Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, rafiki5 napisał:

Jaka żywotność tych żarówek? Jak długo je macie już u siebie? 

W halogenach mam je już chyba z 7lat...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
32 minuty temu, kamil-vag napisał:

Tak ja mam je właśnie w B6 i kilka innych kolegów z forum też ;)

Dzięki wielkie za info już zamawiam. 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Panowie, wiecie coś na temat silnika 3.2 fsi montowanego w B7??? Chyba w C6 jest taki sam, ale niewiem.

Jakieś opinie???

Opublikowano
9 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie, wiecie coś na temat silnika 3.2 fsi montowanego w B7??? Chyba w C6 jest taki sam, ale niewiem.

Jakieś opinie???

Jak każde fsi nagar , jesli myślisz o gazie to drogo  no i rozradza strasznie drogi .. 7,5 jak dobrze pamiętam kompletny jak nie więcej niestety ...

Opublikowano
23 minuty temu, bartekzks napisał:

Jak każde fsi nagar , jesli myślisz o gazie to drogo  no i rozradza strasznie drogi .. 7,5 jak dobrze pamiętam kompletny jak nie więcej niestety ...

Nagar- do wyczyszczenia...

Gaz- bee 

Rozrząd- no trochę drogi, ale jak się zrobi to będzie na jakiś czas.

Opublikowano
9 godzin temu, Adam87 napisał:

Nagar- do wyczyszczenia...

Gaz- bee 

Rozrząd- no trochę drogi, ale jak się zrobi to będzie na jakiś czas.

Jestem tego samego zdania Nagar raz do roku nie problem, rozrząd zaboli owszem ale jak sam napisałeś nie robimy go co roku no chyba że ktoś auto na rok dwa kupuje to wtedy się nie opłaca, ja jestem za gazem akurat dlatego fsi jest na końcu u mnie brane pod uwagę niestety. 

Ale widzę, że jesteś jednym z nielicznych co myślą a nie na słowo rozrząd trzesa się i narzekają jakie to auto jest bee 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Posiada ktoś rabat na oponeo ?

Opublikowano

Panowie miał ktoś taki problem że skrzypial tunel środkowy z prawej strony w okolicy gałki zmiany biegów 

Opublikowano

Panowie jaki jest wymiar wcięcia w dokładce tylnego zderzaka od eSy B7 pod wydech? Chodzi mi o szerokość, chce na taka przejść i wrzucić 4 rury, pytanie ile tam jest miejsca, na co sobie moge pozwolić. 

Opublikowano

Podesłałby ktoś numer włącznika/przycisku pdc który idzie w tunel nad radiem przy przyciskach esp itp? ścięty z obydwóch stron -  wersja z chromem

Wiem, że ktoś podsyłał fajny lewarek do naprawdę niskich samochodów... wyśle ktoś jeszcze raz?

 

W dniu 22.02.2019 o 20:22, HOLMATRO napisał:

Panowie jaki jest wymiar wcięcia w dokładce tylnego zderzaka od eSy B7 pod wydech? Chodzi mi o szerokość, chce na taka przejść i wrzucić 4 rury, pytanie ile tam jest miejsca, na co sobie moge pozwolić. 

Nie wiem jaki wymiar jest, ale w dyfuzor normalnie 2x80mm wchodzi, przy 2x90mm ponoć trzeba delikatnie podcinać dyfuzor

Edytowane przez niwet

Opublikowano
W dniu 22.02.2019 o 20:22, HOLMATRO napisał:

Panowie jaki jest wymiar wcięcia w dokładce tylnego zderzaka od eSy B7 pod wydech? Chodzi mi o szerokość, chce na taka przejść i wrzucić 4 rury, pytanie ile tam jest miejsca, na co sobie moge pozwolić. 

Na dole w najszerszym miejscu jakieś 19cm.

Opublikowano
6 minut temu, Rob@k napisał:

Na dole w najszerszym miejscu jakieś 19cm.

A orientujesz się jaki wymiar tłumika optymalny żeby to w miarę ładnie wyglądało? Bo z tego co widziałem, to 80 chyba już za duże. Może coś z owalnych żeby bardziej pod ori?

Opublikowano
2 godziny temu, niwet napisał:

Podesłałby ktoś numer włącznika/przycisku pdc który idzie w tunel nad radiem przy przyciskach esp itp? ścięty z obydwóch stron -  wersja z chromem

Wiem, że ktoś podsyłał fajny lewarek do naprawdę niskich samochodów... wyśle ktoś jeszcze raz?

 

Nie wiem jaki wymiar jest, ale w dyfuzor normalnie 2x80mm wchodzi, przy 2x90mm ponoć trzeba delikatnie podcinać dyfuzor

 Czyli będę musiał delikatnie podciąć bo mam podwójne końcówki o łącznej szerokości 18,8 cm. 

 

Dzieki za info 

Opublikowano
3 godziny temu, niwet napisał:

Wiem, że ktoś podsyłał fajny lewarek do naprawdę niskich samochodów... wyśle ktoś jeszcze raz?

Taki daje radę

https://allegro.pl/oferta/podnosnik-hydrauliczny-2-5t-niski-zaba-lewarek-ada-6780011074

Opublikowano
3 godziny temu, niwet napisał:

Podesłałby ktoś numer włącznika/przycisku pdc który idzie w tunel nad radiem przy przyciskach esp itp? ścięty z obydwóch stron -  wersja z chromem

8E1919281B

Opublikowano
W dniu 12.02.2019 o 14:38, HOLMATRO napisał:

Panowie pada mi bateria - jaka moge mocniejsza wsadzić do 2.0T z pełna elektryka, grzaniem d*p i częstym puszczaniem muzyki przy grillu ? 

Znalazlem ze do mojego od 60Ah do 66Ah i prąd 600A. 

Ktos coś doradzi czy wystarczy ? Czy coś innego? Jaki z tego przedziału o jakiej marki ? Pytam bo nie znam się kompletnie 

 

W dniu 12.02.2019 o 18:14, _małyTM_ napisał:

po vinie do mojego podpina 80-82ah  tak tak też się lekko zdziwiłem że do benzyn takiego klocka

mamy te same fury i "silniki"

teraz nie ma w sumie znaczenia/reguły możesz kupić varte, molla, exide, boscha i po 2-3 lata skończą swój żywot

albo iść inną drogą i kupić naj naj tańszego i wymieniać co 2-3 lata

 

W dniu 12.02.2019 o 23:00, H4mm3R napisał:

Nie więcej jak 70Ah

To u mnie takie coś jest :co::shock3:

J1U     Batteries: Battery 450 A (95 Ah)


Kupiłem trzy lata temu fure i do dzisiaj ma aku Fiamm z którym kupiłem. Ile lat już tam siedzi nie mam pojęcia ale kręci elegancko cały czas.

 

   
Opublikowano
3 godziny temu, MarcinL napisał:

A orientujesz się jaki wymiar tłumika optymalny żeby to w miarę ładnie wyglądało? Bo z tego co widziałem, to 80 chyba już za duże. Może coś z owalnych żeby bardziej pod ori?

Tu jest 2x70 mm ale mogłoby być ciut więcej. IMO 2x90 to już zabogato

IMG_20180817_203631.jpg.b3d6a746ff9ad95e29796c1d9ba0b751.jpg

Opublikowano

Ktoś ma jakieś zniżki na opony ?

Opublikowano
20 godzin temu, qruku napisał:

To u mnie takie coś jest :co::shock3:

J1U     Batteries: Battery 450 A (95 Ah)


Kupiłem trzy lata temu fure i do dzisiaj ma aku Fiamm z którym kupiłem. Ile lat już tam siedzi nie mam pojęcia ale kręci elegancko cały czas.

dobrze piszesz...to mi się coś pomerdało

95ah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.