Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym drugim przynajmniej bixy są, w pierwszym cała kasa na zderzak poszła i na lampy już nie starczyło:decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, FroS-t napisał:

W tym drugim przynajmniej bixy są, w pierwszym cała kasa na zderzak poszła i na lampy już nie starczyło:decayed:

:decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Czemu? Do lamp będzie mu pasowało. :decayed:

paraurti_a4_b7_come_RS4_B8_hm2iBdXnH2d_600x450_3.jpg

No ogien z d*py by był :naughty:

Opublikowano

paraurti_a4_b7_come_RS4_B8_hm2iBdXnH2d_600x450_3.thumb.jpg.3cd778fd1b56b9926833a26569c9a1ff.jpg

No ogien z d*py by był :naughty:

Wiela taki zderzaczek kosztuje ?? ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
47 minut temu, FroS-t napisał:

No ogien z d*py by był :naughty:

Brać! :kox:

Opublikowano

:sick3:

Opublikowano

paraurti_a4_b7_come_RS4_B8_hm2iBdXnH2d_600x450_3.thumb.jpg.3cd778fd1b56b9926833a26569c9a1ff.jpg

No ogien z d*py by był :naughty:

To są jakieś chińczyki lampy a nie Osram więc nawet nie ma co porównywać. Jest kilka wersji tych zderzaków kiedyś widziałem gdzieś...i chyba 2.5 tyś kosztuje

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

paraurti_a4_b7_come_RS4_B8_hm2iBdXnH2d_600x450_3.thumb.jpg.3cd778fd1b56b9926833a26569c9a1ff.jpg

No ogien z d*py by był :naughty:




Ja bym tu dorzucil dokladke z Cupry i takie dwa prety, ktore by niby trzymaly dokladke do zderzaka. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa :D Zaznaczone na foto zoltym kolorem.

82a215ddc955106b4acc1453a77b7480.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, muunv napisał:

 

 


Ja bym tu dorzucil dokladke z Cupry i takie dwa prety, ktore by niby trzymaly dokladke do zderzaka. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa :D Zaznaczone na foto zoltym kolorem.

82a215ddc955106b4acc1453a77b7480.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

giphy (1).gif

Opublikowano
 
59fef04ee8b08_giphy(1).gif.03ea71620cadc13aff081ae520ecb0cc.gif


Gusta i gusciki Panie :D :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Bedzie psowac taki wlacznik do b7?

http:// Zobacz ofertę: WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ SKODA OCTAVIA III 5Ehttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6595707944


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
P&P na pewno nie


Chodzi mi o samo pokretlo. Podoba mi sie ta czarka obwodka wkolo przelacznika. Niby 50zl nie wiele.. Mozna zaryzykowac...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Pokrętło pewnie da się przełożyć, tak samo jak z A3 8p...

Opublikowano
Pokrętło pewnie da się przełożyć, tak samo jak z A3 8p...


Duzo rzezby? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

To z A3 8p "troszkę" rzeźby wymaga... Bardzo wkurw... zajęcie ;)

Opublikowano

:hi: Panowie co trzeba wyeliminować żeby 2.0 BRD 170km dobrze i przede wszystkim bezawaryjnie chodziło ? 

Opublikowano

 

11 godzin temu, jozek726 napisał:

:hi: Panowie co trzeba wyeliminować żeby 2.0 BRD 170km dobrze i przede wszystkim bezawaryjnie chodziło ? 

 

Sprawdzić wtryski ( była akcja serwisowa na wtryski, przed zakupem możesz sprawdzić w ASO) do tego  pompa oleju do ogarnięcia ;)  

Reszta to dobre paliwo i odpowiedni serwis :decayed: 

Opublikowano

Chłopaki czy jak auto ma RNS (navi) to czy powinnienem przy kupnie tego auta dostać jakaś książkę z kodem czy coś podobnego? Jak się koduje takie radio w przypadku odpięcia akumulatora? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.