Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wiązka bose od sedana podejdzie do avanta? Bo są różne suby i się zastanawiam...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiązka do sedana ma dłuższy kabel do suba. A tak jest wszystko to samo, w razie cos to robię to cały czas ;)

Opublikowano

Ile wysokości ma dokładka cupry? Muszę pomiary zrobić, bo nie wiem czy pod krawężniki dam radę podjeżdżać.

Opublikowano
1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Ile wysokości ma dokładka cupry? Muszę pomiary zrobić, bo nie wiem czy pod krawężniki dam radę podjeżdżać.

Marcin ze 3-4 cm. Dasz radę napewno pod niektóre. A dla pewności parkuj tyłem:whistling:

Opublikowano
18 godzin temu, Adam87 napisał:

Marcin ze 3-4 cm. Dasz radę napewno pod niektóre. A dla pewności parkuj tyłem:whistling:

Kupię i zobaczymy jak to będzie, bo i tak dostaję zderzak od lakiernika za tydzień, to grzech nie założyć cupry.

 

A mam jeszcze pytanie panowie. Ruda zaczyna mi maskę na rancie zżerać na tej cienkiej blaszce z boku. Idzie jeszcze to uratować czy nowej maski szukać?

33UtAGo.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, MarcinL napisał:

Kupię i zobaczymy jak to będzie, bo i tak dostaję zderzak od lakiernika za tydzień, to grzech nie założyć cupry.

 

A mam jeszcze pytanie panowie. Ruda zaczyna mi maskę na rancie zżerać na tej cienkiej blaszce z boku. Idzie jeszcze to uratować czy nowej maski szukać?

33UtAGo.jpg

Z cuprą będzie extra:good:

A z maską to jeśli nie ma dziury to ratuj jeszcze. Na 2-3 lata powinno wystarczyć.

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Z cuprą będzie extra:good:

A z maską to jeśli nie ma dziury to ratuj jeszcze. Na 2-3 lata powinno wystarczyć.

Tam na rancie są jakby dwie warstwy i schodzą się w taki trójkąt zakończony gumą. Ta warstwa zewnętrzna jest na wylot i lekko w górę już idzie, a wewnętrzna cała.

Opublikowano
2 minuty temu, MarcinL napisał:

Tam na rancie są jakby dwie warstwy i schodzą się w taki trójkąt zakończony gumą. Ta warstwa zewnętrzna jest na wylot i lekko w górę już idzie, a wewnętrzna cała.

Jak ogarnięty lakiernik to powinien Ci to zrobić. Decyzja twoja, na dwa lata powinno styknąć, bo jak już poszło na wylot to i tak będzie szło. Można by dalej wydrapać i zacynować ale to i tak nie przedłuży żywotności o niewiadomo ile.

Opublikowano

Panowie dołączyłem wczoraj klemę na moment i przestały działać piloty. Jak to zakodować? Po odpięcia Alu resetują się chyba tez szybki? 

 

Czy to te procedury:

Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon.

 

Szybki w dół trzymająca przyciski a po opuszczeniu puszczamy i jeszcze raz klikamy w dół 

Opublikowano

Wkladasz kluczyk w stacyjke, przekrecasz na zaplon, naciskasz zamykamie albo otwieranie samochodu przytrzymujesz 3 sekundy, puszczcasz i wyjmujesz kluczyk. Pilot powinien smigac ?

Opublikowano

A szyby opuść w dół.. trzymaj jeszvze chwile...

I potem do góry.... też trzymaj dłużej. Powinny śmigać

Opublikowano

Ok zaraz będę probowal :) Dzięki :)

Opublikowano

Chłopaki zostawiać 215/35/18 na 9,5 czy wrzucić 215/40/18? Teraz jest zayebiście nisko, a z drugiej strony martwię się, że 215/40 będzie balon.

Opublikowano

Ponowie wszystko zadziałało ;) Problem tylko z drugim kluczykiem, po włożeniu pojawia się napis SAFE, a po odpaleniu tym kluczykiem pierwszym razem auto włącza awaryjne, za drugim razem już odpala i gaśnie. Jak zakodować spowrotem ten drugi? Wcześniej oba działały.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
W dniu 3.05.2019 o 17:34, Damianq napisał:

Ponowie wszystko zadziałało ;) Problem tylko z drugim kluczykiem, po włożeniu pojawia się napis SAFE, a po odpaleniu tym kluczykiem pierwszym razem auto włącza awaryjne, za drugim razem już odpala i gaśnie. Jak zakodować spowrotem ten drugi? Wcześniej oba działały.

Ktoś coś? 

Opublikowano
Teraz, Damianq napisał:

Ktoś coś? 

Nie rozkodował się przypadkiem i trzeba użyć vcdsa do zakodowania?

Opublikowano

Nie odpiszesz klucza do licznika przez VCDS nie znając pinu, a byle czym z rb8 nie wyciagniesz... 

Chociaż pamiętam że Galetto mi pisał, że w B7 nie dodasz chyba klucza przez vcds... 

Jest na forum kilku speców, co Ci to ogarnie. 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Mam PIN, jest 3 klucz serwisowy z zawieszka. Tym 3 plastikowym odpala bez problemu, ten jeden się rozkodował nie wiedzieć czemu...

Opublikowano

Panowie, jak zdemontować w szybki sposób emblemat S-line z grilla? (oczywiście mówimy o ori zderzaku S-line plus z "dokładką" )

Wystarczy go tylko mocno pociągnąć i powinien wyskoczyć z zaczepów takich w kształt "C" czy więcej gimnastyki?

 

Opublikowano

Witam, Panowie jaki odpowiednik koła zapasowego zastosować do felgi 19, czy ktoś ma felge 17, profil opony 45? Wejdzie to do wnęki, czy może kupić koło dojazdowe? Jakie? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.