Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 13.01.2019 o 17:00, Adran_ napisał:

Panowie ma ktoś założone u siebie zamienniki ramion wycieraczek w swoim b7 bo moje  juz słabo dociskają a nie wiem czy jest kupić. 

wymien pióra Ja mam Boscha wiele osób narzeka ja mam prawie 2 lata i zamiataja jak ta lala polecam

Edytowane przez Karasik2

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
W dniu 11.01.2019 o 21:01, komoornik napisał:

Nie ma ktoś lampy xenon nieskrętny, strona kierowcy?

Popatrz w dziale sprzedaży, kto ma większą ilość części, to może ma lampę i niewystawiał jej jeszcze.

Opublikowano
2 godziny temu, Karasik2 napisał:

wymien pióra Ja mam Boscha wiele osób narzeka ja mam prawie 2 lata i zamiataja jak ta lala polecam

Problem w tym ze zmieniam je co rok mija kilka miesięcy i juz zostawiają smugi, skrzypią i potrafią się podwijac. 

Opublikowano

Stworzyłem nowy temat o matach nowych co robie. Co, jak i dlaczego się dzieje że grzeje gdyby ktoś był zainteresowany 

Opublikowano

Panowie czy ten dół podświetlany w lusterku A6 C6 w anglikach jest taki sam jak w EU? Lusterka wiem, że są inne, ale chodzi o sam spód do przełożenia podświetlanych luster ;)

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Mi się wydaje i z tego co się przyglądałem lusterko kierowcy i pasażera ma inny kąt świecenia :P

Opublikowano

Panowie pytanie mam, jak jest montowana ori lotka sline w avancie ? Pytam bo ruda mi sie pokazała przy trzecim swietle w rogu i sie zastanawiam czy lakiernik czy poprostu kupic nowa i zamontowac.....

Opublikowano
3 godziny temu, FroS-t napisał:

Panowie pytanie mam, jak jest montowana ori lotka sline w avancie ? Pytam bo ruda mi sie pokazała przy trzecim swietle w rogu i sie zastanawiam czy lakiernik czy poprostu kupic nowa i zamontowac.....

Jeżeli miałeś ori sline zew, to wtedy w klapie masz otwory i dodatkowo jest przykręcona. Dla osób, które dokładały, to odcinają te kołki i łapią po prostu na klej do szyb.

828ed7b44f4e8109f9e9874a5df8

U mnie ruda też łapie przy światle, ale jak nakleiłem lotkę, to nic póki co nie widać. Za jakiś czas będę malował klapę, to będzie trzeba lotkę ściągnąć i tam też poprawić.

 

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
3 minuty temu, MarcinL napisał:

Jeżeli miałeś ori sline zew, to wtedy w klapie masz otwory i dodatkowo jest przykręcona. Dla osób, które dokładały, to odcinają te kołki i łapią po prostu na klej do szyb.

828ed7b44f4e8109f9e9874a5df8

 

 

O widzisz, dzięki, tak ori miałem, a oprócz tych wkrętów klej tez jest w ori ?

Opublikowano
1 minutę temu, FroS-t napisał:

a oprócz tych wkrętów klej tez jest w ori ?

Na taśmę dwustronną... 

Opublikowano
Teraz, FroS-t napisał:

O widzisz, dzięki, tak ori miałem, a oprócz tych wkrętów klej tez jest w ori ?

Tak. To jest chyba coś takiego: https://allegro.pl/oferta/9mm-5m-bardzo-mocna-tasma-3m-akrylowa-dwustronna-7713873342

Opublikowano

Super, dziękuje panowie, zosbcze jak to cenowo i zdecyduje czy nowa lotka czy reanimuje ta, bo przy świetle w prawym i lewym rogu lekko rdza się pojawiła ??Za często myje???

Opublikowano
2 minuty temu, FroS-t napisał:

Super, dziękuje panowie, zosbcze jak to cenowo i zdecyduje czy nowa lotka czy reanimuje ta, bo przy świetle w prawym i lewym rogu lekko rdza się pojawiła ??Za często myje???

Lotka Ci rdzewieje? ? Prędzej chyba klapa, a lotka cała ?

Opublikowano
Teraz, MarcinL napisał:

Lotka Ci rdzewieje? ? Prędzej chyba klapa, a lotka cała ?

87700C0D-6242-4238-BE6C-21EEE0010C5E.jpeg

Opublikowano

W sumie sam nie wiem czy to jest element lotki czy klapy?

Opublikowano
Teraz, FroS-t napisał:

87700C0D-6242-4238-BE6C-21EEE0010C5E.jpeg

To jest pod lotką, mam to samo. Lotka jest cała.

Opublikowano
Teraz, MarcinL napisał:

To jest pod lotką, mam to samo. Lotka jest cała.

Czyli kierunek lakiernik.....??‍♂️

Opublikowano
Teraz, FroS-t napisał:

Czyli kierunek lakiernik.....??‍♂️

771234832_1_644x461_klapa-z-szyba-audi-a

I na to dopiero idzie lotka + ty masz w tym jeszcze otwory, bo masz ori sline. Ja na szczęście aż tak zaawansowanej rudej nie mam :D

Opublikowano

No kurde posypało mi się w kilka miechow, masakra, no dobra lecę do lakiernika, dzięki panowie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.