Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdzałem kilka aut i auta produkowane od 2006.10 maja już białe ... 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja była produkcja 2006, modelowo 2007 i były białe fabrycznie na 100%

 

43 minuty temu, Norbas napisał:

Sprawdzałem kilka aut i auta produkowane od 2006.10 maja już białe ... 

Każde od tego czasu miały białe? Czy dodatkowo jako opcja, i czy jak biały w lampie to czy i biały na błotniku 

 Jak to było 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, WydRos napisał:

Moja była produkcja 2006, modelowo 2007 i były białe fabrycznie na 100%

 

Każde od tego czasu miały białe? Czy dodatkowo jako opcja, i czy jak biały w lampie to czy i biały na błotniku 

 Jak to było 

Każdy bix. Jeszcze nie widziałem pomarańczowych w błotniku. 

Opublikowano
48 minut temu, H4mm3R napisał:

Każdy bix. Jeszcze nie widziałem pomarańczowych w błotniku. 

Aha czyli kazdy bixenon po 10.2006 miał białe kierunki

tak patrzę po Allegro to większość aut z 2007 ma pomarańczowe kierunki 

Opublikowano
  • Autor
Aha czyli kazdy bixenon po 10.2006 miał białe kierunki
tak patrzę po Allegro to większość aut z 2007 ma pomarańczowe kierunki 
Zapomniałem dodać że w wersji S-line, zwykłe miały pomarańczowe.

Wysłane z OP3T

Opublikowano

Produkcja 2007

xenon czy bixenon ? Zderzak zwykły 

 

IMG_0212.PNGIMG_0213.PNGIMG_0214.PNG

Opublikowano

Pod koniec produkcji wersje nie s-line tez miały pomarańczowe kierunki :facepalm: 

w b7 tylko bix albo h7

Opublikowano

Czyli nie wywróżymy

Opublikowano

a to dziwne że od pażdziernika  2006 mają białe kierunki bo  moja jest z 28 sierpnia 2006 i bix i biały kierunek

Opublikowano
19 minut temu, vwbartus napisał:

a to dziwne że od pażdziernika  2006 mają białe kierunki bo  moja jest z 28 sierpnia 2006 i bix i biały kierunek

Widocznie nie każda, nie wiem właśnie od czego to zależy i czy to była opcja :eusathink:

 

bo moja na 100% miała fabryczne białe a była z 2006 

Opublikowano

Może tutaj chodzi o rok modelowy czyli 2007 + wersja s-line :eusathink:

kiedy zaczyna się rok modelowy, w połowie roku ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Może skrętne maja biały? Bo w mojej był skrętny, w tej pewnie nie jest 

Opublikowano
Teraz, Norbas napisał:

Może tutaj chodzi o rok modelowy czyli 2007 + wersja s-line :eusathink:

kiedy zaczyna się rok modelowy od połowy roku ? 

No możliwe, ale ta srebrna jest 2007 i bix a ma pomarańczowe 

Opublikowano
4 minuty temu, WydRos napisał:

Może skrętne maja biały? Bo w mojej był skrętny, w tej pewnie nie jest 

Nie ma nic do rzeczy były skrętne z pomarańczowymi i z białymi 

3 minuty temu, WydRos napisał:

No możliwe, ale ta srebrna jest 2007 i bix a ma pomarańczowe 

Ona jest bez s-line zewnetrznego 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Możliwe ale widze tez na Allegro nie pojedyncze przypadki 2007r bix zwykły zderzak i białe kierunki 

 

pelnego s-line z 2007 roku tez nie jednego mijałem z pomarańczowymi 

 

 

Jaki kod wyposażenia ma bixenon a jaki bixenon skrętny??

 

ok już wiem 

8q3 8q5

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, WydRos napisał:

Możliwe ale widze tez na Allegro nie pojedyncze przypadki 2007r bix zwykły zderzak i białe kierunki 

 

pelnego s-line z 2007 roku tez nie jednego mijałem z pomarańczowymi 

 

 

Jaki kod wyposażenia ma bixenon a jaki bixenon skrętny??

 

ok już wiem 

8q3 8q5

Are you siur?! bo nawet ja nie posiadam takiej wiedzy żeby na drodze poznać z którego roku jest dana B7 :decayed:

Wypruć pomarańczowy migacz jest tak samo prosto jak wymienić zderzak na sline.

Opublikowano
35 minut temu, H4mm3R napisał:

Are you siur?! bo nawet ja nie posiadam takiej wiedzy żeby na drodze poznać z którego roku jest dana B7 :decayed:

Wypruć pomarańczowy migacz jest tak samo prosto jak wymienić zderzak na sline.

"Mijałem" w sensie na Allegro :grin:

 

watpie by handlarz sprowadzając auto z Niemiec wyjmował kierunki, a wyglada auto na serie, nie jest to pojedynczy przypadek, można różnie przebierać na Allegro 

zglupialem z tymi kierunkami 

Opublikowano

Wiecie może ile kosztowałby próg drzwiowy prawy tył s-line w ASO? Ew. jeżeli macie taki na sprzedarz w kolorze LY7G

Opublikowano

To co? Nie wsadzał nikt innej gałki do automata jak fabryczna ? Zero propozycji ? 

Co do kierunków tez nie wiem do końca ?

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś gdzieś ktoś wkładał, ale gdzie i kiedy to było :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.