Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam 2 pytania.

Poszukuje żarówek do zwykłych lamp H7, postojowych oraz mijania. Chodzi mi o efekt białego światła a najlepiej żeby delikatnie wpadało w niebieski. Ma ktoś jakieś sprawdzone żarówki? Ostatnio wydałem 90zł za osrama blue intense i nie dość ze wytrzymały pół roku to jeszcze efekt mizerny...

oraz poszukuje jakiś sprawdzonych żarówek/modułów led pod tablice z tyłu, niestety Tomik nie sprzedaje już do B7 gdyż jest problem z nagrzewaniem a ostatnie moduły z allegro mrygały po 2 miesiącach .. ma ktoś coś sprawdzonego?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 godziny temu, KewsonND napisał:

Panowie mam 2 pytania.

Poszukuje żarówek do zwykłych lamp H7, postojowych oraz mijania. Chodzi mi o efekt białego światła a najlepiej żeby delikatnie wpadało w niebieski. Ma ktoś jakieś sprawdzone żarówki? Ostatnio wydałem 90zł za osrama blue intense i nie dość ze wytrzymały pół roku to jeszcze efekt mizerny...

oraz poszukuje jakiś sprawdzonych żarówek/modułów led pod tablice z tyłu, niestety Tomik nie sprzedaje już do B7 gdyż jest problem z nagrzewaniem a ostatnie moduły z allegro mrygały po 2 miesiącach .. ma ktoś coś sprawdzonego?

Jeśli chodzi o tablice i jej podświetlenie to: 

Kup sobie ori kpl zarowki(lampki) z q7 które są ledowe i dokup do tego rezystory i wepnij się szybkozłączkami w kable i będą działać :)

Opublikowano

Panowie, bardzo szybkie pytanie

Ori aku 95ah 760A. Biorę Exide premium tylko pytanie, 90 720 czy 100ah 900 brać?

 

Edit. Wziąłem 90 :)

Edytowane przez jolley

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

@musti :hi:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

@musti :hi:

Projekt na lato gotowy :D ?

Opublikowano
58 minut temu, musti napisał:

Projekt na lato gotowy :D ?

U mnie w tym roku setup zostaje stary niestety... myślę nad zawieszeniem gwintowanym, także optycznie by się poprawiło. Inspiracja dzięki kilku osobom z forum:thumbup:

Na przyszły rok pomyślimy....

A u Ciebie????

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

U mnie w tym roku setup zostaje stary niestety... myślę nad zawieszeniem gwintowanym, także optycznie by się poprawiło. Inspiracja dzięki kilku osobom z forum:thumbup:

Na przyszły rok pomyślimy....

A u Ciebie????

Ja u siebie gwint też mam w planach felgi 19" i korekta lakieru . Co więcej to czas pokaże :wink4:

Opublikowano
11 minut temu, musti napisał:

Ja u siebie gwint też mam w planach felgi 19" i korekta lakieru . Co więcej to czas pokaże :wink4:

Jakiś konkretny zawias???

Jakie fele???

Opublikowano
19 godzin temu, Adam87 napisał:

Jakiś konkretny zawias???

Jakie fele???

Jeszcze nie ma konkretów, ale myślę nad Bilsteinem 

Felgi 19" 4x9J

Opublikowano
5 godzin temu, musti napisał:

Jeszcze nie ma konkretów, ale myślę nad Bilsteinem 

Felgi 19" 4x9J

Ja wezmę raczej MTS.

A felgi 9J fajnie siądą:buhaha:

Opublikowano

Panowie, zawieszenie 1BV, felga 17" 7.5j et42 - dystans na przód 13mm, tył 20mm będzie good?

Opublikowano
W dniu 3.04.2019 o 23:02, Adam87 napisał:

Ja wezmę raczej MTS.

A felgi 9J fajnie siądą:buhaha:

Adam okaże się :naughty:

Opublikowano

jaki otwor centrujący mają a4 b7? bo chce kupić dystanse z Rr customs

Opublikowano
5 minut temu, KewsonND napisał:

jaki otwor centrujący mają a4 b7? bo chce kupić dystanse z Rr customs

57,1 mm :hi:

Zapytaj też w dystom.pl może cenowo będzie lepiej..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Z ciekawości ile sobie cenią za parę dystansów na oś, np 15mm z śrubami?

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Z ciekawości ile sobie cenią za parę dystansów na oś, np 15mm z śrubami?

Tomuś, ja dałem za kpl 13mm i 20mm ze śrubami do nich 250pln.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Adam87 napisał:

Tomuś, ja dałem za kpl 13mm i 20mm ze śrubami do nich 250pln.

Czyli całkiem ok, a wagowo lekkie?

Ja ostatnio brałem te:

https://allegro.pl/oferta/vag-dystanse-sruby-15mm-5x112-5x100-57-1-vw-audi-6090405220?fromVariant=6090405254

Jakościowo bdb i bardzo lekkie. 

Opublikowano
2 minuty temu, H4mm3R napisał:

Czyli całkiem ok, a wagowo lekkie?

Ja ostatnio brałem te:

https://allegro.pl/oferta/vag-dystanse-sruby-15mm-5x112-5x100-57-1-vw-audi-6090405220?fromVariant=6090405254

Jakościowo bdb i bardzo lekkie. 

Lekkie są :thumbup: choć widzę, że te z allegro mają więcej otworów czyli mogą być jeszcze lżejsze...

A brałem je z dystomu, bo osobiście pojechałem. 

 

20180704_172550-3024x2268.jpg

Opublikowano

Ma ktoś numer obrysówek do zderzaka sline?

Montaż jakiś bardzo skomplikowany prócz wycięcia otworów na obrysy? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.