Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki czy jak auto ma RNS (navi) to czy powinnienem przy kupnie tego auta dostać jakaś książkę z kodem czy coś podobnego? Jak się koduje takie radio w przypadku odpięcia akumulatora? 
Nie koduje się;) dopiero jak radio przelozysz do innego auta to wydali pin ;))

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli on jest zalogowany pod dany komp w aucie? jak wylogować w przypadku sprzedaży samego rns?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli on jest zalogowany pod dany komp w aucie? jak wylogować w przypadku sprzedaży samego rns?
Nic nie musisz zmieniać po prostu nowego nabywcę będzie prosić o pin

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zakładał ktoś listwy na drzwi s4 nie ori a HQ? Jest masę firm które oferują jakieś super mocne trwałe z włókna itd, czy jest sens to brać czy lepiej kupić ori i malnac i zawalić rysy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, WydRos napisał:

Pany zakładał ktoś listwy na drzwi s4 nie ori a HQ? Jest masę firm które oferują jakieś super mocne trwałe z włókna itd, czy jest sens to brać czy lepiej kupić ori i malnac i zawalić rysy?

Te podróby to badziewie i szkoda kasy.Miałem kiedyś i nawet nie założyłem.Teraz nie wziął bym za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Rabbi napisał:

Te podróby to badziewie i szkoda kasy.Miałem kiedyś i nawet nie założyłem.Teraz nie wziął bym za darmo

Dobrze wiedzieć 

dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2017 o 18:41, Damianq napisał:

A skąd on weźmie PIN?

Ponawiam pytanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy w B7 występował s line bez czarnego sufitu ? Np ten link https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-8-t-163km-z-udok-przebiegiem-i-bezwypadkowy-ID6yNKR5.html Czy to tylko pakiet sport i skórzane kubły z podoklejanymi znaczkami?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Damianq napisał:

Pany czy w B7 występował s line bez czarnego sufitu ? Np ten link https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-8-t-163km-z-udok-przebiegiem-i-bezwypadkowy-ID6yNKR5.html Czy to tylko pakiet sport i skórzane kubły z podoklejanymi znaczkami?

Mało wspólnego ma z sline :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje konkretnej informacji popartej faktami ponieważ prowadzę rozmowę ze znajomym. W mojej opini s line wew. ma kiere gałkę polskore z alcantara i czarny sufit. Może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ucho.77 napisał:

Mało wspólnego ma z sline :wink:

No co Ty. Ma podstawowy pakiet emblematów Sline. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Damianq napisał:

Potrzebuje konkretnej informacji popartej faktami ponieważ prowadzę rozmowę ze znajomym. W mojej opini s line wew. ma kiere gałkę polskore z alcantara i czarny sufit. Może się mylę?

Może zwyczajnie poproś sprzedawcę o zdjęcie wlepki z kodami wyposażenia i dowiesz się, czy coś dokładał oprócz ewidentnych emblematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi akurat o to konkretne auto bo to tylko przykład. Rozmawiamy na temat opcji s line wew. Tak jak napisałem wcześniej z moich wiadomości wynika ze s line wew. to gałka kiera polskora i czarny sufit. Kolega twierdzi ze s line wew. wychodził tez bez czarnego sufitu i pół skór tak jak w tym przykładzie. Szukam potwierdzenia czy może mieć racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sline wew to nie patrząc na widzimisie kupującego bo i S4 widziałem z jasnym sufitem i możliwości dowolnej konfiguracji auta to biorąc pełen S-line wew powinieneś mieć fotele z logiem S-line czy to całe w skórze czy to alcantara czy materiał speed ze skóra, czarny sufit, kierownice w perforowanej skórze z logiem S-line, gałkę zmiany biegów również perforowana skóra, pakiet oświetlenia nogi i drzwi i czerwone podświetlenie wizytownika kubka klamek i konsoli głównej, plus listwy progowe wewnątrz z logiem S-Line

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet wewnetrzny to listwy prodowe z napisem,stołki skóra ze speedem i napisem,boczki speed,kiera ze znaczkiem w perforowanej skorze do tego gałka,ręczny oraz dekory 

Co prawda b7 mozna było samemu konfigurować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 s-line jest jasno zdefiniowany, w B7 jest tak samo czy pakiet wychodził w różnych konfiguracjach?
Na mobile.de widziałem naście b7 w sline i mało było o identycznym wyposażeniu, a to jedna miała jasny sufit, druga miała szmaty zamiast półskór itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...