Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, Norbas napisał:

Sprawdź czy kostki dobrze siedzą i piny czy siedzą mocno w gniazdach. Może gdzieś pod wpływem wibracji piny się obruszają i gubi prąd ;) 

 

 

 

 

 

 

Panowie ma ktoś sprężyny do avanta z wersji s-line 1be na tył, chętnie zakupie :decayed: 

 

 

Miałem bo zmieniałem tył na 1bv i zostały na warsztacie 

sprobuje jutro zadozwnic i ogarnąć czy tego nie wywalili jak będą to możesz brać za free

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, WydRos napisał:

Miałem bo zmieniałem tył na 1bv i zostały na warsztacie 

sprobuje jutro zadozwnic i ogarnąć czy tego nie wywalili jak będą to możesz brać za free

A ty masz Quattro bo jak tak to chyba nie podejdą... :? 

 

Zadzwoń jak możesz,  z resztą się dogadamy  ;):hi: 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
29 minut temu, Norbas napisał:

A ty masz Quattro bo jak tak to chyba nie podejdą... :? 

 

Zadzwoń jak możesz,  z resztą się dogadamy  ;):hi: 

 

Nie, przod i manual 

Nie wiem jaka kategoria to była itd ale stał wysoko i zmieniłem na używane 1bv bodajże 

Opublikowano

Spoko. Jak bedziesz cos wiedzia to daj znać ;) 

Opublikowano

Witam kupie licznik  bądź sam wyświetlacz KOLOROWY !!

Moze byc angol !!

Ktoś ma lub wie kto ma prosze o info tu lub na pw .

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Hej - temat zderzaka i ustawieniach lamp ogarnięty - przyczyna wydaje mi się brak podpory, ale również złe ustawienie wewnętrznej strony lampy,  (na takich zębatkach ) napewno wiece o co mi chodzi

 także opanowane :)

 

kolejne pytanie -

siatka bagażnika - mam ori, czy jest możliwość, kupna samego - ( mocowania - zaczepu - jak  na zdjęciu ) niestety nie znalazłem po numerze w etce - wyświetla mi się tylko siatka - chodzi mi o to ???

IMG_20180119_144900.jpg

Edytowane przez oprych

Opublikowano
9 godzin temu, oprych napisał:

Hej - temat zderzaka i ustawieniach lamp ogarnięty - przyczyna wydaje mi się brak podpory, ale również złe ustawienie wewnętrznej strony lampy,  (na takich zębatkach ) napewno wiece o co mi chodzi

 także opanowane :)

 

kolejne pytanie -

siatka bagażnika - mam ori, czy jest możliwość, kupna samego - ( mocowania - zaczepu - jak  na zdjęciu ) niestety nie znalazłem po numerze w etce - wyświetla mi się tylko siatka - chodzi mi o to ???

IMG_20180119_144900.jpg

Nie dokupisz samego zaczepu.

Opublikowano

No to Lipa

Opublikowano

Jest ktoś chętny na rolki z mojego B7? :ph34r:

carbon_collective.jpg

Opublikowano
46 minut temu, afroo. napisał:

Jest ktoś chętny na rolki z mojego B7? :ph34r:

carbon_collective.jpg

podaj parametry tej felgi. Szukam czegoś do Fejtka.

Opublikowano

19" 9.5J et40 gumy 235/35

Opublikowano
42 minuty temu, afroo. napisał:

19" 9.5J et40 gumy 235/35

Ile?

Opublikowano
18 minut temu, ucho.77 napisał:

Ile?

chciałbym poznać twój przelicznik :  ile powie Afro, a ile powiesz Sylwii gdy zapyta  :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, stanley napisał:

chciałbym poznać twój przelicznik :  ile powie Afro, a ile powiesz Sylwii gdy zapyta  :decayed:

1do1 stare za nowe :grin:

Opublikowano
2 minuty temu, ucho.77 napisał:

1do1 stare za nowe :grin:

:decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

19" 9.5J et40 gumy 235/35

Ta guma odpada do mnie, 255/40 musze miec. Ew przymiarka możliwa? :)

Opublikowano
19" 9.5J et40 gumy 235/35
Do paska się to zmieści?
Opublikowano

Afroo. Podaj cene :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
12 godzin temu, ucho.77 napisał:

1do1 stare za nowe :grin:

Szkoda żeby to stało w garażu. :D  Pakuj gwint to może zmieścisz 9.5J. :wink:

12 godzin temu, turzol napisał:

Ta guma odpada do mnie, 255/40 musze miec. Ew przymiarka możliwa? :)

Jeśli zdecyduję się oddać to tylko komplet z gumami. ;)

1 godzinę temu, pajda napisał:

Do paska się to zmieści?

Jak pogwintujesz albo napowietrzysz to kto wie. :wink: 

A tak serio to przy heblu S4 trzeba dystans bo felga się opiera. Nie wiem co będzie przy tych mniejszych rozmiarach. :eusathink:

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Afroo. Podaj cene :)

Spontaniczna akcja z tymi felgami. Nie zdążyłem jeszcze pomyśleć o cenie. :decayed::eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.