Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabrałem się za wymianę drzwi pasażera pod podświetlane z przodu i mam mały problem. Jaki przycisk podnoszenia szyby pod taką kostkę? Obecnie mam przycisk jak na zdj i pomarańczową i nie pasuje pod wiązkę oświetlenia.

 

igonxRh.jpg

L9ib5We.jpg

dWvESEc.jpg

Edit. Przelutowalem, bo kolory takie same były i pasuje. Dziala wszystko i obyło sie bez kupowania przycisku. 

Edytowane przez MarcinL

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakie zarniki d1s były montowane oryginalnie w a4 B7, Osram czy Philips?

Opublikowano

Pany czym się różnią te gwiny ap:

https://apshop.pl/zawieszenie-gwintowane-Audi-A4-Sedan-B7-GF10-029-2391.html

https://apshop.pl/zawieszenie-gwintowane-Audi-A4-Sedan-B7-GF10-030-2449.html

Oba niby maja pasować do mojego 1.8T Q Sedan, cena ta sama ale numer inny....

 

Edit:

dooczytalem i widzę ze różni się naciskami na osie... dziwne to bo przecież powinno być to samo przy 1.8T Q i sedan.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Panowie czym unieruchomić klamkę zewnętrzną, żeby przy zamykaniu drzwi nie drżała???

Opublikowano

Może na cięgnie Ci popuściło przy tych pracach z oświetleniem :P ? tam są też takie sprężynki, które mają temu zapobiegać

6bb6b970476882bf295db3a3b946

Opublikowano

Nie Kamil ogólnie klamka jest ok tylko ta nakładka się rusza już od dawna ale jak robie to też to zrobie..

Opublikowano

Jeszcze nie mogę jej ściągnąć:facepalm:

To jest ta od kierowcy z wejściem na kluczyk..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Trza klamkę troszkę odchylić, tak jakbyś otwierał,  i zobaczysz takie zabezpieczenie (jest jedno czy dwa,  już nie pamiętam) które trzeba przesunąć (chyba do tyłu). Wtedy nakładka Ci zejdzie. 

ja w nakładce miałem urwane dolne zaczepy i przykleiłem ja na piankową taśmę dwustronną. Trzyma się do dziś. 

Opublikowano

Tak jak pisałeś, jedno zabezpieczenie i do tyłu... wreszcie będzie cicho:decayed:

Też przykleję na tą taśmę piankową..

Dzięki:hi:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Witam,panowie czy felga s-line 17' z opona o profilu 45 wejdzie do wnęki na koło zapasowe w b7?

Opublikowano

Tak

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, pralinen napisał:

Witam,panowie czy felga s-line 17' z opona o profilu 45 wejdzie do wnęki na koło zapasowe w b7?

zależy od ET i szerokości gumy

Opublikowano

Oryginalna powinna mieć ET43 235/45 i taka wchodzi. 

Opublikowano

:hi:

Kojarzy ktoś, czy w vcdsie sprawdzę numer zamka drzwi, czy tylko numery modułów w drzwiach? Nie mam kompa pod ręką aktualnie, a szły na bank zamki z końcówkami AA lub AB.

Opublikowano
2 minuty temu, afroo. napisał:

:hi:

Kojarzy ktoś, czy w vcdsie sprawdzę numer zamka drzwi, czy tylko numery modułów w drzwiach? Nie mam kompa pod ręką aktualnie, a szły na bank zamki z końcówkami AA lub AB.

Tylko nr modułów. Potrzebujesz tył czy przód? 

Opublikowano

Prawy przód.

Opublikowano

Szkoda, mam 2x tył w garażu na stanie. 

Opublikowano

Witam, 

Chce zrobić moda ze składanymi lusterkami w b7. I teraz pytanie czy moduł komfortu z końcówką CF to wersja low czy high? Nigdzie nie mogę znaleźć info na temat tego modułu. Nawet w temacie utworzonym przez Bart-sa o rodzajach modułów nie znalazłem tam mojego z końcówką CF. 

Opublikowano
58 minut temu, H4mm3R napisał:

Kompem sprawdzisz 

Możesz coś więcej napisać? Ne modułu sprawdzałem vcdsem w kanale 46 ale dalej niewiem czy to high czy low 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.