Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, gabalo napisał:

Panowie, potrzebuje magika który dobrze ogarnia temat RNS-E LED. Mam małe problemy ze swoją i chciałem zasięgnąć porady.... Polecicie kogoś?

Jutro jak przyjedziesz to to zrobimy, mam pół kilo smalcu i młotek dwukilowy :hi:

Edytowane przez kaju

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 godzin temu, jolley napisał:

Panoćki, czy poduszki silnika w 1.8T można stosować zamiennie stronami? Lewa pasuje na prawą stronę i odwrotnie (obie bez czujnika)? Nie mogę doszukać się info czym i czy się różnią.

Mam jedną nówkę ori w garażu, auto sprzedałem, poducha została

 

 

60975497_691537021278142_6307888038068355072_n.jpg

61104777_322552961977589_2001888800740999168_n.jpg

Opublikowano
20 godzin temu, kaju napisał:

Jutro jak przyjedziesz to to zrobimy, mam pół kilo smalcu i młotek dwukilowy :hi:

Taaaa, całe auto posmarujemy i psu pod budę rzucimy.......

Opublikowano

Pany czy w każdej benzynie quattro tj. 2.0T i 3.2 tłumik środkowy jest taki sam?

Opublikowano
W dniu 22.06.2019 o 08:49, Damianq napisał:

Pany czy w każdej benzynie quattro tj. 2.0T i 3.2 tłumik środkowy jest taki sam?

Oczywiście chodziło mi o to czy jest taki sam jak w 1.8T :) Ktoś coś? :)

Opublikowano

etka pokazuje inne nr

Opublikowano

Pany pytanie odnośnie licznika i pamięci 1 i 2.

W b6 było tak, że pomiędzy I i II dało się przełączać manetką, dolnym przyciskiem RESET.

W b7 jest tak, że lecę w górę\dół i przelatuje po kolei wszystkie parametry z pamięci 1 i potem leci pamięć 2 a przycisk RESET mi włącza/wyłącza tylko menu. Tak ma być ? ? ? 

Opublikowano
33 minuty temu, kamil-vag napisał:

Pany pytanie odnośnie licznika i pamięci 1 i 2.

W b6 było tak, że pomiędzy I i II dało się przełączać manetką, dolnym przyciskiem RESET.

W b7 jest tak, że lecę w górę\dół i przelatuje po kolei wszystkie parametry z pamięci 1 i potem leci pamięć 2 a przycisk RESET mi włącza/wyłącza tylko menu. Tak ma być ? ? ? 

Coś nie tak. Jak mam 1 to gora dół tylko działa na 1. Dopiero po kliknięciu reset przechodzi na 2.

Opublikowano
19 minut temu, MarcinL napisał:

Coś nie tak. Jak mam 1 to gora dół tylko działa na 1. Dopiero po kliknięciu reset przechodzi na 2.

No ale pytanie czy masz menu ?

2013-11-16-14.20.211.jpg

Opublikowano
38 minut temu, kamil-vag napisał:

No ale pytanie czy masz menu ?

2013-11-16-14.20.211.jpg

Tak mam. Jak dobrze pamiętam to jak jestem na komputerze 1, to 2 kliknięcia reset i włącza się menu. 

Opublikowano
39 minut temu, kamil-vag napisał:

No ale pytanie czy masz menu ?

2013-11-16-14.20.211.jpg

U mnie też tak działa. Lecę w gore/dół I mam parametry z 1 I 2. Po naciśnięciu resetu mam też menu. :) Dłuższe przytrzymanie resetu zeruje wartości.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pany pytanie odnośnie licznika i pamięci 1 i 2.

W b6 było tak, że pomiędzy I i II dało się przełączać manetką, dolnym przyciskiem RESET.

W b7 jest tak, że lecę w górę\dół i przelatuje po kolei wszystkie parametry z pamięci 1 i potem leci pamięć 2 a przycisk RESET mi włącza/wyłącza tylko menu. Tak ma być ? ? ? 

Resetem zatwierdzasz lub zmieniasz komp 1 na kompa 2, komp 2 na MENU

Opublikowano

To u mnie tak nie działa, reset wywołuje tylko menu, a między pamięciami przechodzi się gora/dół... 

Teraz pytanie, kwestia kodowania czy co? 

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

To u mnie tak nie działa, reset wywołuje tylko menu, a między pamięciami przechodzi się gora/dół... 

Teraz pytanie, kwestia kodowania czy co? 

Kamilu u mnie w B6 resetem komp 1, komp 2, FIS off ew kompas jak włączony tak działa a na boku manetki przelaczam między funkcjami spalanie itd 

Opublikowano

Witam młode wilki - pytanie - kiera z TT z zaślepkami plastikowymi, a mam niepotrzebna multifunkcje z B8. Da radę ja wsadzić? Domniemam ze nie powinno z tym być żadnego problemu, ale nie wiem czy te zaślepki w kierownicy są demontowalne i czy sama kiera różni się czymś od tej z fabrycznie zamontowana multifunkcja..

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Witam młode wilki - pytanie - kiera z TT z zaślepkami plastikowymi, a mam niepotrzebna multifunkcje z B8. Da radę ja wsadzić? Domniemam ze nie powinno z tym być żadnego problemu, ale nie wiem czy te zaślepki w kierownicy są demontowalne i czy sama kiera różni się czymś od tej z fabrycznie zamontowana multifunkcja..

pozdrawiam

Nie da rady

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Nie da rady

Zapomniałem dodać ze chodzi o ściętą kiere z TT 8J. Ta sama kiera wychodziła w A3/S3 8P. 

I ze multifunkcje z TT 8J tez znalazłem. :decayed:

Nadal się nie da? :patrzy:

Edytowane przez HOLMATRO

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany ma ktoś listwę/blendę podświetlenia rejestracji na klapę tylną usa? bo w kombi i sedan to jest to samo no nie?

Chyba, że ktoś wie od czego może podejść 

Ewentualnie jak ktoś ma numer takiej blendy to też będzie miło ;) 

Edytowane przez niwet

Opublikowano

sedan 8E0827574C3FZ

kombi 8P48275743FZ

Opublikowano
Godzinę temu, _małyTM_ napisał:

sedan 8E0827574C3FZ

kombi 8P48275743FZ

i to jest usa? dzięki 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.