Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany zwykle RNS-E obsługuje kary SD do 4gb, a RNS-E LED obsługuje karty SDHC do 32gb ? ktos potwierdzi ? :hi:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, FroS-t napisał:

Pany zwykle RNS-E obsługuje kary SD do 4gb, a RNS-E LED obsługuje karty SDHC do 32gb ? ktos potwierdzi ? :hi:

Zwykły RNS-E odczytuje kartę 4GB ale zanim to zrobi to czasem mija nawet 10 min. Testowałem na kilku kartach i zawsze taki sam efekt tak że jak dla mnie zwykły RNS-E to tylko karta 2GB a co do LED to już się ktoś inny musi wypowiedzieć.

Opublikowano

Ledowy łyka 16 i 32 
16gb odczyt około 10 sekund

32gb odczyt 20-60 sekund 

Zależy ile plików jest na karcie

Opublikowano
13 minut temu, LChris napisał:

Ledowy łyka 16 i 32 
16gb odczyt około 10 sekund

32gb odczyt 20-60 sekund 

Zależy ile plików jest na karcie

Ok, dzięki Chris:hi:

Opublikowano
[mention=122789]muunv[/mention]
8K0853601


Wystepowal ten emblemat pod innym nr? Bo cena w aso troche mnie odstrasza... 132zl :facepalm:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
41 minut temu, muunv napisał:

 


Wystepowal ten emblemat pod innym nr? Bo cena w aso troche mnie odstrasza... 132zl :facepalm:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

IMG_0188.PNG

n Ali jest tego masę po wpisaniu v6t audi 

Opublikowano

Mam na mysli oem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ogarnia ktoś jak sprawdzić datę produkcji akumulatora ?? W ori nie ma problemu natomiast w zamiennikach masakra :facepalm: 

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Norbas napisał:

Panowie ogarnia ktoś jak sprawdzić datę produkcji akumulatora ?? W ori nie ma problemu natomiast w zamiennikach masakra :facepalm: 

Na bolcu gdzie kleme zapinasz powinien być nabity tydzień i rok

Opublikowano
8 minut temu, H4mm3R napisał:

Na bolcu gdzie kleme zapinasz powinien być nabity tydzień i rok

W aku typu varta czy bosch nie OEM ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

A Ty masz Ori MB z tego co pamiętam :decayed: U mnie na ori też jest na bolcu ale na varcie nie znalazłem, tylko jakiś zajeb... długi kod :facepalm:

Opublikowano

Panowie pytanie 

wsadzał ktoś inny lewarek/gałkę biegów automata w b7 niż fabryczne ? 

Czy podpasują inne? W nowszych mamy mieszki, b6/b7 nie maja, jest jakaś inna opcja ?

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

@Adam.S pokaż tą Twoją nową gałę. ; ) Co prawda nie z mieszkiem bo to byłaby mega rzeźba ale gałka chyba z A6C6.

Opublikowano

Pany nie ma ktoś do sprzedania B7 1.8T Q lub 2.0 T Q? Najgorszy okres w życiu to szukanie i sprzedawanie samochodu... :kwasny:

Opublikowano

Panowie jeszcze jedno 

lampy przednie z białym kierunkiem wychodziły od 2007 w B7 standardowo czy za dopłata wyposażenia? Nie mówię o USA

znajomy prosi mnie o ocenę auta , produkcja 05.2007 a kierunki pomarańczowe, myśle czy nie był przód robiony 

Opublikowano

Pod koniec 2007 wypuszczano, jak się nie mylę to od 10.2007 

Opublikowano
35 minut temu, Norbas napisał:

Pod koniec 2007 wypuszczano, jak się nie mylę to od 10.2007 

Jedna moja b7 w oryginale miala białe z 2006roku  pod koniec, sline 

nie wiem o co w tych lampach chodzi ale myślałem ze 2007 już każda ma białe 

Opublikowano

2006 nigdy nie widziałem z białymi... :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.