Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie 

 

482D3BC7-4623-42B0-983A-824215ADEEB3.jpeg

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 15.10.2018 o 14:32, H4mm3R napisał:

Czarny nie metalic to LY9Z 

Czarny nie metalik to LY9B. Z jest z ziarnem.

Opublikowano
4 godziny temu, WydRos napisał:

Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie 

 

482D3BC7-4623-42B0-983A-824215ADEEB3.jpeg

Napisz do  Reggi

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Napisz do  Reggi

Nie mogę do niego wiadomości napisać , także jeśli może niech się odezwie @Reggi

Opublikowano
19 godzin temu, bartekzks napisał:

Witam szybkie pytanie potrzebuje nowy w jak najlepszej cenie wysprzęglik i pompke sprzęgła do a4 b7 2.0 tfsi quattro. Do kogo uderzać? 

Pozdrawiam 

Napisz do @H4mm3R napewno pomoże :thumbup1:

Opublikowano
7 minut temu, Adam87 napisał:

Napisz do @H4mm3R napewno pomoże :thumbup1:

Już ogarnięte dzieki chłopaki 

Opublikowano
W dniu 16.10.2018 o 23:59, WydRos napisał:

Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie 

 

482D3BC7-4623-42B0-983A-824215ADEEB3.jpeg

Pisz do maximonia.pl u nich na stronie masz jak wyglada moj mieszek. Skóra z tej samej garbarni co audi się zaopatruje ;) 

Opublikowano
W dniu 18.10.2018 o 10:03, Norbas napisał:

Pisz do maximonia.pl u nich na stronie masz jak wyglada moj mieszek. Skóra z tej samej garbarni co audi się zaopatruje ;) 

Fakt, wygląda to wszystko dobrze na ich stronie.

Będę do nich oddawał kierownicę na spłaszczenie, obszycie, pogrubienie, lewarek do całkowitego zrobienia.

Jedyny minus to terminy... pierwszy wolny na oddanie 8grudnia + do 6tygodni realizacja :(.

 

Opublikowano
W dniu 17.10.2018 o 00:09, KoJ@K napisał:

Czarny nie metalik to LY9B. Z jest z ziarnem.

Skoro LY9B to nie metallic, a zderzak który zakupiłem ma ziarno, to będzie to LZ9Y? Jak myślisz?

Opublikowano

Koledzy co to jest w lampce u góry to czarne?

20181020_111245.jpg

Bo kupiłem lampkę z diodami a tam tego nie ma

20181020_111239.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Koledzy co to jest w lampce u góry to czarne?

20181020_111245.jpg

Bo kupiłem lampkę z diodami a tam tego nie ma

20181020_111239.jpg

Z tego co wiem to czujki od alarmu 

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Koledzy co to jest w lampce u góry to czarne?

20181020_111245.jpg

Bo kupiłem lampkę z diodami a tam tego nie ma

20181020_111239.jpg

Od alarmu, spokojnie przelozysz 

Opublikowano

Przełożone, świeci i chyba alarm też będzie działał:decayed:

Dzięki :hi:

Opublikowano

Jeszcze pakiet światło we wszystkie drzwi z podświetlanymi klamkami ale to już nie dziś.. 

Dziś ide na wesele :drunk:

A jutro :sick3:

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jeszcze pakiet światło we wszystkie drzwi z podświetlanymi klamkami ale to już nie dziś.. 

Dziś ide na wesele :drunk:

A jutro :sick3:

Ja w poniedziałek zakładam, ale póki co do przednich, bo z tyłu jeszcze elektryki nie mam. Czym wycinasz od spodu miejsce na lampkę dolną? Zastanawiam się czy nożem do tapet da radę.

Opublikowano
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Ja w poniedziałek zakładam, ale póki co do przednich, bo z tyłu jeszcze elektryki nie mam. Czym wycinasz od spodu miejsce na lampkę dolną? Zastanawiam się czy nożem do tapet da radę.

Spokojnie nożem do tapet dasz radę

Opublikowano
8 minut temu, WydRos napisał:

Spokojnie nożem do tapet dasz radę

Też tak myślałem tym nożem bo w tesli tak wycinałem tylko, że tam było już miejsce w twardej części na lampkę a tu nie wyczuwam to niewiem..

Opublikowano
23 minuty temu, Adam87 napisał:

Też tak myślałem tym nożem bo w tesli tak wycinałem tylko, że tam było już miejsce w twardej części na lampkę a tu nie wyczuwam to niewiem..

Jest miejsce, musiałeś nie zauważyć, w każdej tapicerce jest 

 

90042818-2831-4EF3-AA92-CE5FC88C13CC.jpeg

32BFB764-5BF0-498F-920C-C96F3946D609.jpeg

FC3FDC9B-28C3-47CB-9750-1BCC4340F773.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
5 minut temu, WydRos napisał:

Jest miejsce, musiałeś nie zauważyć, w każdej tapicerce jest 

 

90042818-2831-4EF3-AA92-CE5FC88C13CC.jpeg

32BFB764-5BF0-498F-920C-C96F3946D609.jpeg

FC3FDC9B-28C3-47CB-9750-1BCC4340F773.jpeg

Kurła jest :facepalm:

Ale tam też twardo... no ale da się radę:decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Kurła jest :facepalm:

Ale tam też twardo... no ale da się radę:decayed:

Musiałeś macać trochę dalej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.