Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[mention=17575]Adam.S[/mention] pokaż tą Twoją nową gałę. ; ) Co prawda nie z mieszkiem bo to byłaby mega rzeźba ale gałka chyba z A6C6.

@Wydros


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Resized_20171028_113214_4578[1].jpeg

Opublikowano
3 minuty temu, muunv napisał:


@Wydros


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, widziałem

przejrzałem temat Adama i nie ma nic o zmianie galki, a sam ma fabryczna 

Opublikowano
2 minuty temu, afroo. napisał:

Resized_20171028_113214_4578[1].jpeg

:hi:

ladna 

Ale jakoś mnie nie przekonuje, lepiej pikowana ory z b7

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

Ale jakoś mnie nie przekonuje, lepiej pikowana ory z b7

Też jestem tego zdania. Ta jest za długa/za duża ale zawsze to coś innego.

Opublikowano
31 minut temu, afroo. napisał:

Też jestem tego zdania. Ta jest za długa/za duża ale zawsze to coś innego.

:thumbup1:dokładnie 

moze ktoś coś jeszcze podrzuci : )

sam tez będę szperał 

Opublikowano

Chłopaki ma ktos poradnik jak przerobic 1 DIN na 2 DIN pod radio ?? Bo gdzies to widzialem ale nie moge znalesc...:facepalm:

Opublikowano

:hi:

Panowie nabrało mnie na włożenie soczewek z B8 tylko przewertowałem na szybko 30 stron działu sprzedam i nie mogę znaleźć :facepalm: a wiem że ktoś tym handlował? Ma ktoś jakiś namiar?

 

Opublikowano
9 minut temu, fox60 napisał:

:hi:

Panowie nabrało mnie na włożenie soczewek z B8 tylko przewertowałem na szybko 30 stron działu sprzedam i nie mogę znaleźć :facepalm: a wiem że ktoś tym handlował? Ma ktoś jakiś namiar?

 

Napisz do emilk89, może będzie coś miał ?

Opublikowano
1 minutę temu, Norbas napisał:

Napisz do emilk89, może będzie coś miał ?

Dzięki za namiar. :decayed: Napiszę i coś będę wiedział :banan:

Opublikowano
2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Chłopaki ma ktos poradnik jak przerobic 1 DIN na 2 DIN pod radio ?? Bo gdzies to widzialem ale nie moge znalesc...:facepalm:

 

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

 

Dziękuje :hi:

Opublikowano

Panowie co sadzicie o przednim zderzaku z auta na filmie ??? Bo troche mnie zaciekawil i wyglada nawet dobrze tylko pytanie czy to juz nie wiocha....

 

Opublikowano

Przy konfikuracji calego auta w danym przypadku wyglada to calkiem dobrze, wedlug mnie. Aczkolwiek do siebie bym tego nie wlozyl [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
9 minut temu, H4mm3R napisał:

Dramat...

Czemu? Do lamp będzie mu pasowało. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czemu? Do lamp będzie mu pasowało. :decayed:
Na filmiku całą robotę robi air i rolka, a zderzaka mało co widać. Tu w innym kolorze i z boku porażka.


Do lamp to nijak pasuje :decayed:

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Nie ma tragedi :decayed: troche tego po NO jezdzi. Lepszy ten niz taka rzezba.... 

414B5004-F6EC-4F36-92F9-A777872BEFCB.jpeg

:decayed: 

Opublikowano
23 minuty temu, H4mm3R napisał:

Na filmiku całą robotę robi air i rolka, a zderzaka mało co widać. Tu w innym kolorze i z boku porażka.

 


Do lamp to nijak pasuje :decayed:

Wysłane z OP3T
 

 

Afroo  mial na mysli moje lampy z tego co wnioskuje. Tutaj juz straszna lipa jest z tym zderzakiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.