nr tych pudelek?

14C8240F-B8BF-4A24-9E17-2507763EBA88.jpeg

Opublikowano

Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu ????

Opublikowano
39 minut temu, muunv napisał:

Ma ktos nr tych pudelek?

14C8240F-B8BF-4A24-9E17-2507763EBA88.jpeg

Samych pudełek? 

Prosze, nr w opisie, z narzędziami całe 20zl

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7558961354

i na lewarek 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7138954375

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu ????

Mam a co potrzebujesz? 

Opublikowano
3 minuty temu, WydRos napisał:

Mam a co potrzebujesz? 

Potrzebny mi bo musze zadzwonic do niego ponieważ kupilem u niego moduł do kamerki cofania i moj elektronik nie może coś uruchomić tej kamerki i może woszu wie co i jak... może coś tam trzeba inaczej .... niewiem.

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

Potrzebny mi bo musze zadzwonic do niego ponieważ kupilem u niego moduł do kamerki cofania i moj elektronik nie może coś uruchomić tej kamerki i może woszu wie co i jak... może coś tam trzeba inaczej .... niewiem.

Powiedz co potrzebujesz to ci wyjaśnię bo sam to robiłem

sygnal wstecznego chwyciłes? Rnse zakodowane ?

Opublikowano
3 minuty temu, WydRos napisał:

Powiedz co potrzebujesz to ci wyjaśnię bo sam to robiłem

sygnal wstecznego chwyciłes? Rnse zakodowane ?

Powiem Ci szczerze ze ja tego nie podłączam wiec nie wiem za bardzo o co chodzi...

Wiem tyle że podpinany był ten moj zestaw do rnsa normalnego i smiga a pod moj led nie dziala ( mam ..193A)

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
35 minut temu, WydRos napisał:

Mam a co potrzebujesz? 

Do wyślesz mi ten numer na PW?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam .Potrzebuje szybkiej konkretnej odp  szukam modułu do bixenonu nie skrętnego

1. 8P0 907 357 B,G,H,J,L,M - Sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł

Musi być literka na końcu z tych co mamy podane czy może być obojętnie jaka ? ( na allegro pełno z f, c i a moze być z taka literka ??)

 

Pozdrawiam

Z jakiegoś powodu zostały podane te numery a nie inne, nie sądzisz? 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, muunv napisał:

Ma ktos nr tych pudelek?

14C8240F-B8BF-4A24-9E17-2507763EBA88.jpeg

Na forum masz DIY o doposażeniu o koło zapasowe, tam jest wszystko.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Adam87 napisał:

Powiem Ci szczerze ze ja tego nie podłączam wiec nie wiem za bardzo o co chodzi...

Wiem tyle że podpinany był ten moj zestaw do rnsa normalnego i smiga a pod moj led nie dziala ( mam ..193A)

Z tego co pamiętam, to kodowanie musi być na A3 w LED

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.