Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie, trzeba zacząć od podpięcia pod kompa, ewentualnie później szukać przyczyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Exmi napisał:

Dzięki Panowie, trzeba zacząć od podpięcia pod kompa, ewentualnie później szukać przyczyny 

A skąd jesteś ? Możesz podjechać jak ze śląska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podjadę, bo jestem z lubelskiego :D Mam kolegę z forum, który kilka rzeczy mi robił to i w tym powinien pomóc.

Ale dziękuję za chęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Exmi napisał:

Dzięki Panowie, trzeba zacząć od podpięcia pod kompa, ewentualnie później szukać przyczyny 

Usuń błąd i będzie ok ;) odłączałeś aku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie odłączałem. Wcześniej przy ściąganiu kierownicy i poduszki nie miałem tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kostka dobrze nie siedzi. Dziwne bo te kierownice z q5 są takie same w a4 i a5 wiec różnicy w wiązce tam nie ma... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2017 o 22:50, WydRos napisał:

Tak tak wiem ale interesuje mnie tylko z popiolka i ramka 

sam mam szczotkowane Alu ciemne i pójdzie na sprzedaż  

I co masz ta ramkę biegów 1nk pod mAnuala w ładnym stanie :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

I co masz ta ramkę biegów 1nk pod mAnuala w ładnym stanie :decayed: 

Ja sam szukam:) mam dekory Alu a popiolka i ramkę czarna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie... popiolke mam ale brak ładnej ramki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie czy jak mam skrzynie do quattro z 2.0 tfsi pół osie też muszą być z tfsi? Różnią się czymś. Bo chce przejść z automatu oski na quattro manual a mam skrzynie z b7 2.0 tfsi a chce to do a4 b6 wsadzić jak to wygląda?? 

Pozf 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje A4 B7 najlepiej w quattro plus s line :) ew. a4 b8 w granicach 40 tysiecy złotych. Ma ktoś może coś ciekawego do polecenia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KewsonND napisał:

Witam poszukuje A4 B7 najlepiej w quattro plus s line :) ew. a4 b8 w granicach 40 tysiecy złotych. Ma ktoś może coś ciekawego do polecenia? Pozdrawiam

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2010-1-8-tfsi-quattro-sline-schwarz-pakiet-idealna-ID6z0zPf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, afroo. napisał:

Niby skąd ma wiedzieć ze nie bierze oleju ? Jak handluje autami to nimi nie jeździ po 1000km 

44tys golas 

 

mialem 2009 rok pełen s-linę w alkantarze dach panorama nawi itd Ledy bixenon i nie chciało zejść za 36, nie mówię o oglądaniu No nawet telefonu nie było, wiec 44 za taki golas to masakra, nic się nie dziwie ze pociskaja linki gdzie się da bo nie ma kupców 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na ten plac??? Skąd te ceny !! B7 bez xenona nawet, widać ze diesel kombi czysto do latania po Niemcach i 180tys przebiegu? Drugie 190? Ludzie kto w to wierzy, a ceny kosmos 

Innych aut nie komentuje

wiadomo, lepiej przywieźć i sprzedać jedno za lepsza kasę ale trochę odczekać  jak 2-3 za mniejsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na ten plac??? Skąd te ceny !! B7 bez xenona nawet, widać ze diesel kombi czysto do latania po Niemcach i 180tys przebiegu? Drugie 190? Ludzie kto w to wierzy, a ceny kosmos 
Innych aut nie komentuje
wiadomo, lepiej przywieźć i sprzedać jedno za lepsza kasę ale trochę odczekać  jak 2-3 za mniejsza 
O przebiegi w autach sprzedawanych przez tego usera możesz być spokojny.
Na forum jest sporo osób, które kupiły tam samochod i nie znam kogoś, kto by narzekał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przebiegi w autach sprzedawanych przez tego usera możesz być spokojny.
Na forum jest sporo osób, które kupiły tam samochod i nie znam kogoś, kto by narzekał.
Dokładnie
Pół śląska z forum kupiło od niego w tym ja osobiście i nie znam nikogo kto by narzekał.

Proponuję tam zadzwonić , przejechać się pogadać a później się wypowiedzieć.
Można pojechać z tymi autami do aso na weryfikację , brać mierniki i kompy i nawet swojego mechanika.

Naprawdę polecam chłopaka z czystym sumieniem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę negować auta, fakt faktem ładnie się prezentuje, w quattro do tego ale dla mnie sprawa pierwsza brakuje "guziczków" przy skrzyni :decayed: jednak wole aby było czym się bawić, a sprawa druga to jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich FSI i TFSI nie ma to jak stare dobre 1.8 :D jeśli chodzi o B8 to myślę że najlepiej 2 litrowy diesel na pompie common rail . Ale bardzo dziękuje za propozycje i pozdrawiam powodzenia w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...