Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pytanie, ponieważ zakupiłem swoje A4 B7 w s-line natomiast niestety brakuje jej bixenonów [emoji20] mam zwykłe lampy i stąd moje pytanie polecacie jakieś żarówki H7 bodajże + postojowe żeby ładnie świeciły (chodzi mi o kolor coś w białym stylu) wiem że kiedyś jak miałem A4 B6 był ktoś kto się tym tematem zajmował przy okazji dobre ledy do tablicy i wnętrza. U mnie w mieście co bym nie kupił jakiś ledów to zaraz mrygają. Widziałem też na allegro jakieś ledowe H7 co nakurwiają światłem jak kiemon salta ale pewnie to ani legalne ani bezpieczne czy możecie coś doradzić [emoji4] tak na marginesie udanego sylwestra i nowego roku żeby te Aaaa czwórki jeździły same się tankowały i nie psuły Pozdrawiam Kewson[emoji4] 
Odkładaj kasę na bixa, szkoda kasy na podkręcone H7 które mają krótszą żywotność...

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Odkładaj kasę na bixa, szkoda kasy na podkręcone H7 które mają krótszą żywotność...

Wysłane z OP3T
 

wiem wiem ale bixenon żeby zmienić to kupe kasy jeszcze do tego zderzak s line pod spryskiwacze to łącznie z 4k wyjdzie a z drugiej strony zastanawiam się nad tymi lampami OSRAM z ledami i bixeononem wczoraj gdzies w temacie widziałem u kogoś zamontowane co mają taką obwódke led wokół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KewsonND napisał:

Koledzy pytanie, ponieważ zakupiłem swoje A4 B7 w s-line natomiast niestety brakuje jej bixenonów :( mam zwykłe lampy i stąd moje pytanie polecacie jakieś żarówki H7 bodajże + postojowe żeby ładnie świeciły (chodzi mi o kolor coś w białym stylu) wiem że kiedyś jak miałem A4 B6 był ktoś kto się tym tematem zajmował przy okazji dobre ledy do tablicy i wnętrza. U mnie w mieście co bym nie kupił jakiś ledów to zaraz mrygają. Widziałem też na allegro jakieś ledowe H7 co nakurwiają światłem jak kiemon salta ale pewnie to ani legalne ani bezpieczne czy możecie coś doradzić :) tak na marginesie udanego sylwestra i nowego roku żeby te Aaaa czwórki jeździły same się tankowały i nie psuły Pozdrawiam Kewson:) 

"Osram Night Breaker +130% Laser" - fajna barwa i moc niezła.Przy odbłyśnikach B7 naprawdę fajnie świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KewsonND napisał:

Koledzy pytanie, ponieważ zakupiłem swoje A4 B7 w s-line natomiast niestety brakuje jej bixenonów :( mam zwykłe lampy i stąd moje pytanie polecacie jakieś żarówki H7 bodajże + postojowe żeby ładnie świeciły (chodzi mi o kolor coś w białym stylu) wiem że kiedyś jak miałem A4 B6 był ktoś kto się tym tematem zajmował przy okazji dobre ledy do tablicy i wnętrza. U mnie w mieście co bym nie kupił jakiś ledów to zaraz mrygają. Widziałem też na allegro jakieś ledowe H7 co nakurwiają światłem jak kiemon salta ale pewnie to ani legalne ani bezpieczne czy możecie coś doradzić :) tak na marginesie udanego sylwestra i nowego roku żeby te Aaaa czwórki jeździły same się tankowały i nie psuły Pozdrawiam Kewson:) 

Polecam Ring Xenon Ultima H7 

cena jakoś na plus 

sa bardzo dobre, czytałem dużo recenzji, jedna w gazecie jakiejś  i osramy philipsy boshe się kryją 

http://www.parys.pl/ring-xenon-ultima-najlepsze/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzjami czasopism/portali wogóle bym się nie sugerował.

Już się niejednokrotnie popisali z "testami" aku i opon.

Co innego opinie użytkowników na forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was podłaczal oswietlenie kubeczka,wizytownika,esp ?? Duzo z tym zabawy bo zakupilem w chromie ale musial bym na nowo pociagnac podswietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karasik2 napisał:

Oni je sami skladaja czy zakupili od Firmy Osram bo z tego co wiem tego produktu w sklepach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mizur138 napisał:

Czy ktos z was podłaczal oswietlenie kubeczka,wizytownika,esp ?? Duzo z tym zabawy bo zakupilem w chromie ale musial bym na nowo pociagnac podswietlenie

Chcesz przełożyć ze swoich ? Chwila roboty 

tylko zdjęcie i założenie osłony chrom z kubka trochę gimnastyki bo jest tam sprężynka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fakt ale jak KewsonND ma H7 to jak znalazł :) i nie trzeba ani spryskiwaxzy ani przerabiania
Jedyne w Polsce dostępne jak doczytasz to chyba uzywki

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WydRos napisał:

Chcesz przełożyć ze swoich ? Chwila roboty 

tylko zdjęcie i założenie osłony chrom z kubka trochę gimnastyki bo jest tam sprężynka 

U siebie wlasnie nie mialem oswietlenia i byly bez chromu :facepalm: a teraz zakupilem wkoncu z chromem ale bez podswietlania i moge dokupic podswietlanie za 50 zeta. Tylko czy duzo zabawy jest z tym jesli mam robic od nowa podswietlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karasik2 napisał:

Nie ma fakt ale jak KewsonND ma H7 to jak znalazł :) i nie trzeba ani spryskiwaxzy ani przerabiania
Jedyne w Polsce dostępne jak doczytasz to chyba uzywki

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Tutaj pisza ze nowe,ale i tez gwarancja 14 dni aby wiec troche dziwne. No ale jak by nie patrzec jesli chodzi o jakosc swiatla podczas doswietlania drogi to polecam. Montaz tez banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Karasik2 napisał:

Siemka 

A ty masz je u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i mizur mamy je na aucie te z Olx to przez przypadek wyhaczylem

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygladaja te lampy

Ja wlasnie zastanawiam sie nad jakimis.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Karasik2 napisał:

Hmmm o kurcze 3 tys :facepalm: za takie pieniądze ma się oryginalne bixenony + soczewka z b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam87 napisał:

Bardzo fajnie wygladaja te lampy

Ja wlasnie zastanawiam sie nad jakimis.. 

W porownaniu do Bi xenonu ori jesli masz zwykle H

 

8 minut temu, vwbartus napisał:

Hmmm o kurcze 3 tys :facepalm: za takie pieniądze ma się oryginalne bixenony + soczewka z b8

3 tys ale cena adekwatna do jakosc,druga sprawa to montaz ktory jest banalny bo polega aby na zdjeciu zderzaka i wymianie lamp,gdzie bix ori to juz wieksza zabawa gdyz dochodzi montaz samopozium,spryskow i podlaczania innych kabli itp.

Chyba ze Kolego Adam87  chcesz isc na łatwizne to szukaj lamp ori bix ktore idzie podłaczyc pod auto bez spryskow i bez instalacji samopozimu. Wystarczy dac inne kable. Ale to najlatwiejszy sposob ktory podczas kontroli policyjnej moze nie przejsc. Lampy dostaniesz juz za 1000 zł  z soczewka od b8

Tutaj masz jak te lampy Osram swieca,wtedy jeszcze nie mialem ich ustawionych odpowiednio teraz po ustawieniu jest dla mnie rewelacja.

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka z H7 na bixy kosztuje tyle samo lub więcej co te osramy.
Lampy zderzak spriski i masz 3k

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...