Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chłopaki czy jak auto ma RNS (navi) to czy powinnienem przy kupnie tego auta dostać jakaś książkę z kodem czy coś podobnego? Jak się koduje takie radio w przypadku odpięcia akumulatora? 
Nie koduje się;) dopiero jak radio przelozysz do innego auta to wydali pin ;))

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli on jest zalogowany pod dany komp w aucie? jak wylogować w przypadku sprzedaży samego rns?

Opublikowano
Czyli on jest zalogowany pod dany komp w aucie? jak wylogować w przypadku sprzedaży samego rns?
Nic nie musisz zmieniać po prostu nowego nabywcę będzie prosić o pin

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A skąd on weźmie PIN?

Opublikowano

Pany zakładał ktoś listwy na drzwi s4 nie ori a HQ? Jest masę firm które oferują jakieś super mocne trwałe z włókna itd, czy jest sens to brać czy lepiej kupić ori i malnac i zawalić rysy?

Opublikowano
23 minuty temu, WydRos napisał:

Pany zakładał ktoś listwy na drzwi s4 nie ori a HQ? Jest masę firm które oferują jakieś super mocne trwałe z włókna itd, czy jest sens to brać czy lepiej kupić ori i malnac i zawalić rysy?

Te podróby to badziewie i szkoda kasy.Miałem kiedyś i nawet nie założyłem.Teraz nie wziął bym za darmo

Opublikowano
43 minuty temu, Rabbi napisał:

Te podróby to badziewie i szkoda kasy.Miałem kiedyś i nawet nie założyłem.Teraz nie wziął bym za darmo

Dobrze wiedzieć 

dzieki :hi:

Opublikowano
W dniu 8.11.2017 o 18:41, Damianq napisał:

A skąd on weźmie PIN?

Ponawiam pytanko :)

Opublikowano
  • Autor
Ponawiam pytanko [emoji4]
Wyślij Radio do mnie :wink:

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Pany czy w B7 występował s line bez czarnego sufitu ? Np ten link https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-8-t-163km-z-udok-przebiegiem-i-bezwypadkowy-ID6yNKR5.html Czy to tylko pakiet sport i skórzane kubły z podoklejanymi znaczkami?

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
35 minut temu, Damianq napisał:

Pany czy w B7 występował s line bez czarnego sufitu ? Np ten link https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-1-8-t-163km-z-udok-przebiegiem-i-bezwypadkowy-ID6yNKR5.html Czy to tylko pakiet sport i skórzane kubły z podoklejanymi znaczkami?

Mało wspólnego ma z sline :wink:

Opublikowano

Zawsze można dołożyć zwłaszcza że cześć już jest.

Opublikowano

Potrzebuje konkretnej informacji popartej faktami ponieważ prowadzę rozmowę ze znajomym. W mojej opini s line wew. ma kiere gałkę polskore z alcantara i czarny sufit. Może się mylę?

Opublikowano
Godzinę temu, ucho.77 napisał:

Mało wspólnego ma z sline :wink:

No co Ty. Ma podstawowy pakiet emblematów Sline. :grin:

Opublikowano
4 minuty temu, Damianq napisał:

Potrzebuje konkretnej informacji popartej faktami ponieważ prowadzę rozmowę ze znajomym. W mojej opini s line wew. ma kiere gałkę polskore z alcantara i czarny sufit. Może się mylę?

Może zwyczajnie poproś sprzedawcę o zdjęcie wlepki z kodami wyposażenia i dowiesz się, czy coś dokładał oprócz ewidentnych emblematów.

Opublikowano

Tu nie chodzi akurat o to konkretne auto bo to tylko przykład. Rozmawiamy na temat opcji s line wew. Tak jak napisałem wcześniej z moich wiadomości wynika ze s line wew. to gałka kiera polskora i czarny sufit. Kolega twierdzi ze s line wew. wychodził tez bez czarnego sufitu i pół skór tak jak w tym przykładzie. Szukam potwierdzenia czy może mieć racje :)

Opublikowano

Jeśli chodzi o Sline wew to nie patrząc na widzimisie kupującego bo i S4 widziałem z jasnym sufitem i możliwości dowolnej konfiguracji auta to biorąc pełen S-line wew powinieneś mieć fotele z logiem S-line czy to całe w skórze czy to alcantara czy materiał speed ze skóra, czarny sufit, kierownice w perforowanej skórze z logiem S-line, gałkę zmiany biegów również perforowana skóra, pakiet oświetlenia nogi i drzwi i czerwone podświetlenie wizytownika kubka klamek i konsoli głównej, plus listwy progowe wewnątrz z logiem S-Line

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
11 godzin temu, afroo. napisał:

No co Ty. Ma podstawowy pakiet emblematów Sline. :grin:

:thumbup1:

Opublikowano

Pakiet wewnetrzny to listwy prodowe z napisem,stołki skóra ze speedem i napisem,boczki speed,kiera ze znaczkiem w perforowanej skorze do tego gałka,ręczny oraz dekory 

Co prawda b7 mozna było samemu konfigurować :facepalm:

Opublikowano

W B6 s-line jest jasno zdefiniowany, w B7 jest tak samo czy pakiet wychodził w różnych konfiguracjach?
Na mobile.de widziałem naście b7 w sline i mało było o identycznym wyposażeniu, a to jedna miała jasny sufit, druga miała szmaty zamiast półskór itp. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.