Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:radocha:

dzieki wielkie, nie powiem, do chleba musiałem sobie przez dwa miesiące odmawiać dodatków, ale się udało :zyzol:

holmatrowoz wita członków 

6753764F-0D2A-4E25-9D96-BF67CB6381DD.jpeg

Opublikowano
55 minut temu, HOLMATRO napisał:

:radocha:

dzieki wielkie, nie powiem, do chleba musiałem sobie przez dwa miesiące odmawiać dodatków, ale się udało :zyzol:

holmatrowoz wita członków 

6753764F-0D2A-4E25-9D96-BF67CB6381DD.jpeg

Pięknie?

Opublikowano

Panowie, co to znaczy, gdy na blendzie przedniej rejestracji pisze numer seryjny i "mit APS" lub "ohne APS"???? Która jest odpowiednia do mojej a4? nie mam PDC.

Aha, adapter też potrzebuję???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
26 minut temu, Adam87 napisał:

Panowie, co to znaczy, gdy na blendzie przedniej rejestracji pisze numer seryjny i "mit APS" lub "ohne APS"???? Która jest odpowiednia do mojej a4? nie mam PDC.

Aha, adapter też potrzebuję???

Ohne APS to bez PDC. 

Adapter pod blende też potrzebny

Opublikowano
35 minut temu, qruku napisał:

Ohne APS to bez PDC. 

Adapter pod blende też potrzebny

Hmm...

A tu o co chodzi??? Ramka bez PDC a pisze mit.

https://allegro.pl/oferta/ramka-tablicy-audi-a4-b7-8e-8e0807285s-7801360509

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Adam87 napisał:

Hmm...

A tu o co chodzi??? Ramka bez PDC a pisze mit.

https://allegro.pl/oferta/ramka-tablicy-audi-a4-b7-8e-8e0807285s-7801360509

Nie wycieli otworów na produkcji :decayed: a tak szczerze to jeden czort co tam pisze. Pod PDC muszą być otwory.

Opublikowano
9 minut temu, H4mm3R napisał:

Nie wycieli otworów na produkcji :decayed: a tak szczerze to jeden czort co tam pisze. Pod PDC muszą być otwory.

Dzięki Tomuś?

Tak myślałem, że pod czujniki muszą być dziury a do mnie bez? tylko zastanawiałem się czy jest różnica bo to są osobne numery do tego mit i ohne. A adapter ma jeden numer, także spoko.

Czyli obojętne, które zamówie???

Znalazłem numer tutaj..

 

Opublikowano

Witam panowie, z jakim et szukać felg żeby nie bawić się w żadne dystanse,? Felgi 19 szer 8,5 - 9, et 33-40,? Zawias 1bv, i co byście dobrali do czarnego sedana, czerń, czy jakaś satyna czy klasycznie

Opublikowano

Et 33. Pamietaj, ze czarny zawsze wydaje sie optycznie mniejszy. 

Opublikowano
27 minut temu, pralinen napisał:

Witam panowie, z jakim et szukać felg żeby nie bawić się w żadne dystanse,? Felgi 19 szer 8,5 - 9, et 33-40,? Zawias 1bv, i co byście dobrali do czarnego sedana, czerń, czy jakaś satyna czy klasycznie

Mam na sell jak coś : 19x9 et 33

A34CC389-608E-414D-83B5-8C01469399D7.jpeg

2421BC89-A850-49AF-AB7F-7F24864C30F4.jpeg

 

Opublikowano

Panowie, wczoraj zwróciłem uwagę, że pod fotelem kierowcy i pasażera wieje chłodem. Na zewnątrz było -6. Nawiew wyłączony oczywiście, żeby sprawdzić czy jest ok. Przy aucie ostatnio nie było nic robione, co mogłoby zaważyć na nieszczelności ach kabiny :D

Brakuje jakiejś uszczelki? Mieliście coś takiego?

Opublikowano

Pany czy grill S4 ma taką samą ramkę chrom jak s-line? Idzie to bez problemu wymienić? Mam do kupienia grilla S4 ale ramka jest pęknięta.

 

Druga sprawa czy występował grill S4 czarny z ramką chromowaną czy tylko szary?

Opublikowano

Ramka ta sama.

S4 zawsze był w kolorze 1RR, tylko ramka mogła być chrom bądź czarna.

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Ramka ta sama.

S4 zawsze był w kolorze 1RR, tylko ramka mogła być chrom bądź czarna.

Czyli co? Ten jest malowany? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-s4-b7-8e-s-line-zderzak-przod-spryski-7843077191

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, afroo. napisał:

Ramka ta sama.

S4 zawsze był w kolorze 1RR, tylko ramka mogła być chrom bądź czarna.

To czemu ja mam czarny? Były czarne i 1RR...

Opublikowano

Boś szprejował? :ph34r: No ok źle spojrzałem w etke. :dontknow:

Opublikowano

Panowie możecie pomóc w moim temacie? miałem dziś kolizję 
 

 

Opublikowano

Panowie,

utwierdźcie mnie proszę, czy dystans na przód 13 mm i tył 17 mm będzie oki do felgi 18" 8J ET 45 opony 225/40 zawias 1BE :decayed::think2:

Nie chciałbym żeby przy ewentualnym max. załadunku gdzieś mi tarło.

Pozdro :gicior:

Opublikowano

Bedzie lux. Na przod nawet 15mm. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.