Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Listwy są na zatrzaski i klej. Zeby sciągnąć musisz je wyciąć i po umyciu wkleić spowrotem. Generalnie robota głupiego, równie głupio jest wycinać przednia szybę zeby łatwiej było umyc :polew:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok dzięki za rady temat odpuszczę, ale jedna muszę i tak ściągnąć bo chyba coś niepokojącego dzieje mi się w jednym miejscu. 

 

Ktoś sciągał już te listwy? Cienka zylka i odcinać?

Opublikowano

O ktore listwy Ci chodzi? O te chromowane ? Jezeli tak to chromy sa na plastikowych kolkach i by je zdemontowac to musisz wyjac całą ramkę z szybą. A jesli masz czarne to nie maja zadnych kołków, ale trzeba baaardzo bardzo uważać przy zdejmowaniu ichy, by sie nie pogięły, bo ich wygięcia są raczej nieodwracalne niestety...

Opublikowano

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Opublikowano
8 minut temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Jak ma przerobiona pompę oleju a ta z 1.9 to spoko motor 

Opublikowano

cholera wie czy jest przerobiona niemiec nic nie mówił o tym

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Średnio, kiepskie PD, DPF. Ale to i tak zależy jak trafisz. + taki że na niemieckiej ropie jeździło. 

Opublikowano
2 godziny temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Jak dobra cena...

24 minuty temu, H4mm3R napisał:

Średnio, kiepskie PD, DPF. Ale to i tak zależy jak trafisz. + taki że na niemieckiej ropie jeździło. 

Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... 

Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz..

Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej :decayed:

Opublikowano

Pany wpadł pomysł na soczewkę z B8. Czy te z B8 różnią się czymś od tych z B8,5? Jakaś różnica w świeceniu? Ktoś zna numery tych soczewek? Muszę się w końcu za te lampy zabrać a jak mam już rozklejać to wymienię soczewkę. 

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Patrzę pomiędzy dislem a benzyną.

Myślałem o 1.8T Quattro ale ciężko trafić , a disla nie wiadomo jakiego kupić bo wadliwe są.

Opublikowano
42 minuty temu, musti napisał:

Patrzę pomiędzy dislem a benzyną.

Myślałem o 1.8T Quattro ale ciężko trafić , a disla nie wiadomo jakiego kupić bo wadliwe są.

Z benzynką też niestety nie zawsze jest kolorowo.. 

Wybór należy do Ciebie.. 

Postaw wszystkie za i przeciw w tym i w tym jak możesz wybierać a rodzaj sam się wybierze :decayed:

 

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Jak dobra cena...

Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... 

Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz..

Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej :decayed:

Ja od 3 lat jak nie dłużej nie wiem co to dpf w on i kat w pb a przeglądy bez problemu przechodzę.... 

Opublikowano
36 minut temu, bartekzks napisał:

Ja od 3 lat jak nie dłużej nie wiem co to dpf w on i kat w pb a przeglądy bez problemu przechodzę.... 

Ja też tak miałem z 1.8T w passacie i w a4 w zeszłym roku po wycięciu też było ok.. zobaczymy w listopadzie czy się nikt nie przyczepi....

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Zamawiał ktos taki zamiennik? Będzie wszystko ok? Bo zastanawiam sie czy używane kupić czy lepiej dopłacić i mieć nowke. 

https://allegro.pl/nowy-wlacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-s4-8e0941531d-i7311108369.html#thumb/2

Opublikowano
15 godzin temu, Damianq napisał:

Pany wpadł pomysł na soczewkę z B8. Czy te z B8 różnią się czymś od tych z B8,5? Jakaś różnica w świeceniu? Ktoś zna numery tych soczewek? Muszę się w końcu za te lampy zabrać a jak mam już rozklejać to wymienię soczewkę. 

Ktoś coś? ;)

Opublikowano

Załóż polifty z jakiegoś świeżego rocznika z ładnym odbłyśnikiem i będziesz zadowolony :)

Opublikowano

Panowie kogo polecacie jeżeli chodzi o filtry i oleje? Jakiś numer, namiar na kogoś sprawdzonego w dobrych cenach?

Konkretnie chodzi o:

MOTUL 8100 X-CLEAN C3 5W40 5L C3

Powietrza Pipercross

Oleju i paliwa MANN.

Z góry dziękuję za kontakt.

Opublikowano
7 godzin temu, papadziordzio napisał:

Panowie kogo polecacie jeżeli chodzi o filtry i oleje? Jakiś numer, namiar na kogoś sprawdzonego w dobrych cenach?

Konkretnie chodzi o:

MOTUL 8100 X-CLEAN C3 5W40 5L C3

Powietrza Pipercross

Oleju i paliwa MANN.

Z góry dziękuję za kontakt.

Uderz do kolegi @dzik lub odwiedź stronę jego sklepu: http://pro-choice.pl/

Opublikowano

Dzięki @Animal, dogadałem się. ?

 

Opublikowano

Zamienie tube Bose Q7, na tube Bose Q5. Niestety mam 17” w zapasie, i wystaje podloga w bagolu. Moze ktos ma 18” w zapasie, lub w ogole nie ma i chcialby sie zamienic? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.