Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie dzwoniłem do jednej firmy to zaproponowali do mojej aktualnej sprężarki środek BRD ewentualnie lekką hybrydę na kutym kole.

Do kilku innych dzwoniłem to nie chcą zamiany mojej na BRD, ewentualnie przy dopłacie 700zł :OMG:.

Jeżeli ktoś z Was wymianiał turbo albo jest sens z mojej aktualnej od BLB zrobić hybrydę dajcie namiary.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, papadziordzio napisał:

No właśnie dzwoniłem do jednej firmy to zaproponowali do mojej aktualnej sprężarki środek BRD ewentualnie lekką hybrydę na kutym kole.

Do kilku innych dzwoniłem to nie chcą zamiany mojej na BRD, ewentualnie przy dopłacie 700zł :OMG:.

Jeżeli ktoś z Was wymianiał turbo albo jest sens z mojej aktualnej od BLB zrobić hybrydę dajcie namiary.

Pakuj caha lub cglc nie baw się w żadne hybrydy, skompletować graty do caha ew cglc I dzień roboty i masz turbo na aucie. Wiem bo właśnie robiłem. 

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

Cześć, 

Jaki nr OEM ma seryjny IC w A4 b7 1.8t bfb? Stary ucierpiał w kolizji ?

Ewentualnie jaki mogę wstawić zamiennie z innej wersji żeby pasował P&P? 

Opublikowano

Z BFB   8E0 145 805 N

Opublikowano
35 minut temu, Rob@k napisał:

Z BFB   8E0 145 805 N

Podziękował 

Opublikowano

Panowie wymieniam przedni zderzak ze zwykłego na sline i potrzebuje dokupić kierownice powietrza bo poprzednia się rozsypala po kolizji. Chcę kupić odrazu taką jaka była w zderzakach sline ale widzę że różni się zaczepami od strony intercoolera. Czy ma to jakieś znaczenie? Nie będzie problemu z montażem? 

Opublikowano

Panowie jaki wymiar ma znaczek na tylnej klapie w sedanie? Nie mogę znaleźć a jest kilka rozmiarów, swój tak przykleiłem po malowaniu, że zgubiłem :wallbash:.

PS. Turbo jednak kupione od BRD, do końca tygodnia będzie założone + strojenie TUNE UP, zobaczymy na ile wydoi jeden cooler...:gicior:

Opublikowano
6 godzin temu, papadziordzio napisał:

Panowie jaki wymiar ma znaczek na tylnej klapie w sedanie? Nie mogę znaleźć a jest kilka rozmiarów, swój tak przykleiłem po malowaniu, że zgubiłem :wallbash:.

17,8cm x 5,8cm - sprawdziłem przed chwilą ;)

Opublikowano

Siema

Pany jak wyjąć lampy tylne z avanta ?

Opublikowano
34 minuty temu, musti napisał:

Siema

Pany jak wyjąć lampy tylne z avanta ?

Z klapy czy błotnika?

Opublikowano
1 minutę temu, Rob@k napisał:

Z klapy czy błotnika?

oby dwie najlepiej 

Opublikowano

W klapie są zaślepki, odchylasz je i tam są nakrętki. W błotniku jak otworzysz klapę z boku jest zaślepka. wyciągasz ją, wkrętak płaski i odkręcasz śrubę pod zaślepką. Potem trzeba lampę lekko szarpnąć jest ona jeszcze na dwóch zatrzaskach.

Opublikowano

Panowie bezpiecznik nr 31 - wyjęty, czy możliwe, że przez to zapalił się CHECK ENGINE?

Chyba strzelił mi czujnik wstecznego bo świeciły się cały czas światła cofania, nie mam w tym tygodniu jak podjechać do mechanika to wyjąłem bezpiecznik, po tym zapalił się check, możliwe, że od tego? Widzę, że odpowiada on za "ASB" i 'GNIAZDO DIAGNOSTYCZNE" dodatkowo.

Samochód ma programowo wyłączony EGR więc już z tym powinien być spokój - wcześniej się palił przez to.

Swoją drogą po wymianie turbo na BRD wynik 190KM i 411NM :thumbup1: Różnica lekka jest.

Opublikowano

Ja póki nie kupiłem nowego czujnika to od starego wtyczkę odczepilem. A z bezpiecznikiem całkiem możliwe. Włóż go spowrotem i zobacz czy zgaśnie. 

Opublikowano
W dniu 8.08.2019 o 19:57, Rob@k napisał:

W klapie są zaślepki, odchylasz je i tam są nakrętki. W błotniku jak otworzysz klapę z boku jest zaślepka. wyciągasz ją, wkrętak płaski i odkręcasz śrubę pod zaślepką. Potem trzeba lampę lekko szarpnąć jest ona jeszcze na dwóch zatrzaskach.

Podziękował ! ?

Opublikowano

Panowie, tylny dyfuzor w sedanie, teraz zwykły, za godzinę przyjdzie mi s line. Warsztaty zawalone robotą, zrobię to we własnym zakresie bez zdejmowania zderzaka? Czy są tam jakieś śrubki czy po prostu mocno go "wyrwać" zaczynając od strony wydechu ?  usrałem się przed długim weekendem żeby to zrobić.:decayed:

Opublikowano

Sam to zrobisz, bez problemu. Jak masz możliwość żeby tył był wyżej to będzie Ci łatwiej. Dyfuzor jest na zaczepach, od spodu jest 2 śrubami przyczepiony o ile nie masz połamanych tych uchwytów. 

Opublikowano
16 minut temu, Skypl napisał:

Sam to zrobisz, bez problemu. Jak masz możliwość żeby tył był wyżej to będzie Ci łatwiej. Dyfuzor jest na zaczepach, od spodu jest 2 śrubami przyczepiony o ile nie masz połamanych tych uchwytów. 

Zawiecha 1BA więc wejdę bez problemu, mógłbyś podpowiedzieć jeżeli wiesz jakie są tam śruby i gdzie są umiejscowione?

Opublikowano

Jak się położysz od spodu to zobaczysz dwa mocowania - ja najechałem u siebie na krawężnik tylnymi kołami. Do belki są przymocowane na nity, a do dyfuzora są przykręcone wkrętami - przynajmniej u mnie tak było. :) 

image.png

Opublikowano

Potwierdzam ? a pozniej co pare cm sa zatrzaski. Najciezej bedzie ci wyjac brzegi z lewej i z prawej strony a reszta z gorki. A przy zakladaniu wez sobie druga osobe lepiej. Jedna od srodka bedzie trzymac zderzak a druga powoli wciskac dokladke ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.