Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale na eibach to chyba szybko skończę amory z BA a trochę szkoda bo prawie nowe mam ;) ogolnie to bym kupił gwint ap ale 2,5 tys trochę dużo a 1BE za 350 można znaleść. Poczytałem po necie i podzwoniłem po kolegach i chyba wezmę 1BE na przód klasę wagowa o jeden niżej niż powinienem czyli dobrane wagowo czyli klasę 6 i talerzyki z B5 a na tył wrzucę klasę 10 i powinno siąść OK żeby przód delikatnie był niżej bo chciałbym efekt delikatnego klina

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Damianq napisał:

Ale na eibach to chyba szybko skończę amory z BA a trochę szkoda bo prawie nowe mam ;) ogolnie to bym kupił gwint ap ale 2,5 tys trochę dużo a 1BE za 350 można znaleść. Poczytałem po necie i podzwoniłem po kolegach i chyba wezmę 1BE na przód klasę wagowa o jeden niżej niż powinienem czyli dobrane wagowo czyli klasę 6 i talerzyki z B5 a na tył wrzucę klasę 10 i powinno siąść OK żeby przód delikatnie był niżej bo chciałbym efekt delikatnego klina

To ile Ty jeździsz skoro tak często amory wymieniasz? 

Opublikowano

Panowie potrzebuje zakupić turbine CAHA. Nie ma ktoś przypadkiem? Albo ma jakieś pewne źródło?

 

Opublikowano
11 godzin temu, H4mm3R napisał:

To ile Ty jeździsz skoro tak często amory wymieniasz? 

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

Opublikowano
8 godzin temu, Damianq napisał:

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

Kupuj Gwint i nie zaluj tych 2,5k bo bedziesz i tak zadowolony mega

 

Panowie jak zniwelować tłuczenie pod bassem połki tylniej,zmieiłem suba na Bose i niestety przy basie pojawia sie nie przyjemny glos trzeszczacej połki,mial ktos cos taiego?

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Damianq napisał:

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

To tyle co ja w 2-3m :grin: nie przesadzaj z tym zużyciem :decayed:

Opublikowano

Chlopaki czy ktos widział gdzies poradnik jak dokładnie przerobic zaslepki halogenow s line na te z Rs4. Bo mam juz kupione z Rs4 ale nie chce nic ciac zeby cos nie odwalic.

Opublikowano
15 minut temu, Mizur138 napisał:

Chlopaki czy ktos widział gdzies poradnik jak dokładnie przerobic zaslepki halogenow s line na te z Rs4. Bo mam juz kupione z Rs4 ale nie chce nic ciac zeby cos nie odwalic.

@Akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

@akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

 

Opublikowano
1 minutę temu, stanley napisał:

@Akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

Dzieki za info kolego, a moze wiesz jaka to firma?

Opublikowano
2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Dzieki za info kolego, a moze wiesz jaka to firma?

gdzieś okolic Będzin, Sosnowiec

Opublikowano

Czy ktos z was ma moze Suba z q5 i mogł by mi powiedziec czy duzo zabawy jest podczas podlaczania,bo chce wywalic swoj z połki tylnej a wsadzic ten w bagaznik.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Czy ktos z was ma moze Suba z q5 i mogł by mi powiedziec czy duzo zabawy jest podczas podlaczania,bo chce wywalic swoj z połki tylnej a wsadzic ten w bagaznik.

Masz DIY na forum, nie bądź leniwy. 

Opublikowano
39 minut temu, H4mm3R napisał:

Masz DIY na forum, nie bądź leniwy. 

Tak znalazlem juz wczesniej wiec sorrka zapomnialem post zmienic. ?

Opublikowano

Ktoś kojarzy niebieskiego avanta B7 na rej KSU (sucha beskidzka) na atrapie przód duzy napis Quattro.

Opublikowano

@tomekhxc to nie Ty przypadkiem ?  ?

Opublikowano
2 minuty temu, KoJ@K napisał:

@tomekhxc to nie Ty przypadkiem ?  ?

KSU to nie moje ;) 

Opublikowano

No no, już obczaiłem - tyś RKL :cool1:

Opublikowano

Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl.

Ma ktoś jego nr?

Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały??

Pasuje inny z innego auta?

Ktoś przerabial ten problem?

Jakieś rady? Pomysły? 

Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.