Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zaloguj się do modułu i wklej printscreen.

Z tego co kojarzę to moduły w drzwiach muszą być w wersji High a nie komfort. 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Zaloguj się do modułu i wklej printscreen.

Z tego co kojarzę to moduły w drzwiach muszą być w wersji High a nie komfort. 

A więc tak to u mnie wygląda, chyba o to chodziło 

IMG_20181111_170554.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, rafiki5 napisał:

A więc tak to u mnie wygląda, chyba o to chodziło 

IMG_20181111_170554.jpg

Jak montowałem moduły u siebie to gdzieś wyczytałem, że moduł komfortu nie ma nic do składanych lusterek. Ważne są silniczki w drzwiach.

Opublikowano

W którym kanale mogę zmniejszyć/zwiększyć natężenie świecenia drl? Wiem, że gdzieś już ten temat był poruszany ale od godziny nie mogę nic znalesc ?

Opublikowano
15 godzin temu, rafiki5 napisał:

W którym kanale mogę zmniejszyć/zwiększyć natężenie świecenia drl? Wiem, że gdzieś już ten temat był poruszany ale od godziny nie mogę nic znalesc ?

Channel 005: Daytime Running Lights Dimming (Low Beam)

Affective with Halogen only.

Standard: 92 %
Range: 51...100 %

Channel 006: Daytime Running Lights Dimming (High Beam)

Affective with Bi-Xenon only.

Standard: 70 %
Range: 51...100 %

Channel 007: Daytime Running Lights Dimming (Fog Lights)

Affective for Canada only.

Standard: 92 %
Range: 51...100 %

Channel 008: Daytime Running Lights

Standard: 1 (ON)

0 = Daytime Running Lights OFF
1 = Daytime Running Lights ON

Opublikowano

Pany czy czujniki pdc i spryski (zaślepki, dysze) ze zwykłego zderzaka przedniego będą pasowały do zderzaka s-line?

Opublikowano

Zaślepki pasują, Spryski nie. Co do czujników wydaje mi się że będą pasować. Ale może ktoś wie na 100%

Opublikowano

Czyli dysze są całkowicie inne?

Opublikowano

Ok to z innej beczki.

Przerabiał ktoś temat koszyczków pod PDC do zderzaka S-Line? Szukam zderzaka ori xenon+pdc, ale ciężko z dostępnością, a jak już coś jest to ceny z kosmosu. Z tego co ugryzłem temat to można by kupić zderzak z samym xenonem bo zderzak ma zaznaczone miejsca na otwory. Mocowanie w grill to 35 zł w ASO, i na allegro znalazłem takie coś na pozostałe dwa:
https://allegro.pl/uchwyt-czujnik-parkowania-cofania-audi-a…

Ktoś coś? Warto się bawić?

Opublikowano

Panowie, znajomy upatrzył sobie za granicą fajną A4 w 1.8t Q, jutro się do niej wybierze ponad 200km. Na zdjęciach niby nic niepokojącego, ale na desce świeci się stale kontrola trakcji. Wiadomo, że to wróżenie z fusów, jednak nie ma dostępu do vcds/obd itd. Czy może to świadczyć o jakiejś grubszej awarii, czy raczej nic specjalnego, jak np. czujnik abs. Kumpel chciałby mieć podstawę do negocjacji ceny. Co myślicie?

Opublikowano

Pewnie płyn kierunkowskazów do zmiany.

Opublikowano
7 godzin temu, komoornik napisał:

Pewnie płyn kierunkowskazów do zmiany.

How to replace blinker fluide - ChrisFix za bardzo wszedł :) 

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
14 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, znajomy upatrzył sobie za granicą fajną A4 w 1.8t Q, jutro się do niej wybierze ponad 200km. Na zdjęciach niby nic niepokojącego, ale na desce świeci się stale kontrola trakcji. Wiadomo, że to wróżenie z fusów, jednak nie ma dostępu do vcds/obd itd. Czy może to świadczyć o jakiejś grubszej awarii, czy raczej nic specjalnego, jak np. czujnik abs. Kumpel chciałby mieć podstawę do negocjacji ceny. Co myślicie?

Pany, ktoś, coś? Jakieś potencjalne awarie?

Kolega powiedział, że płynu kierunkowskazów nie będzie na pewno wymieniać :tongue4:

Opublikowano
6 godzin temu, jolley napisał:

Pany, ktoś, coś? Jakieś potencjalne awarie?

Kolega powiedział, że płynu kierunkowskazów nie będzie na pewno wymieniać :tongue4:

Zapytaj w Divisionie,tam więcej ludzi zagląda

Opublikowano
21 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, znajomy upatrzył sobie za granicą fajną A4 w 1.8t Q, jutro się do niej wybierze ponad 200km. Na zdjęciach niby nic niepokojącego, ale na desce świeci się stale kontrola trakcji. Wiadomo, że to wróżenie z fusów, jednak nie ma dostępu do vcds/obd itd. Czy może to świadczyć o jakiejś grubszej awarii, czy raczej nic specjalnego, jak np. czujnik abs. Kumpel chciałby mieć podstawę do negocjacji ceny. Co myślicie?

Czujnik stopu pod pedałem hamulca bym sprawdził 

Opublikowano
18 godzin temu, jolley napisał:

Pany, ktoś, coś? Jakieś potencjalne awarie?

Kolega powiedział, że płynu kierunkowskazów nie będzie na pewno wymieniać :tongue4:

Jak samo ESP, jak kolega wyżej napisał pewnie czujnik stopu walnięty, nowy w ASO 70zł.

 

Opublikowano
W dniu 19.11.2018 o 23:34, Damianq napisał:

Ok to z innej beczki.

Przerabiał ktoś temat koszyczków pod PDC do zderzaka S-Line? Szukam zderzaka ori xenon+pdc, ale ciężko z dostępnością, a jak już coś jest to ceny z kosmosu. Z tego co ugryzłem temat to można by kupić zderzak z samym xenonem bo zderzak ma zaznaczone miejsca na otwory. Mocowanie w grill to 35 zł w ASO, i na allegro znalazłem takie coś na pozostałe dwa:
https://allegro.pl/uchwyt-czujnik-parkowania-cofania-audi-a…

Ktoś coś? Warto się bawić?

Ja się bawiłem z tymi koszyczkami do zwykłego zderzaka od b6.

Da się to zrobić i finalnie wygląda jak ori ale:

- koszyczki trzeba osadzić na kleju, na taśmie się nie trzymają. Grubość kleju musi być odpowiednia (większa niż grubość taśmy) bo inaczej czujniki wystają poza zderzak

- w przypadku wiercenia zderzaka, jeśli go po tej operacji nie pomalujesz to krawędzie wokół czujników będą mało estetyczne.

Niemniej warto się pobawić bo efekt finalny jest zadowalający

 

Opublikowano
6 godzin temu, bobikos napisał:

Ja się bawiłem z tymi koszyczkami do zwykłego zderzaka od b6.

Da się to zrobić i finalnie wygląda jak ori ale:

- koszyczki trzeba osadzić na kleju, na taśmie się nie trzymają. Grubość kleju musi być odpowiednia (większa niż grubość taśmy) bo inaczej czujniki wystają poza zderzak

- w przypadku wiercenia zderzaka, jeśli go po tej operacji nie pomalujesz to krawędzie wokół czujników będą mało estetyczne.

Niemniej warto się pobawić bo efekt finalny jest zadowalający

 

Dzięki za odp ;) życzyli używałeś takich jak wrzuciłem ale trzeba kleić powiedzmy na klej do szyb grubsza warstwa? Na ori kleju raz ze się nie trzyma dwa ze czujnik wystaje? Zderzak na prwno będę malował. Czy po wywierceniu jakoś wykanczales krawędzie? W sensie zaokrąglają papierem krawędź czy już nic nie robiłeś? Czym wierciles?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.